999 rezultate për

derhemi

E "zbuti" Veliaj, reagon ashpër Arben Dërhemaj Pas shumë përplasjesh dhe akuza, aktori Arben Derhemi u "zbut" nga Veliaj dhe pranoi një marrëveshje. Të paktën kësht
Derhemi ngre tonet kundër Ramës: Po pate b*thë hajde prishe Teatrin! Gjatë takimit të sotëm, për mbrotjtjen e Teatrit,aktori Arben Derhemi duket se e ka humbur pak qetësinë. Teksa ka tre
Artistët nuk heqin dorë, Derhemi fton Kumbaron dhe Veliajn në dëgjesë Artistët si cdo ditë, edhe ditën e sotme janë mbledhur në sheshin e Teatrit Kombëtar. Ndër të tjerë, ka qenë aktori A
Degjeneron debati mes Derhemit dhe Vasilit: Parazit e militant! Në "KafeIN" sot ishte i ftuar aktori Laert Vasili për të diskutuar në lidhje me prishjen e Tatrit Kombëtar, një temë e c
Protesta për TK, Derhemi: Braktisni Ramën e Veliajn, janë palaço (VIDEO) Dhjetëra artisë dhe qytetarë kanë nisur protestën para Teatrit Kombëtar duke kundërshtuar prishjen e tij dhe ngritjen e
Përplasje mes Arben Derhemit dhe Vasilit: Era fekale! Gjatë mbledhjes së artistëve dhe kryetarit të Bashkisë Erion Veliaj ka pasur përplasje mes dy artistëve Arben Derhemi dh
Derhemi sulmon Hervin Çulin: Merre të pijë verë se e ka me qejf ai Aktori Arben Derhemi ka ironizuar keq drejtorin e Teatrit Hervin Çuli gjatë përballjes me Erion Veliajn. "Kur të mos
Derhemi ashpërson tonet përballë Veliajt: Nuk lejojmë te preket një centimetër Aktori i njohur Arben Derhemi ka marrë fjalën në mbledhjen mes Veliajt dhe aktorëve të teatrit. Derhemi është shprehu
Protesta për Teatrit/ Derhemi thirrje qytetarëve: Këta duan të shembin për të ndërtuar kullat, ejani të premten… Aktori i njohur Arben Derhemi, përmes një videoje të bërë publike në faqen “Nisma thurje”, u ka bërë thirrje të gjithë q
Arben Dërhemi i përvishet Ramës: Aty me ke, me zjarr e me hu! Aktori Arben Derhemi ka reaguar ashpër pas nismës së qeverisë për projektligjin që parashikon shembjen e Teatrit Kombëta
Arben Derhemi rrëfen momentin më emocionues: Kur ime bijë më solli lule Aktori rrëfen projektet e reja në film dhe teatër. Sapo ka dhënë shfaqjen “Rrno për me tregue” në Korçë dhe Ersekë. Derh
Sa shumë i ngjan vajza Arben Derhemit! (FOTO LAJM) Ben Derhemi nuk është vetëm një nga aktorët më të mirë shqiptarë, por njëkohësisht, edhe një nga baballarët më të përkus
Debati Bombaj-Derhemi për "fëmijët": Ata të kapin edhe ty gabim Pak orë pas deklaratës së aktorit Arben Derhemi në rubrikën Intervistë në emisionin "Thumb", Leonard Bombaj i është përg
Ndërpriten sërish dritat në teatër, ja batuta e aktorit Derhemi në skenë Ndërprerja e energjisë nuk përbën më një surprizë për artdashësit e kryeqytetit, të cilët i drejtuar Teatrit Kombëtar pë
Olta Gixhari, puthje pasionante me Arben Derhemin...në rolin e një prostitute (FOTO LAJM) Shfaqja “Opera për tre grosh” me regji të Mehmet Xhelilit ka sjellë një puthje pasionante mes Arben Derhemit dhe Olta Gi
Rebelohet aktori shqiptar: Ndjehem në faj pse votova Ramën! (VIDEO) Një deklaratë mjaft të rëndë ka dhënë aktori i mirënjohur i skenës shqiptare, Arben Derhemi, i cili e ka pranuar publiki
Derhemi: Teatri është ç’personalizuar nga arroganca e Çulit "Teatri Kombëtar po shkatërrohet qëllimisht dhe nuk po rikonstruktohet, pasi do të shembet që në atë vend të ndërtohet p
Shpërthen Arben Derhemi, ja revolta për Teatrin Kombëtar Aktori i mirënjohur Arben Derhemi, ka shpërthyer përmes një statusi në lidhje me Teatrin Kombëtar. "Skena më e bukur