999 rezultate për

dembele

Drejtori sportiv i Borussia: Barcelona e di se si e shesim ne Dembelen, mos provojë ndryshe Drejtori sportiv i Borussia Dortmund, Michael Zorc, ka pranuar se do ta shesë Ousmane Dembele në Barcelonë nëse kërkesat
Presidenti i Bayernit: Me këto budallallëqe që po ndodhin nuk kam më respekt për Barcelonën Interesimi i vazhdueshëm për Ousmane Dembele ka zemëruar presidentin e Bayern Mynich Uli Hoeness, i cili gjithashtu krit
Barcelona etiketon emra shtesë nga frika se del duarbosh nga dyshja Coutinho-Dembele Teksa tentativat e tyre për Philippe Coutinho dhe Ousmane Dembele kanë gjetur një rrugë pa krye, Barcelona po përpiqet t
Një 21-vjeçar bën të gjithë Dormundin të flasë për të, të gjithë i ka kundra Sulmuesi i Borussia Dortmundit, Ousmane Dembele, është kritikuar nga shokët e tij, duke përfshirë Gonzalo Castro për mos
Dortmund mohon deklaratën e Barcelonë se është afër Dembeles: As një hap nuk kanë bërë para Intensiteti i Barcelonës për transferimin e Dembeles nga Borussia Dortmund, mesa duket nga humbur ritmin. Hans-Joachi
Menaxheri sportiv i Barcelonës i premton Realit nënshkrimet me Coutnhon dhe Dembelen Menaxheri sportiv i Barcelonës Pep Segura ka thënë se klubi është "afër" për të nënshkruar me Philippe Coutinho dhe Ousm
Mediat italina: Barcelona po flen gjumë për Dembelen, lojtari e pret Sky Sports Neës raporton se aktualisht nuk ka bisedime mes Barcelonës dhe Borussia Dortmund mbi transferimin e Ousmane D
Gjesti i fundit i Dembeles bind gjërmanët, se francezi po ikën (FOTO) Nga Bild janë postuar fotografi të cilat tregojnë se familja e Dembeles po ngarkon bagazhet në makinë. Gjë që ka çuar
Situata e Barcelonës me Coutinhon dhe Dembelene Si Philippe Coutinho dhe Ousmane Dembele mbeten të dy në listën e dëshirave të Barcelonës. Lojtarët Blaugranas kanë
Dortmund ultimatum Dembeles: Brenda dy javësh duhet të jetë vendosur e ardhmja jote Borussia Dortmund ka njoftuar përfaqësuesit e Ousmane Dembele që i është caktuar një afat kohor për arritjen e një marrë
Dortmund zbulon se çfarë u vendos nga takimi i mbrëmshëm për Dembelen Borussia Dortmund ka pezulluar Ousmane Dembele "deri në njoftimin tjetër". Vendimi u mor pas një takimi mbrëmë mes me
Dhe kjo i duhej Barcelonës për nënshkrimin e Dembeles Real Madridi është interesuar tek Borusia Dortmund për Ousmane Dembele, raporton RAC-1. Barcelona e ka rreshtuar Demb
Trajneri i Dortmundit tregon se kur do të merret vendimi për Dembelen E ardhmja e Ousmane Dembele është afër për t'u zgjidhur. Kjo u konfirmua nga trajneri Peter Bosz, i cili ka bërë me dije
Barcelona gati ofertën tjetër për Dembelen Barcelon po bën gati një tjetër ofertë prej 110 milionë eurosh për Ousmane Dembele, teksa ata kërkojnë të sigurojnë një
Dembele refuzon të kontaktojë me Presidentin, e ka vendosur Dembele ka refuzon të flasë me Presidentin e Borusia Dortmundit. Sipas Kicker, drejtuesit e Dortmundit nuk kanë qenë
Dortmund gjen Dembelen, e dënojnë pasi i bëri me zemër Borussia Dortmund sapo ka lëshuar një deklaratë në lidhje me Ousmane Dembele, i cili ka humbur trajnimin sot mes raporte
Humbet Dembele, mediat thonë se ai është nisur për aventurën e re Peter Bosz, trajneri i Borussia Dortmund, shpjegoi në një konferencë për shtyp pse Ousmane Dembele nuk ishte në stërvitj
Barcelona po dorëzohet, as Coutinho, as Dembele por dikush tjetër Barcelona po mendon për alternativa të tjera përpos Coutinho - Dembele. Sipas el Mundo Deportivo, nëse Barcelona nuk
Dortmund gjen zëvendësuesin e Dembeles, nëse Barcelona paguan 150 milionë Sipas Bild, Borussia Dortmund e ka gjetur zëvendësuesin e Ousmane Dembele. Bild bën plane gjithmonë nëse këto të fund
Kjo është situata e detajuar e Barcelonës në përpjekjet Dembele-Coutinho Me largimin e Neymarit klubi katalanas i ka hedhur sytë tek Philippe Coutinho dhe Ousmane Dembele për të qetësuar tifozë