E FUNDIT/ Rama shkarkon Blerina Gjylametin, Ditmir Bushatin dhe Lindita Nikollën
999 rezultate për

dello

E BUJSHME/ Leonardo kërkon Bonuccin te Paris Saint Germain Një lajm bombë vjen nga "La Gazzeta dello Sport", teksa bëhet me dije se drejtori i sapozgjedhur i PSG-së, Leonardo, kër
Në pritje të Rabiot, Matuidi bën gati valigjet për te klubi i madh Adrien Rabiot është shumë pranë zyrtarzimit si lojtari më i ri i Juventusit teksa mamaja e mesfshorit ka gjetur marrëvje
Pas rinovimit, kështu duket stadiumi i Napolit (FOTO LAJM) Stadiumi i Napolit është pothuajse gati. San Paulo iu nënshtrua një rikonstruksioni teksa u ndryshuan stolat kangjellat
Hysaj ia bën të qartë Napolit, nuk qëndron në stol edhe në sezonin e ardhshëm Elseid Hysajt dhe Kevin Mulcuit nuk kanë arritur ta bindin Carlo Anccelotin në sezonin e tij të parë te Napoli. Sipas "G
Do hap bordello dhe do legalizoj hashashin në Këlcyrë! Hazbiu bën premtimet e radhës (VIDEO) Hapja e shtëpive publike dhe legalizimi i hashashit për banorët e Këlcyrës. Këto janë dy prej pikave kryesore të program
Le Point: Gjermania bordello më e madhe e Evropës, me shumë vajza shqiptare Gjermania është “bordello” më e madhe e Europës. Kështu shkruan prestigjiozja franceze “Le Point” në një artikull të bot
Gazzeta Dello Sport, Shqipëria e Panuccit larg nga ajo e De Biasit Vetëm pak ditë para nisjes së elimintoreve të Europianit të vitit 2020, prestigjozja italiane Gazzetta Dello Sport ka an
Wanda Nara sulmon “La Gazzeta Dello Sport” Wanda është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes këtë herë duke sulmuar gazetën e famshme italiane “La Gazzeta Dello
Ramsey kryen sot në fshehtësi testet mjekësore me Juventusin Aaron Ramsey do t’iu nënshtrohet testeve mjekësore me Juventusin sot në Londër. Kontrata e Uellsian me "Topçinjtë" d
Ikën nga Interi? Icardi reagon ndaj lajmit të gazetës italiane (FOTO LAJM) Mauro Icardi ka qenë kohët e fundit në qendër të vëmendjes pas zërave që e lidhin atë me një largim të mundshëm nga Inte
Koret raciste ndaj Napolit, Juventusi rrezikon t’i mbyllet pjesa e ultrasve në stadium Ndeshja midis Napolit dhe Juventusit u mbyll me një fitore me përmbysje nga ana e bardhezinjve. Por pavarësisht rezu
"Sonte do të të provoj shefi i pari", brenda bordellos me prostituta nga Shqipëria në Tetovë Nën emrin e një shoqate artistike, disa persona kërkojnë të punësojnë vajza të reja si sekretare nëpërmjet njoftimeve “o
Interi “blindon” Icardi kjo është marrëveshja e re Mauro Icardi ka qënë shumë i kërkuar në këtë merkato vere, ku është përfolur edhe për një transferim te klubi i Real Mad
Jo vetëm Ronaldon, Juventusi projekton një tjetër blerje të bujshme Juventus nuk njeh limite në merkato. Pas mbërritjes së Mattia Perin, Emre Can, Joao Cancelo, Leonardo Spinazzola, Ma
Ndryshim plani, në këtë datë zbarkon Ronaldo në Torino Juventusi ka bërë atë që quhet “goditja e shekullit” duke i marrë Realit të Madridit, yllin e ekipit, Cristiano Ronaldon
Donin të vrisnin Zijadin Selën, 81.5 vite burg për 7 huliganët maqedonas Gjykata Penale e Shkupit dënoi sot me gjithsej 81,5 vjet burg 7 të akuzuarit për tentimin për vrasjen e deputetit Ziadin
Funksionon si "shtet më vete", brenda bordellos 200-vjeçare (FOTO LAJM) Bangladeshi është një nga vendet e pakta muslimane në botë ku prostitucioni është ligjor. Bordello "Kandapara" në rr
Ditari i pabotuar i ushtarit italian: Nga bodelloja ne Elbasan tek netët në "Tomorr" (FOTO LAJM) Një histori aq sa e pabesueshme eshte mjaft informuese se çfarë ndodhte në Shqipëri gjatë luftës së Dytës Boterore ka ar
Balotelli dëshiron kthimin në Seria A Mario Balotelli besohet se dëshiron një rikthim në Serie A. Edhe pse ai është i kërkuar nga Olympique Marseille, Arse
Juventus nxjerrë në shitje Higuain Gonazalo Higuain tashmë mbylli sezonin e dytë tek skuadra e Juventus, por aventura e tij tek "zonja e vjetër" duke se ka