999 rezultate për

dermaku

Dermaku vlerësohet nga mediat italiane: Po rritet nga ndeshja në ndeshje Parma ku aktivizohet mbrojtësi shqiptar Kastriot Dermaku, ka mposhtur në shtëpi Romën me rezultatin 2-0. Pikërisht mb
Shkëlqen Dermaku, Parma thyen Romën (VIDEO) Parma ku aktivizohet mbrojtësi shqiptar Kastriot Dermaku, ka mposhtur në shtëpi Romën me rezultatin 2-0.dermaku Pikër
Dermaku debuton në Seria A por dëmtimi nuk e lejon të përfundojë ndeshjen Mbrojtësi i Kombëtares, Kastriot Dermaku, ka bërë debutimin në Serinë A. 27-vjeçari u aktivizua si titullar në triumf
Dëmtohet Bruno Alves, Kastriot Dermaku gati të debutojë me Parmën Pas 3 ndeshjesh radhazi si titullar në Kombëtaren Shqiptare, më në fund duket se ka ardhur momenti që qendërmbrojtësi Ka
Formacioni i mundshëm i Shqipërisë kundër Turqisë (FOTO LAJM) Nga çfarë la të kuptohej, Reja pritet të formojë një formacion thuajse të njëjtë me atë ndaj Islandës. Në mbrojtje Is
EMRI/ Arrestohet personi që rrahu "Gani Gërminë" Arrestohet personi që rrahu gazetarin Visar Dërmaku, i njohur në publik si Gani Gërmia. Policia bën me dije se ngjar
Rrihet keq Visar Dërmaku i njohur si Gani Germia: Kush e sulmoi Moderatori i njohur, Visar Dërmaku besohet se është rrahur nga një kushëri i largët i Bajram Kosumit. Visar Dërmaku,
Mbrojtësi i Kombëtares nënshkruan me klubin e Seria A Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, Kastriot Dermaku, do të luajë në sezonin e ardhshëm me Parmën, në Serinë A italiane.
Formacionet zyrtare: Reja e nis me skemën 3-5-2, Sadiku në stol Janë publikuar formacionet zyrtare të takimit Islandë-Shqipëri, që do të nisë në orën 15:00 në Rejkjavik. Kështu, trajne
Marrëveshja e jetës, Dermaku arrin akordin me ekipin legjendar Refuzimet kanë marrë fund dhe Kastriot Dermaku duket se ka vendosur tashmë për të ardhmen. Mbrojtësi i kombëtares shqipt
Dermaku "çmend" Italinë, dy skuadra të Seria A kanë gati ofertën E ardhmja e Kastriot Dermakut është e destinuar për të qënë larg Cosenzës por jo Italisë. Mbrojtësi i kombëtares shq
Mihajloviç shfaq interes për mbrojtësin e Kombëtares Mihajloviç shfaq interes për mbrojtësin e Kombëtares Kastriot Dermaku është një mbrojtës shqiptar që është duke bërë m
Dermaku: Pres që Reja të më ftojë në Kombëtare Kastriot Dermaku, rezultoi njeriu i ndeshjes në fitoren 1-0 të skuadrës së tij, Cosenza, ndaj Spezias në Serine B, në It
Dermaku shënon golin e parë të sezonit dhe i jep fitoren skuadrës së tij (VIDEO) Kastriot Dermaku është një nga emrat më të përfolur në Itali këto ditë. Lojtari që la Kosovën për Shqipërinë shënoi g
Dermaku lider te Cozenca, mposht Vrionin në derbin e Serisë B Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Kastriot Dermaku është shndërruar në një lider te skuadra e Cozenca. 26-vjeçari e ka t
Kriza në mbrojtje, De Biasi "prenoton" një gjigant Kastriot Dermaku pritet të jetë përforcimi më i ri i Kombëtares shqiptare të futbollit për ndeshjet e marsit ndaj Italis
Shqiptari Dermaku në listën e yjeve të së ardhmes (FOTO LAJM) në merkaton e Serisë A janë afruar edhe disa emra të rinj. SkySport në Itali i ka rezervuar hapësirë atyre futbollistëve