999 rezultate për

deshmitari

Habit dëshmitari i masakrës së Krushës: Çdo natë komunikoj me të vdekurit, pi duhan me ta Milaim Bellanica, dëshmitar në krimet e ndodhura në Krushën e Madhe, ka pohuar se “pi duhan me të vdekurit”, duke iu ref
Gjejini dhe mbajini afër! Këto shenja horoskopi japin dashuri pa kushte Astrologët rendisin shenjat e Horoskopit me të cilët mund të dhurojnë dashuri pa kushte. Demi Shenja që nuk e humb
I riu gjendet i varur në pyllin e Voskopojës, dëshmitari: Pashë njerëz, por kisha frikë Në 14 Qershor 2018 në pyllin e Voskopojës u gjet i varur në një pemë 18-vjeçari Antonio Karafili. Personi, që e pa për h
"Eglantina e kuptoi dhe filloi të dridhej", dëshmitari tregon momentin e vrasjes “Ajo e kuptoi dhe filloi të dridhej”, kështu është shprehur dëshmitari për momentin e fundit në jetë të Eglantina Bucit,
"Ke marrë rrugën e m...", biseda e fundit e Eglantinës me të vëllain “Ndihmë”, kjo ka qenë fjala e fundit e Eglantina Bucit e cila u qëllua për vdekje nga i vëllai Shkëlzen Buci. Pas krimit
Detajet e krimit monstruoz, Englantina u lut për ndihmë Detaje të tjera janë mësuar nga ngjarja tragjike që ndodhi në Malin me Gropa, tetë vite më parë. Dëshmitari i mbrojtu
Ekzekutimi i 23-vjeçares, ç'ndodhi mes motrës e vëllait pak para krimit, dëshmitari i penduar tregon si i mori në makinë Te tjera detaje kane dale në dritë nga vrasja horror e 23-vjeçares Eglantina Buci nga babai dhe vëllai i saj. Ngjarj
Ahmeti përfundon dëshminë në Speciale Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti pas intervistimit dy ditorë në cilësi të dëshmitarit nga dhomat
I zbërtheu dëshmitari: Katër vrasjet në dy muaj, të lidhura me grabitjen e bujshme në Rinas Zbulohet organizatori i vrasjes së dy vëllezërve Haxhia në Durrës, ngjarje e ndodhur më datë 27 prill të këtij viti.
Eduart Lamaj zbulon si u bë plani i ekzekutimit të dy biznesmenëve: Thirra çunat dhe i maskova Një dëshmitar okular ka zbardhur me detaje se çfarë ndodhi mbrëmjen e 30 majit në hotelin lokal ku punonte si banakier d
"Ata po fluturonin", dëshmitari tregon tmerrin nga aksidenti që u mori jetën katër të rinjve Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në afërsi të kryqëzimi të Borizanës në Fushë-Krujë, ku si pasojë humb
Dëshmitari i Monstrës: Një Opel Vektra ngjyrë vishnje ishte në pronësi të MPB Vazhdon akoma të jetë i pazbardhur plotësisht rasti "Monstra". Ish kreu i Agjensisë së zbulimit Sinisha Alekaovski, n
E dhunuan në mes të fshatit, gruaja e ve: Personi është i lirë! Në datën 6 Qershor 2019, një qytetare u dhunua në mes të fshatit Rrotull në Manzë nga bashkëfshatari i saj, Shkëlqim Hox
Eliminimi me pesë plumba në kokë e trup ndaj Devi Kasmit, dëshmitari grek gati të dalë para Gjykatës Gjykata Kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit rithërret si dëshmitar shtetasin grek Apostol Mildis, taksist, për
"Pashë gjurmë gjaku dhe këpucë", flet dëshmitari i pengmarrjes në Kamëz Pengmarrja e ndodhur në Kamëz është parë nga qytetarët që gjendeshin aty pranë. Një prej dëshmitarëve tha për media
Shkrumbohet shtëpia në aksin Vushtrri-Mitrovicë (FOTO LAJM) Në orët e para të mengjesit, saktësisht në orën 7 një shtëpi është shkrumbuar nga flakët në qytetin e Vsuhtrrisë. Sip
Kërcënohet me jetë Blendi Teta, dëshmitari i atentatit ndaj Santiago Malko Blendi Teta është ndaluar si personi i cili ka informacione për eleminimin e ish policit Santiago Malko. Teta pretend
Flet dëshmitari që pa ekzekutimin e Malkos: Kanë zbrazur dy karikatorë, të gjitha mbi makinë Kanë kaluar 6 ditë nga vrasja e Santiago Malkos, por policia nuk ka ende asnjë autor të arrestuar për ngjarjen. Një dësh
Dëshmitari tregon ngjarjen: Çfarë pashë ditën kur turistët u sulmuan nga Kokëdhima Sulmi ndaj turistëve spanjollë nga pronari i lokalit "Panorama" në Qeparo, tashmë ka marrë dhenë. Mihal Kokëdhima i a
Flet dëshmitari për zhdukjen e turisteve: Këtu i pashë dy vajzat, ishin mirë (FOTO LAJM) Dy turiste të huaja u raportua të jenë zhdukur ditën e djeshme në Alpet Shqiptare. Edhe pse kërkimet nga policia vijo