999 rezultate për

deputetja

Edhe e afërmja e Time Kadriaj punësohet në shtet Punësimet partiake në kompaninë publike “Pastrimi” nuk kanë të ndalur. Në mesin e të punësuarve është edhe e afërmja
Gazetari i përmendi djalin, reagon ashpër deputetja e LSI-së Një koment i gazetarit Artus Zheji në emision ka bërë që të reagojë deputeten e LSI-së, Edlira Hyseni, e cila nuk pranoi
Molliqaj dhe deputetja e VV-së zihen për Hashim Thaçin Edhe deputeti i PSD-së, Dardan Molliqaj, ka hedhur akuza në drejtim të presidentit të vendit, Hashim Thaçi, lidhur me mo
Deputetja e re e LSI-së shoqërohet në Parlament nga ky socialist (FOTO LAJM) Pas marrjes së mandatit nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, deputetja e re e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Elda Hoti
Kuvendi i Kosovës nesër me seancë të jashtëzakonshme Një seancë e jashtëzakonshme do të zhvillohet të martën në Kuvendin e Kosovës. Pikë e vetme e rendit të ditës është d
Del për herë të parë një fotografi e Adem Jasharit Një fotografi e rrallë është publikuar nga deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Blerta Deliu, ku shihet komandant
"Si të mbrohemi nga gazi lotsjellës", ish-deputetja poston videon Ish-deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Floida Kërpaci së fundmi ka publikuar në Facebook një video ku fton të
Flet deputetja që i fiksoi të gjithë në Kuvend Duda Balje është një prej politikaneve më të përfolura në Kosovë. Shpesh herë ajo vihet në qendër të mediave rozë për sh
"Lëndë helmues ndaj gazetarëve", deputetja reagon për protestën Deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi me anë të një statusi në profilin e saj të Facebook-ut, ka reaguar për v
Deputetja e PDK-së shuan shpresën e vetme: S'ka liberalizim edhe këtë vit Deputetja e PDK-së, Blerta Deliu-Kodra, ka thënë se qytetarët e Kosovës nuk pritet që as sivjet të lëvizin lirshëm nëpër
Ish-deputetja e PS-së nuk la gjë pa i thënë, reagon Rama Ka bërë bujë deklarta e ish-deputetet së PS, Arta Dade, e cila kërkonte largimin e tij nga drejtimi i vendit dhe partisë
Deputetja shkakton debat me veshjen e saj në Kuvend (FOTO LAJM) Një politikane shkaktoi debate të shumta për shkak të veshjes me dekolte të hapur gjatë ceremonisë së betimit në parlame
"Çfarë helmi ke që publikon viktimat?", deputetja shpërthen ndaj Ramës Deputetja e PD-së Albana Vokshi pas videos së shpërndarë nga Rama me prindërit e vazjës së dhunuar seksualisht në Kavajë
Deputetja tërbon Kuvendin me veshjen provokuese (FOTO LAJM) Në Brazil jo rrallëherë vajzat shkaktojnë furtunë rrugëve me genet e mrekullushme, por këtë herë gjithcka ka ndodhur në
“Llaxore”, deputetja dhe ministrja përplasen në Kuvend Ministrja për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali dhe deputetja e LSI-së, Silva Caka kanë pasur një debat në Ku
Boll më! Deputetja e LDK reagon ndaj mjekut në Prizren Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Besa Gaxherri ka reaguar pas publikimit të lajmit të një mjeku nga Prizreni
Deputetja qan me dënesë gjatë homazheve për Dacin (FOTO LAJM) Familja Daci, janë duke pritur një numër të madh të qytetarëve të cilët kanë ardhur për të bërë homazhe për të ndjerin A
Deputetja e Kosovës kapet mat në një disko (FOTO LAJM) Deputetja e AAK-së, Donika Kadaj Bujupi e do edhe jetën e natës. Ajo mbrëmë është parë në njërin prej klubeve të fams
Kjo është deputetja më e re dhe më e pasur e Kuvendit të Kosovës Në radhët e deputetëve biznesmenë të Kuvendit të Kosovës hyn edhe deputetja nga radhët e Nismës Albulena Balaj-Halimaj
Përballë Veliajt për Bashkinë e Tiranës? Përgjigjet deputetja Jorida Tabaku Eshtë përfolur shumë se Fjorida Tabaku do të jetë deputetja e Partisë Demokratike përballë Veliajt për Bashkinë e Tiranë