999 rezultate për

depp

Sot festohet 8-marsi por mësoni kur është dita e burrave Sot është 8 Marsi, datë kjo që shënohet pothuajse në të gjithë botën si Ditë e Gruas.Por pyetja që të gjithë e bëjnë ësh
Pirati më i famshë padit ish-bashkëshorten Karriera e Johnny Depp u trondit kur gruaja e tij e akuzoi publikisht për ushtrim dhune në vitin 2016. Ndaj aktori ka ng
Johnny Depp feston ditëlindjen, sa vite mbushi Johnny Depp ka mbushur plot 55 vite, duke arritur në tërë këto vite të bëjë një karrierë të bujshme. Aktori është i n
Fansat frikësohen për Johnny Depp, çfarë i ka ndodhur aktorit? (FOTO LAJM) Disa foto të bëra nga fanset e Johnny Depp, në Rusi, kanë krijuar frikë se aktori mund të jetë i sëmurë. Depp, 54 vje
Johnny Depp në një film kundër bombardimeve të NATO-s në Serbi Në fillim të muajit mars, në më shumë se 100 vende në Serbi, Kosovë, Mal të Zi dhe Bosnje, do të fillojnë xhirimet e fil
A e keni ditur sa tatuazhe ka Jonny Deep? Ai është një ndër meshkujt më të dëshirueshëm hollivudian, ashtu sikurse inspirim për një gjeneratë relativisht të re ak
Johnny Depp i dëshpëruar, i lutet ish-bashkëshortes së tij të kthehen bashkë (FOTO LAJM) Kanë kaluar 5 vite që kur aktori i njohur Johnny Depp u nda nga Vanessa Paradis dhe duket se tashmë po e kërkon sërish.
Johnny Depp kërkon falje për “kërcënimin” që i bëri presidentit Trump Aktori hollivudian, Johnny Depp ka kërkuar ndjesë dje për një shaka, gjatë një festivali muzikor britanik, në lidhje me
Johnny Depp kërcënon presidentin Trump Aktori i njohur hollivudian Johnny Depp shkaktoi polemika kur sugjeroi me shaka se ai e mbështet vrasjen e presidentit a
Finalizohet ndarja, më në fund Deep pranon kushtet e ish-it Pas një kohe të gjatë e një lufte mes palëve është finalizuar divorci i Johnny Depp dhe Amber Heard. 53-vjeçari Deep, pr
Ish bashkëshortja në sulm ndaj Johnny Depp Nuk kanë fund telashet për Johnny Depp. Aktori do të përballet sërish me drejtësinë, sepse ish-bashkëshortja e tij prete
Angelina harron Bradin, ngushëllohet me një mashkull tjetër Angelina Jolie mesa duket e ka lënë pas historinë me Brad Pitt dhe është duke u ngushëlluar me një mashkull tjetër.
Ja ku do ti çojë lekët aktorja pas divorcit me Johnny Depp Pas akuzave se ish-bashkëshorti i saj Johnny Depp e dhunonte, aktorja 30 vjeçare Amber Heard do marrë 7 milionë dollarë
Publikohet videoja ku Johnny Depp tregohet i dhunshëm (VIDEO) Amber Heard ka inçizuar aktorin Johhny Depp ndërkohë ai hedh sende të ndryshme në guzhinën e tij. Amber në gjykatë ka
Amber Heard lajmëron policinë kundër Johnny Depp Amber Heard ka akuzuar Johnny Depp se ai ka thyer urdhrin e mbrojtjes, sipas të cilit, aktori nuk duhet t’i afrohet më s
Avokatja e Depp hidhet në sulm: Amber e bën për para Edhe më herët portali Albeu publikoi fotot e Amber Heard me sytë e nxirë e për këtë fajësonte ish bashkëshortin e saj, i
Johnny Depp ia nxin syrin ish gruas (FOTO LAJM) Çështja e divorcit po merr përmasa edhe më të mëdha mes Johnny Depp dhe Amber Heard. Aktorja ka rrëfyer në gjykatë se ës
Depp dhe Heard i japin fund martesës Pas 15 muajve martesë, Johny Depp dhe bashkëshortja e tij, aktorja Amber Heard kanë vendosur të ndahen. 30-vjeçarja p
Ja kush e torturonte DiCaprion Të dy aktorët e famshëm Leonardo DiCaprio dhe Johnny Depp janë njohur me njëri-tjetrin dhe më publikun në filmin, “What’
Johhny Depp sërish baba? Ata kujdesen gjithmonë që jetën private ta kenë të shenjtë, por burimet thonë se Johhny Depp do të bëhet së shpejti baba