999 rezultate për

demiraj

Djalin ia vrau Xhuvani, kush është avokati i dënuar me "arrest shtëpie" nga SPAK Personi që shihni në foto është avokati i lënë në arrest shtëpie nga SPAK, Skënder Demiraj. Demiraj është babai i një pr
E vranë teksa tentoi të shpëtonte fqinjin, kërkohet burg i përjetshëm për autorët e masakrës në Fier Prokuroria e Fierit ka kërkuar dënim të përjetshëm për tre personat që qëlluan pronarin e një “Exhange” dhe vranë një pe
Demiraj jep alarmin: Helmi që u hodh e kanë përdorur Sadami dhe Gadafi Ish-ministri i Brendshëm, Dritan Demiraj, ka qenë i ashpër me reagimin e tij drejtuar Gardës së Republikës. Pas reagi
Ish-ministri i Brendshëm mesazh Serbisë: Jemi akoma gjallë Ish-ministri i Brendshëm teknik, Dritan Demiraj ka reaguar me anë të një postimi në rrjetet sociale për çështjen e Trepç
Dritan Demiraj: Një telefonatë i hapi rrugën Gruevskit në Shqipëri Autoritetet shqiptare duket të jenë në kufijtë e një skandali ndërkombëtar pas konfirmimit të lajmit se Nikola Gruevski
Gjykata e Apelit anulon burgun për jetë për shqiptarin në Itali Sadik Dine ka mundur të fitojë betejën e parë me gjykatat italiane. Gjykata e Apelit e Riminit ka vendosur që të rrëz
Gjykata e Apelit anulon burgun për jetë për shqiptarin në Itali Sadik Dine ka mundur të fitojë betejën e parë me gjykatat italiane. Gjykata e Apelit e Riminit ka vendosur që të rrëz
Demiraj nderohet me çmimin “Mjeshtër i Madh” Kolonel Dritan Demiraj, është kthyer në detyrë pak kohë më parë dhe tashmë është një ushtarak aktiv në Forcat e Armatosu
Dritan Demiraj rikthehet në ushtri, ky është pozicioni që merr Kolonel Dritan Demiraj, është kthyer në detyrë dhe nga sot është një ushtarak aktiv në Forcat e Armatosura. Demiraj e
Ish-ministri u del në krah kuksianëve: Bëra 1072 km në SHBA, asnjë lekë s'pagova! Në kuadër të debateve të ashpra për taksën e Rrugës së Kombit dhe protestës së kuksianëve, ka reaguar edhe ish-ministri
Koloneli shqiptar trondit opinionin: Ushtria e Putinit vepron në Kosovë Wagner Group, e njohur ndryshe si “ushtria sekrete” e Presidenti rus Vladimir Putin, vepron edhe në rajonin e veriut të
Vranë inxhinierin gjatë grabitjes, flasin autorët "Grabitjen e kreva për të larë borxhet, por nuk e kishim menduar se gjërat do të shkonin kështu. I kërkoj falje familjes
Grabitën dhe vranë 54-vjeçarin në Fier, autorët: Nuk e dimë si ndodhi Tre autorët e grabitjes së Exchange në Fier, me pasojë vrasjen e Agur Venozit, kanë dalë sot para gjykatës nën masa të r
Heqja e flamurit kombëtar në Kosovë, reagon ish-ministri Ish-ministri i Brendshëm Dritan Demiraj, ka reaguar në lidhje me heqjen e flamurit kombëtar ditën e djeshme në Kosovë.
Ish-ministri i Brendshëm: Miratimi i shqipes si gjuhë zyrtare, hap i vonuar Ish-ministri i Brendshëm i Shqipërisë, Dritan Demiraj ka komentuar miratimin e ligjit të gjuhëve në Maqedoni. Në një
Ish-ministri i Brendshëm në zi, humb njeriun e shtrenjtë Ish- ministri i Brendshëm Dritan Demiraj ka humbur një person të shtrenjtë të familjes, xhaxhaine tij, të cilin ai e ka
Sa e sigurt është Shqipëria? Ish-ministri akuzon se tanket janë shitur për skrap Duket se konfliket mes SHBA-ve dhe Koresë së Veriut dhe mundësia e një lufte të tretë botërore ka dhënë efektin kudo në
Demiraj: Tahiri nuk ka më asnjë mundësi për tu mbrojtur Ish-ministri i Brendshëm Dritan Demiraj ka bërë një deklaratë të fortë në News 24 për çështjen "Tahiri". Dritan Demi
Ish-ministri përplaset me Bazon: Keni nëpërkëmbur dinjitetin e ushtarakëve Ish ministri Demiraj, i ftuar në “Top Story” me Sokol Ballën është përplasur me ish shefin e Shtabit të Përgjithshëm të
Rasti i Kumanovës, reagon Ish-ministri Demiraj: E turpshme, gjykim antishqiptar Ish-ministri i Brendshëm Dritan Demiraj ka reaguar në lidhje me çështjen e Kumanovës. Ai shprehet se vendimet për kët