999 rezultate për

dera

Marca: Ndeshja Spanjë-Kosovë mund të luhet në territorin spanjoll Gazeta e njohur spanjolle, Marca, ka shkruar sërish për ndeshjen e futbollit në mes të Spanjës dhe Kosovës. Ndeshja
Viktima e atentatit në Durrës, baba i një djali, e qëlluan te dera e lokalit të tij Detaje të reja kanë dalë në dritë lidhur me ekzekutimin mafioz mbrëmjen e sotme të 32-vjeçarit Jetmir Bregu i njohur edh
Përgjime të reja: Si mafia italiane pastronte paratë në Shqipëri me tendera Janë zbardhur përgjime të reja për mafian italiane e cila dyshohet se pastronte paratë në Shqipëri. Në mes e këtyre
Përgjime të reja: Eurodeputeti italian ndërhyn për tendera e koncesionet e mafias në Tiranë Europarlamentari Lorenzo Cesa ka dalë në skenë në përgjimet e antimafias italiane si personi që koordinon ndërhyrjet e n
Djemtë e shtëpisë bëhen bashkë, Arbana: Do na grijë nga lekët (FOTO LAJM) Prej disa muajsh, moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani është bërë nënë për herë të dytë. Ajo dhe partn
SPAK merr në pyetje Xhaçkën, hetime për dy tendera të Ministrisë së Mbrojtjes gjatë pandemisë SPAK ka nisur disa hetime lidhur me rolin e ish-ministres se Mbrojtjes, zonjës Olta Xhaçka në dy tendera që ajo ka zhvil
Mafia italiane "tallet" me ministrat shqiptarë: Korrupsion total, biznes pa tendera! Dosja hetimore me mbi 1000 faqe mbi të cilën në Itali u ekzekutua më 21 janar 2021 megaoperacioni i antimafias italiane
Kush është Niku, shqiptari pranë mafias italiane që siguronte tenderat në Tiranë? Përgjimet e Antimafias Italiane zbuluan lidhjen e mafias italiane në Shqipëri. Përgjimet e publikuara nga Oraneës,
Federata çeke: CR7 nuk e ka thyer rekordin e golave (VIDEO) Ronaldo shënoi mbrëmë golin e 760-të në karrierën e tij dhe për shumë medie botërore, u bë shënuesi më i mirë i historis
Motrat Vjollca shfaqen me të njëjtin look, Luanës apo Marinës i shkon më shumë (FOTO LAJM) Moderatorja më “IN” e momentit, Luana Vjollca ka eksperimentuar shumë me look-un këto kohë. Një herë me flokët të gjatë
Aktori turk sapo konfirmoi lidhjen e bujshme me moderatoren joshëse italiane? (FOTO LAJM) Dihet tashmë se Can Yaman është në një lidhje me gazetaren e njohur të sportit në Itali, Diletta Leotta. Thuhet se ata
Arrestohet protestuesja, vodhi laptopin e Nancy Pelosit në Kongres, synonte t'ja shiste inteligjencës ruse Autoritetet federale amerikane kanë arrestuar një grua me dyshimin për vjedhjen e një laptopi nga zyra e kryetares së Dh
I dhuroi fanellën punëtorit, Thiago Silva mund të dënohet Mbrojtësi i Chelseat, Thiago Silva, mund të dënohet nga Federata angleze shkaku i thyerjes së rregullave anti-COVID-19.
S'mund të duket shëmtuar, Luana ndryshon look dhe surprizon ndjekësit (FOTO LAJM) Luana Vjollca është padyshim një ndër personazhet publik më të komentuar. Moderatorja e njohur merr gjithmonë vëmendjen
4 muaj të papaguar, skandali i rrogave te Interi! Federata i vendos afat, ndryshe i hiqen pikë Interi në vështirësi ekonomike dhe tashmë nuk është më një sekret. Gazeta Repubblica bën bilancin e çështjes së pagave t
U kap "mat" me moderatoren joshëse italiane, reagimi i papritur i aktorit turk (FOTO LAJM) Dihet tashmë se Can Yaman është në një lidhje me gazetaren e njohur të sportit në Itali, Diletta Leotta. Thuhet se ata
Duket yll, Jonida Vokshi bën ndryshimin e menjëhershëm në look (FOTO LAJM) Në muajin qershor të vitit që lamë pas, moderatorja e njohur Jonida Vokshi dhe partneri i saj, Besnik Krapi, u bekuan me
Jo vetëm Ori, mamaja e moderatores kujdeset për Islin pasi u infektua me Covid (FOTO LAJM) Para dy ditësh moderatori i ‘Top Channel’, Isli Islami zbuloi se është infektuar me Covid-19 dhe për këtë arsye ka mungu
"Nga varrezat direkt në televizion!", Fiori Dardha u kthye në punë në të tretat e nënës (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Fiori Dardha po kalon një nga momentet më të vështira në jetë pasi ka humbur nënën e saj 7 ditë më
Rudina Dembacaj vendoset në vend të ish-bashkëshortit, çfarë i tha vetes (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj ka dhënë së fundmi një intervistë për Afterparty te Luana Vjollca. Patjetër që pyetjet intime dhe pri