999 rezultate për

deportivo

Sipas Mundo Deportivo, Ronaldo do të vendosë se cili lojtar do të vijë tek Reali Qëndrimi i Cristiano Ronaldos në Real Madrid do të ketë një ndihmesë shumë të madh në lojtarët që klubi spanjoll do t’i
Barcelonës i ka mbetur vetëm për të bindur klubin për blerjen e lojtarit Barcelona është pranë marrëveshjes për të nënshkruar me mesfushorin e Gremios, Arthur. Sipas mediumit spanjoll Mundo
Sedorf shumë pranë pankinës në Spanjë Clarence Seedorf mund të nisë një aventurë të rë në Spanjë. Sipas mediave spanjolle, ish-trajneri i Milanit dhe Shen
Nacho po kthehet në hero tek Reali, i gjithë stadiumi e duartrokiti kundër Deportivos (VIDEO) Nacho ishte heroi i vërtetë i Real Madridit në mbrojtje gjatë ndeshjes së fundit ndaj Deportivo La Corunas. Qendërmbr
Real Madrid tregon dëmtimin e Cristiano Ronaldos që pësoi ndaj La Corunas (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka pësuar një lëndim të rëndë në ndeshjen e fundit ndaj Deportivo La Corunas në "Santiago Bernabeu", p
Momenti kur Cristiano Ronaldo u dëmtua (VIDEO) Cristiano Ronaldo shënoi dy gola kundër Deportivos, por u largua nga loja para kohe për shkak të një dëmtimi. Portuge
Reali është kthyer, bombardon 7 herë Deportivon (VIDEO) Reali i Madridit është kthyer tek 3 pikëshi falë një fitoreje bindëse kundër Deportivos me plot 8 gola. Ndeshja u duk
Mundo Deportivo hedh bombën: Me pavarësinë e Katalonjës humbasim Messin ‘Bomba’ e ditës ka ardhur nga mediumet spanjolle apo më saktë ajo me bazë në Kataluni, El Mundo Deportivo, e cila flet p
Bartomeu darkon me familjarët e yllit francez, marrveshja më afër se kurrë Sipas “Mundo Deportivo”, presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, dëshiron të përfundojë operacionin Griezman.
Barcalona ka sot pengesën e fundit para El Clasicos El Clasico është vetëm gjashtë ditë larg dhe duke patur parasysh javën pushim të kampionëve në fuqi apo qoftë edhe shtyr
Mascherano merr ofertë tunduese nga Kina E ardhmja e Javier Mascheranos mbetet një çështje e nxehtë në kampin e Barcelonës. Futbollisti argjentinas ka kërkuar la
Drejtori teknik i Barcelonës ishte prezent dje në Wembley për të parë Countinhon Drejtori teknik i Barcelonës ishte dje në Wembley për të parë nga afër brazilianin, Philippe Coutinho, sipas gazetës kat
De Biassi shkon në La Liga, ky është ekipi që do të drejtojë Tifozët e Kombëtares së Shqipërisë do t'a shohin Gianni de Biassin tashmë ne kampionatin spanjoll kundër yjeve të mëdhen
Mesfushori shqiptar shënon supergol në kampionatin spanjoll Enis Bardhi, mesfushori shqiptar ka shënuar një gol mjaft të bukur në La Liga ndaj skuadrës së Deportivo La Corunas.
Barcelona nuk po i gjen vendin El Haddadit, shkak çmimi i lartë Për Munir El Haddadi nuk ka vend në Barcelonë dhe kjo është e qartë. Ernesto Valverde nuk ka e planifikuar ta përdorë at
Ramos i bërtet Modriçit pasi ndalon lojën për lojtarin e dëmtuar të Deportivos (VIDEO) Në fitoren 0-3 kundër Deportivos ka ndodhur një skenë e cila nuk është shumë e hijshme për një kapiten si Ramos. Ramo
Barcelona rrezikon ta humbasi njëherë e mirë talentin Sipas El Mundo Deportivo, Sulmuesi i Barcelonës Munir El Haddadi po tërheq interes nga Crystal Palace. 21-vjeçari imp
Trajneri i Deportivos: Për Realin ishim më të vështirë se United dhe Barça Trajnerit të Deportivos La Couruna, humbja 0-3 nga Real Madrid i ka lënë shije të mirë. Pepe Mel nuk ka hezituar të
Reali e nis me spektakël sezonin e ri, mund Deportivon (VIDEO) Real Madridi e ka nisur me fitore sezonin e ri në La Liga, duke e mposhtur Deportivon 3:0 në “Municipal de Riazor”, për
Reali mposht Deportivon, Ramos vazhdon të shtojë numrin e kartonave të kuq (VIDEO) Real Madrid ka arritur të triumfojë me rezultain e pastër 0-3 në ndeshjen ndaj Deportivos. Në ndeshje u vu re sërish