999 rezultate për

demaj

Policia jep detajet për ngjarjen në Shkodër: 24-vjeçari u hodh nga varka, por nuk doli nga uji! Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Liqenin e Shkodrës, ku një 24 vjeçar dyshohet se është mbytur. Kanë qenë dy çifte n
Shkëlqim Haklaj vrau vëllezërit Demaj, motra e tij kërkon sërish ndjesë për ngjarjen e rëndë Zylfie Haklaj ka folur në Top Story që nga Suedia. Ajo i kushtoji vëmendje vrasjes së vëllezërve Demaj, më 7 gushtit 199
Grabitet shtëpia e policit të vrarë, Izet Demaj Ende pa u bërë një vit nga vrasja në detyrë e policit, Izet Demaj, familja e të ndjerit ka marrë një goditje të radhës.
Merret vendimi, a doli nga burgu miku i Shullazit dhe anëtari i Çapjave? Gjykata ka pranuar kërkesën e prokurorisë duke lënë në burg pa afat pesë nga gjashtë personat e arrestuar për trafik kok
Zbardhet vrasja brenda Shërbimit Sekret në Kosovë Në bufenë ku punonte si kryekuzhinier në Agjencinë Kosovare të Inteligjencës, ditën e 4 shtatorit, Isa Sejdiu kishte fil
Sot do të ishte një ditë e veçantë për policin që ra në krye të detyrës Pjesëtari i Policisë së Kosovës, Izet Demaj humbi jetën përderisa ishte në detyrë në qytetin e Istogut. Demaj u vra n
Merret një vendim i rëndësishëm për policin e vrarë Polici Izet Demaj nga Istogu, i cili ka humbur jetën para disa ditësh në përleshje me një grabitës të një banke në Istog
Pamjet e reja të momentit të vrasjes së policit Izet Demaj (VIDEO) Polici Izet Demaj ka humbur jetën para disa ditësh në përleshje me një grabitës të një banke në Istog. Në këtë video të
Vajza e policit të vrarë përlot me fjalimin për babain Vajza epolicit Izet Demaj ka mbajtur një fjalim në ceremoninë e varrimit në varrezat e dëshmorëve në Koshare. Ajo i k
Haradinaj nga ceremonia e varrimit të Demajt: Policinë s'do ta lemë vetëm Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se Demaj i ka dhënë Kosovës nder, jo vetëm si polic por edhe ushtar i lirisë “Ës
Trupi i pajetë i Izet Demajt niset për në Koshare ku edhe luftoi Trupi i pajetë i policit Izet Demak i cili u vra pak ditë më parë në Istog, është nisur për në Koshare për t’u varrosur.
Vrasja e policit gjatë grabitjes, sot ditë zie në Kosovë Ashtu siç u paralajmërua dje, sot në Kosovë është ditë zie, për të nderuar policin e vrarë në detyrë, Izet Demaj. Vendim
Postimi prekës i motrës së policit të vrarë (FOTO LAJM) Të enjten në Istog rreth orës 15:35 ka ndodhur një tentim grabitje në bankën NLB në Istog, pas intervenimit të Policisë
Gruaja e Agim Ramadanit flet për policin e vrarë në Istog Bashkëshortja heroit Agim Ramadanit, Shkuria, po qëndron në shtëpinë e policit të vrarë Izet Demaj. Në fshatin Vrellë të
Kaq mijë euro i dhuron Qeveria familjes së policit Mbledhja e sotme e Qeverisë nisi me një minutë heshtje në nderim të policit, Izet Demaj që u vra gjatë ditës së djeshme
Të Drejtat e Njeriut reagojnë për vrasjen e policit Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut, ka reaguar pas vrasjes së policit Izet Demaj, duke kërkuar n
Në rrugën ku u vra polici dhe grabitësi nuk mund të shkelni Rruga ‘Fadil Ferati’ në Istog ku dje u vranë polici Izet Demaj dhe grabitësi që po tentonte të grabiste bankën, Kamer Me
Nesër shpallet ditë zie në Kosovë Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka vizituar Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë, pas vrasjes së policit Izet
Ambasadori britanik dedikim për policin e vrarë në krye të detyrës Ngjarja e rëndë ka ndodhur dje në Istog, ku humbën jetën dy persona. Ambasadori britanik në Kosovë, Ruairí O’Connell,
Motra e policit të vrarë i thotë Kadri Veselit, qen i pafytyrë (FOTO LAJM) Në pasditen e së enjtes Istogu është tronditur nga një ngjarje e rëndë. Dy persona ia kishin mësyrë një banke e cila is