E FUNDIT/ Rikthehen protestat studentore, studentët të pakënaqur me premtimet
999 rezultate për

denis

20-vjeçari nga Memaliaj: 10 vite i paralizuar, por me shumë ëndrra! “Jeta është e bukur, jetoje atë çdo ditë”. Ky është mesazhi që përcjell Denisi, 20-vjeçari nga Memaliaj, që prej më s
Dosja e petagogut të Elbasanit kalon te Krimet e Rënda Dosja e pedagogut nga Elbasani, Denis Himçi, I cili u përfshi në një skandal me një studente ku I kërkonte favore seksua
Pedagogu Himçi në spital, Gjykata jep vendimin Gjykata ka caktuar masën e sigurisë 'arrest me burg' me 10 ditë, për Denis Himçin pedagogun që kërkonte favore seksuale
I kërkoi favore seksuale studentes për provimet, ndalohet pedagogu Është vënë në pranga pedagogu i Universitetit të Elbasanit, i cili u denoncua mbrëmjen e sotme nga emisioni ‘Stop’. P
"Ça ke që shef", si plasi kallashi për një fjalë goje në Kavajë Pse më sheh, çfarë shikon? Kështu nisi konflikti para dy ditësh, pra mbrëmjen e së mërkurës mes Eraldo Hykës dhe Ardian
Pasta e dhëmbëve i shkakton vdekjen vajzës 11 vjeçare Denise Saldate nga West Covina, California u diagnostikua me një alergji të qumështit në moshën 1 vjeçare. Ajo përdo
Zyrtare: Denis Suarez prezantohet te Arsenali (VIDEO) Denis Suarez është zyrtarisht futbollisti i Arsenalit. "Topçinjtë" e kanë marrë mesfushorin në formë huazimi deri në fun
Denis Suarez nuk do mbërrijë vetëm te Arsenali, njihuni me të dashurën e tij (FOTO LAJM) Denis Suarez është nisur drejt Londërs, aty ku do të kompletojë kalimin te Arsenal në formë huazimi deri në fund të këti
Arrihet marrëveshja, futbollisti i Barcelonës kalon te Arsenali Pas shumë negociatave mes Arsenal dhe Barcelonës, për transferimin e Denis Suarez, duket se më në fund është arritur një
Hajdut për mbijetesë, 13-vjeçari vjedh ushqim për vaktet e 5 motrave të vogla Shumë fëmijë do ta kalojnë mbrëmjen e Vitit të Ri në tryeza të gëzueshme e të bollshme. Me mijëra të tjerë janë të rreth
Barcelona kërkon 20 milion euro, për ta lënë të lirë Denis Suarezin Barcelona kërkon 20 milion euro, për të lënë të lirë Denis Suarezin. Kështu raportojnë mediat spanjolle ditën e sotme, t
LISTA/ 2 500 kandidatët për policë, kush kalon në fazën tjetër Policia e Shtetit ka publikuar dje listën e kandidatëve fitues për Patrullën e Përgjithshme të policisë, pas testimit të
Barcelona në negociata për t'i rinovuar kontratën mesfushorit të tyre Barcelona nuk po kalon një periudhe të mirë në kampionat pasi kanë 4 ndeshje që nuk fitojnë. Por siç raporton gazeta
Çmenduri! Kjo grua ecën me 295 km/h me biçikletë (VIDEO) Ciklistja që shihni në videon e mësipërme ka thyer rekordin botëror të çilizmit, pasi ka arritur një shpejtësi marramend
70 vite dashuri, çifti tregon sekretin për një jetë të lumtur Kjo është historia e dashurisë mes 93- vjeçarit Denis Bollington dhe 92- vjeçares Meghan Bollington. Ata janë njohur vit
U vra nga hajdutët, medalistit olimpik i jepet lamtumira Dora e krimit i mori jetën patinatorit kazak, Denis Ten. Mijëra njerëz ditën e some morën pjesë në ceremoninë e lamtumir
Gjykata nuk toleron për Denis Shtrazën, u dënua për jetë për vrasjen e Gaz Çollakut Nuk ka falje për Denis Shtrazën, të dënuarin për pengmarrjen dhe vrasjen e Gazment Çollakut. Gjykata e Apelit për Kr
Denis Suarez drejt Serisë A, 2 rivalë konkurojnë për të Sipas medieve spanjolle, Denis Suarez ka vendosur të largohet nga Barcelona në fund të këtij edicioni. E ardhmja e ti
“Ma bënë Rita Orën gogol”, këngëtarja shqiptare rrëfen çudinë (FOTO LAJM) E njohur më shumë në botën e LIVE-it, këngëtarja shqiptare Denisa Gjezo ka rrëfyer për Rudinën disa nga detajet e takimi
Vrau Gaz Çollakun, burg përjetë për Denis Shtrazën Gjykata e Krimeve të Rënda dënoi me burgim të përjetshëm Denis Shtrazën me akuzën e rrëmbimit dhe vrasjes së personit.