999 rezultate për

dembacaj

Të divorcuar, Rudina Dembacaj publikon papritur ish-bashkëshortin (FOTO LAJM) Aktorja dhe moderatorja e njohur Rudina Dembacaj nisi në muajin qershor të vitit që lamë pas proçedurat e divorcit me ba
Rudina Dembacaj nuk përmbahet as në sy të njerëzve: O Mark Frroku, të hëngsha buzën! (VIDEO) Moderatorja e njohur Rudina Dembacaj ka publikuar pamjet e udhëtimit të saj bashkë me Markun drejt Turqisë, aty ku dhe m
"E djeg" me muzikë popullore, Rudina publikon Markun si asnjëherë (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj është e dashuruar kokë e këmbë me ish deputetin Mark Frroku dhe këtë e tregon shpesh herë në postimet e
Reagimi epik kur mori propozimin nga Marku, Rudina: Po ky pse më prish fotot? (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj ka qenë e ftuar në programin e pasdites, "Ftesë në 5" ku ka folur për herë të parë për propozimin roman
Propozimi i Markut, Rudina Dembacaj flet mes lotësh: Nuk e përjetova siç duhet (FOTO LAJM) Moderatorja dhe aktorja e njohur Rudina Dembacaj tregoi detaje nga propozimi për martesë që i bëri Mark Frroku disa ditë
Nis viti shkollor, Rudina Dembacaj nuk kursen urimet për vajzën e Markut (FOTO LAJM) Aktorja dhe moderatorja e njohur, Rudina Dembacaj, po shijon prej kohësh lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku. Por p
Publikon fotot me Markun dhe bën "sherr" me ndjekësit, Rudina Dembacaj vazhdon avazin (FOTO LAJM) Pas çdo foto të Rudina Dembacaj në Instagram tashmë ndjekësit argëtohen edhe me komentet pasi moderatorja nuk përton t'u
Jo nga Marku! Rudina Dembacaj merr propozim për martesë, përgjigja do t'ju shkrijë së qeshuri Moderatoja dhe aktorja Rudina Dembacaj ka marrë propozim për martesë nga një nga ndjekësit e saj në rrjetet sociale, të
Më e lumtur se kurrë në krahët e Markut, Rudina publikon foton romantike (FOTO LAJM) Prej ditësh Rudina Dembacaj ka vendosur të pushoj në bregdetin shqiptar ku ka treguar se është me partnerin e saj, Mark
Rikthehet Rudina Dembacaj, moderatorja pozon për herë të parë me bikini (FOTO LAJM) Pas humbjes së të atit, hidhërimi i Rudinës u përcoll edhe në rrjetet sociale ku nga një aktive dhe përdoruese e rregull
Foto në prehrin e të atit, Rudina Dembacaj rrëqeth me fjalët: Skandal ba (FOTO LAJM) Pak kohë më parë Rudina Dembacaj ndau me ndjekësit lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të babait të saj me të cilin kis
Në zi krah nënës dhe motrës, Rudina prek me daljen e parë pas humbjes së babait (FOTO LAJM) Pak kohë më parë Rudina Dembacaj ndau me ndjekësit lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të babait të saj me të cilin kis
Për herë të parë pas vdekjes së babait, Rudina Dembacaj: Je me mua (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj dha lajmin e trishtë se babai i saj u nda nga jeta. Me anë
"Më thave shpirtin", Rudina Dembacaj humb babain (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj ka ndarë në Instagram lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të babit të saj. I ati i aktores është nda
Kush i bëri dhuratën më të bukur Rudinës këtë ditëlindje, Marku apo ish-bashkëshorti (FOTO LAJM) Ditën e djeshme moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj festoi ditëlindjen e saj te 33-të. Në këtë ditë të shënuar nuk m
Nga Edi Rama te Rudina Dembacaj, VIP-at që festojnë sot ditëlindjen (FOTO LAJM) Në datën 4 korrik përpos Ditës së Pavarësisë së SHBA, në Shqipëri shumë VIP-a festojnë ditëlindjen Nga Edi Rama deri
Feston ditëlindjen, Mark Frroku surprizon Rudina Dembacajn (FOTO LAJM) Moderatorja dhe aktorja shumë e dashur për publikun, Rudina Dembacaj feston sot ditëlindjen. Ajo ka marrë urime të shumt
"Ilaçi i shpirtit", Rudina Dembacaj zbulon pa kë person nuk reziston dot (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj publikon gjatë gjithë kohës momente të ndryshme me të voglën e saj, Viktoria e cila është dashuria më e
"Të dua shumë", Rudina Dembacaj bën tatuazh në vendin e dhimbshëm (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Rudina Dembacaj ka vendosur t’i dedikojë babait të saj një tatuazh. “Tatto dedikuar ty babi, të
Sot një "pjeshkë", publikohet foto e Rudinës vite më parë dhe s'do e njihni (FOTO LAJM) Aktorja Rudina Dembacaj ka publikuar sot në foto të saj disa vite më parë, ku dukej mjaft ndryshe nga pamja që ajo ka so