999 rezultate për

denohet

''Transportuesi'': Dënohet me tetë vite burg ish-kryetari i Manastirit, Vladimir Taleski Ish-kryetari i Komunës së Manastirit, Vlladimir Taleski është dënuar me tetë vjet burg për shpërdorim të detyrës zyrtare
Pështyu policët dhe u tha se ishte me coronavirus, dënohet me 12 muaj burg britaniku Një burrë që pretendonte se kishte simptoma të coronavirusit duke i pështyrë dy policë është dënuar me 12 muaj burg.
Shantazhoi të dashurën nga Lushnja me video intime, dënohet "zv.ambasadori" i Kosovës Gjykata e Tiranës ka dënuar me 8 muaj burgim Jublisa Ziviç, i cili prezantohej si zv.ambasador i Kosovës në Kroaci dhe k
Tha që kishte koronavirus, dënohet më 1 vit burg burri që pështyu policët Një burrë që pështyu policët duke pretenduar se kishte simmptomat e koronavirusit u dënua me 1 vit burg. Paul Leivers
Ofendoi Albin Kurti, dënohet gjyqtari i futbollit Komisioni i Gjyqtarëve i FFK-së ka pezulluar nga puna gjyqtarin Qendrim Vata për ofendimin ndaj kryeministrit në detyrë,
Dënohet me burg djali i ish-ministres së diktaturës 9 muaj burg për djalin e ish-ministres së dikturës Themie Thomai. Gjykata e Tiranës ka dënuar 48-vjeçarin Ilir Prift
DISIPLINA/ Tirana dhe Bylisi e pësojnë me gjobë, Pogradeci 4 ndeshje pa tifozë Komisioni i Disiplinës mori vendimet në seancën e sotme për javën që lamë pas në futbollin shqiptar. Zyrtari i klubit
Delle Alli u tall me koronavirusin, Mourinho: S'ka nevojë të dënohet Jose Mourinho i ka kërkuar Premier League të mos e dënojë mesfushorin Delle Alli për gjestin që bëri ndaj koronavirusit.
Sulm seksual ndaj dy grave, dënohet me 13 vite burg shqiptari në Angli Një 42-vjeçar shqiptar është burgosur për 13 vite, pasi akuzohet për dhunë dhe sulm seksual të dy grave të ndryshme.
Goditi me grusht kuajt e policisë, tifozi i Celtic dënohet me 10 muaj burg Një tifoz i Celtic në Skoci është dënuar me 10 muaj burg, pasi ka është përplasur me forcat e sigurisë para një ndeshjej
Përplasi këmbësoren dhe u largua nga vendngjarja, sa rrezikon të dënohet Ilda Bejleri Ditën e djeshme moderatorja Ilda bejleri ka aksidentuar me makinë një 63 vjeçare e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve.
EMRI/ Infermierja shqiptare kapet me letra false në Britani, dënohet me 13 muaj burg! Një e re shqiptare që po udhëtonte me makinë është kapur nga policia britanike dhe është dënuar me 13 muaj e gjysmë burg
Nivel i dobët gjykimi në ndeshjen Betis-Barcelona, dënohet arbitri Sancez Martinez Ndeshja Betis-Barcelona i ka kushtuar "shtrenjtë" arbitrit Sançez Martinez. Ai nuk do të arbitrojë asnjë nga ndeshjet
ZYRTARE/ "Tronditet" Interi, Lautaro dënohet dhe humb 'derbin' Interi i frikësohej një dënimi të Martinez pas konfrontimit me gjyqtarin në ndeshjen me Cagliarin. Gjykata sportive k
Ekzekutoi çiftin Kosta, dënohet me burgim të përjetshëm 76 vjeçari Gjykata e Shkallës së Parë ne Gjirokaster ka dhënë dënimin "Burg i përjetshëm" për të moshuarin i cili në tetor të vitit
Dule kujton vrasjen e Kacifas e kritikon qeverisë shqiptare: Të dënohet përgjegjësit Kryetari i PBDNJ, Vangjel Dule ngriti shqetësimin se gati më shumë se 2 vjet nga ligji për të drejtat e minoriteteve, ng
Bashkëpunonte me mafiozë, dënohet me 3 vite e 6 muaj burg Fabrizio Miccoli Ish-sulmuesi i Juventusit, Fabrizio Miccoli është dënuar me 3 vite dhe gjashtë muaj burg nën akuzën e zhvatjet me metoda
Ndryshoi genet e foshnjeve, dënohet studiuesi që habiti botën Media shtetërore kineze njoftoi se një shkencëtar dhe dy asistentë të tij janë dënuar për shkelje të një urdhri qeverita
Ndryshoi genet e foshnjeve, dënohet studiuesi Media shtetërore kineze njoftoi se një shkencëtar dhe dy asistentë të tij janë dënuar për shkelje të një urdhri qeverita
Abuzoi s*ksualisht me 100 gra, shoferi dënohet me burg të përjetshëm John Worboys, i njohur si “John Radford, një përdhunues i ‘taksisë së zezë’, është dënuar me dy burgime të përjetshme, m