999 rezultate për

deulofeu

Deulofeu i drejtpërdrejtë: Messi është i shkëlqyer, por Ronaldinho është më i mirë Gerard Deulofeu ka radhitur Ronaldinhon si lojtarin më të mirë në histori të futbollit. Deulofeu ka folur lidhur me g
Deulofeu pranë rikthimit në Serinë A, dy skuadra në garë për spanjollin Xherard Deulofeu e dëshiron me patjetër rikthimin në Serinë A, aty ku ka luajtur në të kaluarën për skuadrën e Milanit,
Watford jep "OK", Deulofeu drejt rikthimit në kampionatin italian Pas rënies në kategori më poshtë të Watord, shumë skuadra kanë shfaqur interes për sulmuesin anësor Gerard Deulofeu, ku
Shpërthen Deulofeu, sulmon Barcelonën dhe Koeman Gerard Deulofeu nuk është kursyer ndaj Barcelona-s dhe trajnerit të ri Ronald Koeman, i cili është zyrtarizuar ditën e m
Dëmtimet mankth për Deulofeun, spanjolli humb sezonin Dëmtimet janë kthyer në një shqetësim të madh për Gerard Deulofeu. Lojtari i Watford në sfidën e fundit ndaj Liverpool k
E konfirmon agjenti i lojtarit: Deulofeu te Milani Milani është përfshirë nga një krizë rezultatesh këtë sezon duke bërë një nga nisjet më të këqija në të gjithë historinë
Më në fund një lajm i mirë për Milanin, sulmuesi spanjoll pranë rikthimit në "San Siro" Milani është përfshirë nga një krizë rezultatesh këtë sezon duke bërë një nga nisjet më të këqija në të gjithë historinë
Deulofeu ironizon Barcelonën: Është një kapitull i mbyllur Gerard Deulofeu ka shpërthyer në këtë sezon të Premier League teksa deri tani ka arritur të realizojë 9 gola mes kampion
Deulofeu: Më mungon aventura te Milani, nuk kam qënë kurrë kaq i lumtur Po shkëlqen tek Watford teksa shënoi 3 gola javën që lamë pas por tashmë Gerard Deulofeu dëshiron të kthehet për të luaj
Deulofeu: Mendova se isha mbreti javës, derisa pashë Messin Gerard Delofeu shkëlqeu në fundjavën që lamë pasë teksa shënoi 3 gola në fitoren 5-1 të Watfordit në transfertë ndaj Car
Watford i këthen përgjigje Milanit për Deulofeun Gerard Deulofeu nuk do të rikthehet te Milani. Klubi anglez i ka thënë jo Milanit për transferimin e spanjollit te kuqez
Milan kërkon rikthimin e Deulofeut Milan është duke shqyrtuar rikthimin e Gerard Deulofeu në Serie A. Kuqezinjtë janë përkushtuar për të kthyer Gerard D
Milani kërkon rikthimin e Deulofeut (VIDEO) Leonardo po synon të afrojë në skuadrën e Milanit Gerard Deulofeun i cili aktualisht luan te skuadra e Watford në Premi
Zyrtare: Gerard Deulofeu transferohet tek skuadra angleze Gerard Deulofeu edhe zyrtarisht është larguar nga Barcelona për të kaluar te skuadra nga Premier League, Watford. Bar
Gerard Deulofeu rikthehet përsëri në Premier League Gerard Deulofeu ka arritur marrëveshje për t’u larguar nga Barcelona për të kaluar tek Watford. Vetëm gjashtë muaj pa
Roma dërgon ofertën zyrtare për Deulofeun Mediat italiane kanë raportuar se Roma tani ka dërguar një ofertë zyrtare në drejtim të Barcelonës për Deulofeun. Verdh
Dzeko po shkon drejt Chelseat, Roma zëvendësuesin e gjen tek Barcelona Në pritje të vendimit të Dzeko për të pranuar ose jo ofertën e Chesea-t, drejtuesit e Romës nuk kanë ndërmend të rrinë d
Dzeko po shkon drejt Chelseat, zëvendësuesin Roma mendon ta gjejë tek Barcelona Edin Dzeko është vetëm një hap larg rikthimit në Premier League, këtë herë në Londër te Chelsea. Sulmuesi boshnjak po ka
Ky është çmimi që Barcelona kërkon për Deulofeun Gerard Deulofeu tashmë ka vendosur dhe dëshiron të largohet nga Barcelona gjatë këtij afati kalimtar. Të gjitha rrugë
Napoli heq dorë nga Deulofeu, e ka një arsye të mirë Simone Verdi tashmë mund të quhet lojtar i Napolit. Sulmuesi i Bolognës që shpërtheu këtë sezon me paraqitjet e tij, ësh