999 rezultate për

dhales

Ndahet nga jeta ish-mbrojtësi i klubit të Tiranës Futbollisti i Tiranës, Perikli Dhalesi është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare pasi vuante nga një sëmundje e rëndë.
Ndahet nga jeta ish-kreu i PD në Tiranë Perikli Dhales i njohur si ish-kreu i PD për njësinë numër 8 në Tiranë, njëherësh futbollist dhe kampioni i klubit Tiron
Arrestohet drejtori i "Qemal Stafës" për korrupsion Arrestohet nën akuzën për korrupsion, Drejtori i Qendrës Sportive “Qemal Stafa”, Gazmend Sallaku. Nga të dhënat e para m
Zyrtarizohet shkarkimi i Perikli Dhales, ne vend te tij Gazmend Collaku Zyrtarizohet shkarkimi i drejtorit të stadiumit “Qemal Stafa’, Perikli Dhales. Lajmi bëhet me dije