999 rezultate për

delevingne

Për herë të parë, modelja flet për abuzimin seksual që i ndodhi Modelja e njohur, Cara Delevingne ka treguar së fundmi arsyen që e detyroi ta mbante sekret faktin se dikur është abuzua
Delevingne topless vetëm për Dior Cara Delevingne është një nga modelet më të mira të pasarelave! Ajo madje u përball me disa kritika në tetor kur u zg
Jep dorëheqjen mbretëresha e sfilatave Supermodelja Cara Delevingne, në moshën 23 vjeçare ka vendosur që ti japë fund botës së modelimit. Bukuroshja e super pa
Lë pas provokimet, supermodelja marroset pas aktorit Supermodelja Cara Delevingne, e cila shquhet për linjat perfekte dhe për skenat qesharake që krijon në skenë, aktualisht
Në modë vetullat e trasha (FOTO LAJM) Vetullat e trasha janë rrikthyer sërish në modë, e ky trend është parë së fundmi dhe tek modelet. Ajo e cila shquhet për
Supermodelja Cara Delevingne feston 22-vjetorin Cara Delevingne feston sot 22 vjetorin. Ajo është ndër modelet me famë botërore, ku ka arritur të kapë majat më të larta
Rihanna me atlete dhe fustan Të shtunën në mbrëmje, Rihanna është parë me një stil veshje të veçantë dhe shumë sport. Këngëtarja duket se ka marrë sh
Cara Delevingne, pak çaste me nipin (FOTO LAJM) Modelja Cara Delevingne, ka shfaqur instiktin e nënës teksa ushqente nipin e vogël. Fotot që ka postuar në Instagram, sh
Delevingne eksperimenton, vendos paruke jeshile (FOTO LAJM) Cara Delevingne ka surprizuar me look-un e saj teksa është shfaqur me paruke jeshile. Ajo ka shokuar paparacët, pasi
Çdo gjë e bardhë, martohet motra e Cara Delevingne (FOTO LAJM) Gjatë së premtes, modelja Poppy Delevingne i ka dhënë fund beqarisë duke u martuar me James Cook. Nusja e cila dallohej
Rita Ora-Delevingne, kërcim "hot" në skenë (FOTO LAJM) Rita Ora ishte duke performuar në skenë kur shoqja e saj e ngushtë, modelja Cara Delevingne, u bashkua me të për të nisu
Rita Ora flirton me Harry Styles? Rita Ora është parë në shoqëri shumë të afërt, me këngëtarin e pop-bendit britanik, One Direction, Harry Styles. Ky i fu