999 rezultate për

deklarata

"Maradona mund të jetë vrarë", deklarata që po trondit botën Diego Armando Maradona u shua të mërkurën më 25 nëntor, duke tronditur mbarë botën. Pas vdekjes së papritur janë hedhur
"Dy prej vajzave janë në lidhje", Shqipja plas deklaratat e forta për "Përputhen" (FOTO&VIDEO) Reality-shoë i ri në “Top Channel”, “Për’puthen” është kthyer në emisionin më të ndjekur e të komentuar të këtyre javëve
"Numri i të vdekurve është dyfish më i lartë", Najada Çomo i përgjigjet Bashës Në një deklaratë për mediat, shefja e Spitalit Infektiv Najada Çomo thotë i konsideron deklaratat e Bashës se numri real
Intervistoi Lady Dianan, hetohet gazetari i BBC-së Princi William e ka mirëpritur hetimin e ri mbi mënyrën se si BBC siguroi një intervistë me nënën e tij në 1995-ën.
Deklarata për avionin, Lazio pezullon Luis Alberton për deklaratën Te Lazio nuk është aspak një situatë e qetë, teksa trajneri Inzagi është duke u përballur me shumë mungesa. Koronavio
PD reagon për deklaratat e Ramës në Vlorë: Mashtrues i dalë boje! Partia Demokratike ka reaguar ndaj akuzave të kryeministrit Rama nga Vlora. Gjatë një deklaratare, Gazment Bardhi aku
Vuçiç: Deklarata ime lidhur me Nagorno Karabakun, e saktë dhe precize Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka thënë se deklarata e tij për Nagorno Karabakun, ndaj së cilës kanë reaguar as
Deklarata e habitshme e Ramës: Infektimi me COVID-19 varet nga yjet! Kryeministri Rama ka bërë mbrëmjen e sotme një deklaratë të habitshme në lidhje me infektimin e COVID-19. Duke deklar
Bearti largohet papritur nga "Përputhen", deklarata për Tean jashtë emisionit (FOTO LAJM) Pas takimit të tij me Tean, Bearti është kthyer në një ndër djemtë më të komentuar në "Përputhen". Mirëpo, për arsye që
"Të dua më shumë se babin tim", Messi befasohet dhe buzëqesh nga deklarata e tifozit (VIDEO) Leo Messi është një ndër futbollistët më të mirë të historisë. Argjentinasi është kapiten i Barces dhe gjatë sezonit të
Deklarata "bombë" e ekspertit: Jemi produkt i alienëve, së shpejti do dëshmohen Eksperti okulizmit Altin Bogdani ka deklaruar se ka ardhur momenti që ekzistenca e alienëve do të pranohet dhe dëshmohet
"Thuaj që jam peng", kujt i adresohet deklarata e bujshme e Metës “Thuaj popullit tënd që jam peng e vazhdo punën tënde se këtë popull e këtë vend nuk e merr askush peng më nën këtë qiel
Deklarata skandaloze e Ramës: Kusht i dashurisë, kush të rreh të don! Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur me ironi kryetarit të PD Lulzim Basha, në lidhje me shkarkimin e kryebashkiakes
"Mos harxhoni lekët me maska", Rama sqaron deklaratat konfuzuese Kryeministri Edi Rama, është pyetur gjatë një konferencë për çështjet e bujqësisë, edhe për faktin se përse dikur ka dek
Rusia dënon deklaratat e Ramës për shkrirje të kufirit me Kosovën Ministria Ruse e Punëve të Jashtme reagoi kundër deklaratave të Kryeministrit Edi Rama, gjatë mbledhjes së përbashkët të
Sot kërcënon qytetarët me gjobë, deklaratat e Ramës ku i quante maskat të dëmshme (FOTO LAJM) "Mos harxhoni lekët me maska, nuk i shërbejnë njerëzve të shëndetshëm. OBSH ka thënë se maskat i duhen vetëm të sëmurëve
Giroud sheshon polemikat me Benzema, kjo është deklarata e çuditshme Olivier Giroud është kthyer të flasë për Karim Benzema pasi është folur gjatë për një marrëdhënie të tensionuar midis dy
Deklarata e papritur e De Bruyne për Messin te City: As që më intereson Kevin De Bruyne nuk preket nga thashethemet që Lionel Messi mund të largohet nga Barcelona dhe të bashkohet me të në Man
Deklarata që shokoi rrjetin: Ronaldo pëlqen djemtë, lidhjet janë një gënjeshtër e madhe (FOTO LAJM) Piotr Listerman pronari i një agjencie VIP për çifte, i cili ka bërë të mundur njohjen e Cristiano Ronaldo dhe bukuroshe
"Porti i Durrësit, port i Kosovës", deklarata e Ramës shqetëson serbët "Porti i Durrës, port de fakto edhe i Kosovës..." Kjo deklaratë e kryeministrit Rama në mbledhjen e përbashkët të dy