999 rezultate për

dekani

Studentët e Juridikut kërkesë me 6 pika dekanit Studentët e drejtësisë që prej disa javësh po protestojnë, madje duke u ngujuar në mjediset e këtij Fakulteti, i janë dr
Çfarë po ndodh me protestën studentore? Taulant Balla takon dekanët (FOTO LAJM) Teksa protesta e studentëve që kërkojnë të drejtat e tyre vijon tashmë prej më shumë se një muaji, duket se qeveria Ram
Dekani kërcënon studentët: Mbylleni me kaq, se nuk dihet si shkojnë punët (VIDEO) Dekani i Fakulteti Juridik Artan Hoxha, ka shantazhuar studentët për të dalë nga ngujimi. Ai ka thirrur disa prej ty
Pedagogët e Histori-Filologjisë mbështesin studentët: Dënojmë dhunën e policisë Pedagogët e Fakultetit të Historisë dhe Filologjisë në Universitetin e Tiranës janë radhitur në krah të studentëve që pr
Kërkuan dorëheqjen e tij, dekani Kule reagon ndaj studentëve (FOTO LAJM) Studentët që janë prej 11 ditësh në protestë disa orë më parë kërkuan një takimme dekanin Dhori Kule. Por më pasi ky
Studentët nuk ndalen, kërkojnë largimin e dekanit Dhori Kule Prej 11 ditësh, studentët nuk e kanë ndalur protestën e tyre, ku kërkojnë miratimin e 8 kërkesave të dorëzuara në Kryemi
Nisin hetimet për Rektorin Mynyr Koni dhe Dekanin Dhori Kule Ka ndryshuar arena e përplasjeve mes profesorëve Dhori Kule dhe Mynyr Koni, të konflikuar dy muaj më parë në qarqet e ar
SKANDALOZE/ Gruaja e dekanit Dugolli, presion Senatit për kandidimin e saj Tri ditë para se Senati i Universitetit të Prishtinës ta shqyrtojë rastin e kandidates për profesoreshë asistente në Fak
Sabri Laçi zgjidhet Dekani i Filologjikut Pas votimit të ditës së djeshme në zgjedhjet për dekan, është mbyllur numërimi dhe është shpallur fituesi. Sipas rezu
Risi në fakultetin e Drejtësisë, çfarë i pret studentët Dega e drejtësisë në Universitetin e Tiranës duke filluar nga ky vit do të bëhet 5 vjet. Fakulteti ka ndryshuar prog
Zbulohet skandali/ Dekani i Fakultetit Ekonomik me diplomë false Emisioni investigativ ‘STOP’ mbrëmjen e sotme ka denoncuar rastin e Dekanit të Fakultetit Ekonomik Korçë, Frederik Çuçll
Arrestohet ish-dekani i Fakultetit Stomatologjik në Shkup Policia financiare ka dërguar për ndjekje penale ish dekanin e Fakultetit Stomatologjik në Shkup, pasi dyshohet se ka ab
Ish-dekani thotë se Fakulteti i Mjekësisë duhej të mbyllej i pari Ish-dekani i Fakulitetit të Mjekësisë, Bajram Hysa, thotë se ky institucion duhej të ishte i pari që duhej mbyllur pasi
Dekani i Fakultetit të Mjekësisë: Rektori s’më lejon të kthehem në zyrë, do punoj në oborr Dekani Bajram Hysa, që u përjashtua nga fakulteti për shpërdorim detyre duke abuzuar me financat, deklaroi se po shpërfi
Administrativja rikthen në detyrë dekanin e Mjekësisë Gjykata Administrative e Tiranës ka vendosur rikthimin në punë të Bajram Hysës, dekanit të Fakultetit të Mjekësisë. Gjyk
Studentë të fakultetit të Mjekësisë në mbrojtje të dekanit Nje grup studentesh te Fakultetit te Mjeksise kundërshtuan sot urdherin e Rektorit Ali Refatllari per pezullimin e dekan
Reagimi i Hysës për shkarkimin: Këtu fshihet një skemë korruptive Dekani i Fakultetit të Mjekësisë reagoi sot publikisht pas pezullimit nga detyra, duke e cilësuar vendimin si të nxituar
Pezullohet dekani i Fakultetit të Mjekësisë Rektori i Fakultetit të Mjekësisë, Ali Refatllari pezullon nga detyra dekanin e Fakultetit të Mjekësisë, Bajram Hysa baz
Dekani: Studentja që u hodh nga ndërtesa, studentja më e mirë Një ngjarje e rëndë u regjistrua dje ku një 21 vjeçare i dha fund jetës së saj duke u hedhur nga nga kati i fundit i një
UP nuk respekton vendimin e Inspektoratit të Punës Inspektorati i Punës i ka dërguar një vendim Universitetit të Prishtinës "Hasan Prishtina" përj dhjetë ditësh në të cili