999 rezultate për

dhabi

Ilda Bejleri pozon nga Abu Dhabi, gazetarja e lidhur me sheik? (FOTO LAJM) Ilda Bejleri është padyshim një nga gazetaret më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Këtë herë ajo ka kaluar ndërrim
Ramos viziton xhaminë në Abu Dhabi, vishet si sheik (VIDEO) Real Madrid po shijon fitoren e së mërkurës kundër Kashima Antlers 3-1 dhe po përgatiten fuqishëm për përballjen e radhë
Hamilton triumfon në ‘’Abu Dhabi’’ Luis Hamilton me Mercedezin e tij arrin një sezon mahnitës duke fituar garën e cmimit të madh të ‘’Abu Dhabit’’ në Formu
Nora Gjakova fiton medaljen e artë në Abu Dhabi Nora Gjakova i siguroi medaljen e artë të Kosovës në Grand Slamin Abu Dhabi në kategorinë 57 kilogram. Gjakova mposht
Thaçi nuk lëshon radhë, pas takimit me Merkelin shfaqet në Abu Dhabi Nga sot Kosova do ta ketë Ambsasadën e saj në Emiratet e Bashkuara Arabe, në Abu Dhabi. Ministri i Punëve të Jashtme, Be
Nadal humbet turneun në Abu Dhabi Turneu i Abu Dhabit do t'i mungojë në fushë numri 1 të botës të tenisit, Rafael Nadal, me spanjollin që ende nuk është r
Nadal për arsye dëmtimi nuk merr pjesë në Abu Dhabi Turneu i Abu Dhabit nuk do të shohë në fushë prezencën e numrit 1 të botës në tenis Rafael Nadal, me spanjollin që ende
Disa tifozë lëshojnë himnin e Barcelonës para hotelit në Abu Dhabi ku po qëndron Reali (VIDEO) Klubi i Real Madridit për momentin po gjendet larg Spanjës, saktësisht në Abu Dhabi ku po zhvillon ndeshjet e Kupës së b
Gratë e lojtarëve madrilen veshin hixhabin teksa ndodhen në Abu Dhabi (VIDEO) Teksa ndodhet në Abu Dhabi për të zhvilluar gjysmëfinalen e Kupës së Botës për klube. Por në vigjilje të kësaj sfide
Bottas fiton Çmimin e Madh të Abu Dhabi në F1 Formula 1 ka mbyllur siparin për këtë sezon, me Hamilton kampion dhe Bottas që fiton Çmimin e Madh të Abu Dhabi, i cili
Serbët "mahnisin" rusët me helikopterin e zbuluar në Abu Dhabi (VIDEO) Mediat ruse kanë shkruar sot se janë "mahnitur" nga helikopteri serb i cili është zbuluar në Abu Dhabi, gjatë prezantimi
Jahjaga në javën e energjisë së qëndrueshme në Abu Dhabi (FOTO LAJM) Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga, po merr pjesë në hapje të javës së energjisë së qëndrueshme në Abu
Mercedes dominon provat e lira ne Abu Dhabi Mercedesi e nis duke dominuar fundjavën e Çmimit të Madh të Abu Dhabit. Skuadra gjermane ishte fituese e provave të para
Majlinda Kelmendi medalje bronzi në Abu Dhabi Majlinda Kelmendi ka fituar medaljen e bronztë në Grand Slam Abu Dhabi. Xhudistja kosovare mposhti gjermanen Mareen Krae
BMW modifikon modelet M4 Coupe (FOTO LAJM) BMW ka bërë të mundur modikimin e dy modele interesante, M4 Coupe. Për të realizuar modifikimin e këtyre modeleve janë k
BMW Abu Dhabi prezanton BMW i8 (FOTO LAJM) BMW Abu Dhabi duket se këtë herë do të na prezantojë me modelin BMW i8. BMW i8 zotëron motorin benzinë TwinPower-Turb
"Santiago Bernabeu" do të quhet "Abu Dhabi Bernabeu" Sipas asaj që shkruan gazeta spanjolle "AS", stadiumi mitik i Madridit "Santiago Bernabeu" do të quhet "Abu Dhabi Bernab
Bleona e mbuluar lutet në xhami (FOTO LAJM) Bleona Qereti arrin gjithmonë të tërheq vëmenjene publikut. Pas fotove shumë të dsikutueshme në AMA, Bleona sot ka publ
I devotshmi Alban Meha, pushime në Abu Dhabi (FOTO) Alban Meha ka zgjedhur që pushimet e fundvitit ti kalojë në Abu Dhabi. Fantazisti i Kombëtares shqiptare, i cili ka kalu
Ushtarët në radhë për një 'selfie' me Kim Kardashian (FOTO LAJM) Kim Kardashian nuk çmend vetëm fansat e saj për të realizuar një selfie, pasi ajo ka mahnitur edhe ushtarët amerikanë në