999 rezultate për

demiral

Kjo është gjendja e Demiral pas operacionit në gju (VIDEO) Merih Demiral është shfaqur mbrëmë në Allianz Stadium për ndeshjen mes Juventusit dhe Romës. Turku ka përfunduar sezo
Lajm i keq për tifozët e Juves, pas operimit zbulohet sa do mungojë Demiral Mbrojtësi i Juventusit, Merih Demiral, operoi me sukses ligamentin në gjurin e majtë. 21-vjeçari turk u dëmtua në sfi
Konfirmohet, Demiral humb edhe Euro 2020 Medih Demirah u bë dje turku i parë që shënon me fanellën e Juventusit, por ishte i pafat. Qendërmbrojtësi u dëmtua në g
Në momentin e tij më të mirë, ylli i Juventusit rrezikon të humbasë sezonin Fitorja 2-1 ndaj Romës do t’i kushtojë shumë shtrenjtë Juventusit. Në minutën e 15-të të ndeshjes është lënduar rëndë
Zhbllokohet supersfida, Demiral ndëshkon Romën (VIDEO) Ende pa nisur mirë sfida Juventus ka kaluar në epërsi ndaj Romës me antë të golit të Demiral i cili realizoi lehtësisht
Roma-Juve, dalin formacionet zyrtare të klasikes Kanë dalë formacionet zyrtare të klasikes të futbollit italian mes Romës dhe Juves ndeshje e cila starton në orën 20:45
Man United vëzhgoi nga afër dy futbollistë të Juventusit në ndeshjan ndaj Cagliarit Manchester United është duke përcjell disa përforcime të mundshme nga Juventus. Përfaqësues të "Red Devils" kanë qenë
Demiral afër largimit nga Juventusit, gjigandët gjerman monitorojnë situatën Juventus prite të largoj disa lojtar në merkaton e janarit. Pas largimit të Mario Madzukic dhe me Emre Can që është shum
Dalin formacionet zyrtare të Supërkupës së Italisë, Juve-Lazio Është mësuar tashmë se cilët lojtarë do të zbresin në fushën e Riadit të Arabisë Saudite për Superkupën e Italisë Juvent
Mourinho kërkon mbrojtësin turk të Juventusit Tottenham futet fuqishëm në garë për kartonin e Merih Demiral, i cili nuk po kalon një moment pozitiv me fanellën e Juve
Nuk po gjen hapësira në formacion, Demiral kërkon largimin Merih Demiral, i cili u transferua në muajin korrik te Juventusi për 18.1 milionë Euro nga skuadra e Sassuolos, duket se
Nuk festoi me përshëndetjen ushtarake, Demiral "shpërthen" ndaj Hakan Çalhanoglu Turqia mori një barazim shumë të rëndësishme ditën e djeshme kundër Francës, duke hedhur një hap të sigurt për kualifiki
Turqi-Shqipëri, me tension dhe plot 5 kartona të verdhë, mbyllet pjesa e parë pa gola (VIDEO) Turqi-Shqipëri, me tension dhe plot 5 kartona të verdhë, mbyllet pjesa e parë pa gola Është mbyllur pjesa e parë pa
Turku i parë në histori që nënshkruan me Juventusin Kampionët e Series A, Juventusi ka arritur marrëveshje me supertalentin turk, Merih Demiral. Qendërmbrojtësi 21 vjeça