999 rezultate për

dejan

Deklarata befasuese e Lovren: Më shumë i mungoj unë Liverpoolit, sesa ata mua Mbrojtësi i Zenit Saint Petersburg, Dejan Lovren, ka befasuar me deklaratën e fundit për ish-skuadrën e tij. Dejan Lo
Vetëm 2 minuta lojë, Juve kalon në avantazh (VIDEO) Juventusit i kanë mjaftuar vetëm 2 minuta lojë për të ndëshkuar Genoan për 1/8 e Kupës së Italisë. Dejan Kulusevski
Kulusevski i bën thirrje Ibrahimovicit të kthehet në kombëtare Sulmuesi i Juventus, Dejan Kulusevski, është shrpehur i kënaqur me fitoren e "Bianconerëve" ndaj Sassuolos në kuadër të
Autogoli i vitit, Dejan Lovren bëhet objekt talljeje në rrjetet sociale (VIDEO) Futbollistët e Zenitit mundën Spartak Moskën me rezultat 3:1, teksa ndeshja u veçua me një autogol të çuditshëm nga lojt
Juve dhe CR7 e nisin aty ku e lanë, natë magjike për Kulusevski (VIDEO) Juventus duket sikur nuk heq dorë kurrë nga titulli i Serie A. Bardhezinjtë kanë mposhtur 3-0 në shtëpi Sampdorian në
Tersi e kap Dejan Stankoviç pas Tiranës, trajneri i Crevena Zvezdës bën aksident me Lamburgini Gjatë ditës së sotme do të ishte zëvendës trajneri i Crevena Zvezdës që do të fliste për Tiranën në konferencën për shty
Dejan Kulusevski flet pas firmës me Juventus Dejan Kulusevski është zyrtarisht lojtari i Juventus. Pasi nënshkroi me bardhezinjtë suedesi ka bërë të ditur se nuk u m
Dejan Kulusevski mbërrin në Torino (FOTO LAJM) Dejan Kulusevski është përforcimi i parë i Juventusit për sezonin e ardhshëm. Bardhezinjtë kanë finalizuar gjithçka m
Kush është agjenti serb në Veri, për të cilin UNMIK kërkon pezullimin e hetimeve Kryeprokurorit Themelor të Mitorvicës, Shyqri Sylës i ka ardhur një kërkesë tjetër nga UNMIK’u, ata po kërkojnë tani që
Salah flet për Lovren: Më duhet ta trajtoj si bebe, madje e mbaj dhe me çokollata Mohamed Salah dhe Dejan Lovren janë shokë të ngushtë dhe kalojnë shumë kohë jashtë fushës së lojës. Në një intervistë pë
Kovacic: Liverpool nuk do e fitojë kampionatin për këtë arsye Mateo Kovacic i Chelseat është tallur me futbollistin e Liverpoolit, Dejan Lovren. “Liverpooli nuk do të jetë kampion
Akuzohet për krime lufte, serbi mbetet në qeli Gjykata e Apelit e Kosovës e ka lënë në fuqi masën e paraburgimit prej një muaji për të pandehurin Dejan Sllaviq. Ape
Edhe në një komunë tjetër përmbyset rezultati Numërimi i votave me kusht, me postë dhe ato me nevoja të veçanta ka përmbysur rezultatin edhe në Kllokot. Derisa nga
Kjo është serbja në kabinetin e Ilir Metës Kastriot Myftaraj i ka kushtuar një status në Facebook sot, anëtares se këshillit bashkiak të Tiranës nga radhët e LSI-s
Dejan Andonov emërohet zëvendës ministër i Kontrollit të Brendshëm Qeveria e Maqedonisë, ka bërë sot disa ndryshime në disa sektore në Ministrinë e Punëve të Brendshme. Më saktësisht,
DETAJET / Babai nga Shtërpca theri foshnjën sepse nëna refuzoi të hante darkë me të (FOTO LAJM) Mediat serbe kanë publikuar detaje të reja rreth krimit monstruoz në Shtërpcë, ku babai i ri theri dy foshnjat binjake,
Burg për Jose Mourinhon? Kryetari i shoqatës së futbollistëve “FifPro”, Dejan Stefanovic ka kërkuar burgosjen e Jose Mourinhos. Kjo ka ndodhur
Kroacia publikon listën e futbollistëve për Europian (FOTO) Kombëtarja e Kroacisë më në fund ka shpallur listën e futbollistëve që do të marrë me vete në Francë. Trajneri i Kro
Dejan Lutovski: “E Majta” nuk frikësohet nga arrestimet Dejan Lutkovski ka thënë se edhe përkundër masës së arrestit shtëpiak për dy anëtarë të së “Majtës”, anëtarët e tjerë
Dejan Stankoviç, kandidat për stolin e Serbisë Me Dick Advocaatin e larguar, një emër i njohur i futbollit serb dhe botëror përflitet si pasardhësi i holandezit në kry