999 rezultate për

desi

UEFA pezullon Kondogbian, rrezikon dhe Ramos të njëjtin fat Siç informon "COPE Valencia", Kondogbia do të mungojë tri ndeshje në Ligën e Europës, sepse mori me dashje një karton të
Gega: E harruam humbjen ndaj Laçit, kërkojmë fitoren ndaj Flamurtarit Skënder Gega përcolli optimizëm në konferencën për shtyp para ndeshjes me Flamurtarin. Trajneri i të kuqve pret reagimin
Morata injoron Ronaldon: Gjestit të tij nuk do ti jepja rëndësi, goli im ishte i rregullt Supersfida e djeshme mes Atleticos dhe Juventusit kishte shumë prapaskena interesante. Pas përfundimit të ndeshjes shumë
"Rama mund ta djegë Kuvendin për kulla" Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka mbërritur në protestën përpara Kuvendit. Ajo ka pë
Kryemadhi reagon për herë të parë vendimi i Lefter Kokës Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka kometuar protestën e sotme ku ka bërë thirrje për të r
16 ndeshje pa shënuar, Valverde i del në mbrojtje Suarezit Luis Suarez po kalon një moment të vështirë teksa ka 16 ndeshje radhazi në Ligën e Kampioneve që nuk shënon. Megjitha
Soreca takon Bashën pas djegies dhe mandateve dhe ka një thirrje për nesër Përfundoi pak minuta më parë takimi në selinë blu mes Lulzim Bashës dhe ambasadorit të BE-së në Tiranë, Luigi Soreca, pa
Zaev: Kemi 4-6 kandidatë, por s’duam të shpejtojmë Kryeministri dhe kryetari i LSDM-së , Zoran Zaev pas takimit me Afrim Gashin dhe me kryetarin e PDSH-së, Menduh Thaçi th
"20 mijë dollar për një leje", Kokëdhima tregon rastin me Ramën Koço Kokëdhima i ftuar në A Shoë është pyetur në lidhje me Ramën dhe nëse dinte dicka që mund ta dëmtonte këtë të fundit
Wenger tregon pse refuzoi Real Madridin Ditë më parë Arsene Wenger zbuloi se kishte refuzuar disa herë Real Madridin gjatë karrierës së tij. “Për mua, puna
Meshkujt që kanë këtë shqetësim, rrezikojnë të vdesin nga kanceri Një studim i ri ka zbuluar se meshkujt të cilët vuajnë nga ankthi, kanë dy herë më shumë gjasa për të vdekur nga kanceri
Kritikoi opozitën për protestën? Ambasadori austriak e sqaron shqip Ambasadori i Austrisë, Johann Sattler ka reaguar në shqip në lidhje me sjelljen e opozitës në protestë pas komenteve të
Malet më të larta në planet ndodhen në brendësi të tokës Janë zbuluar malet më të larta të planeti, shkruan Albeu.com Ato ndodhen në brendësi të tokës me një thellësi prej 660
Reagon Valverde: Rakitic është lojtar i rëndësishëm për ekipin Trajner i Barcelonës foli për herë të parë për të ardhmen e Ivan Rakiticit, pas interesimit Interit dhe Juventusit.
Cungu nuk dorëzohet: Lufta për titull mbetet e hapur Trajneri Armando Cungu rrezikon seriozisht shkarkimin pas mungeses se rezultateve, por tekniku vijon të besojë se lufta
Vajzat vdesin për to, ana e errët e luleshtrydheve Në një raport vjetor të kryer nga Grupi Mjedisor i Punës (Environmental Working Group) u zbulua se gati 70% e mostrave n
Ambasada Amerikane jep njoftimin e rëndësishëm për Lotarinë Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë ka bërë një njoftim të rëndësishëm në rrjetet sociale për fituesi
"Braçe po ushtron terror në administratë", zëvendësi i Ramës i përgjigjet Berishës Gjatë paradites së sotme, ish-kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një punonjësi të administratës nga Fieri, sip
Këto shenja të horoskopit vdesin të thyejnë rregullat Dashi Njerëzit e kësaj shenje duan të realizojnë gjithçka që kanë në mendjen e tyre. Ata nuk e durojnë dot që dikush t’
Vdekja e Sala, UEFA jep vendimin e rëndësishëm UEFA ka vendosur që të gjitha ndeshjet e kësaj jave në Ligën e Kampionëve dhe Ligën e Evropës të nisin me 1 minutë hesht