999 rezultate për

defoe

Jermain Defoe përfshihet në një aksident të frikshëm (FOTO LAJM) Ish-sulmuesi i përfaqësueses së Anglisë, Jermain Defoe është përfshirë në një aksident të frikshëm me Range Roverin e ti
Ish-sulmuesi i Anglisë: Botërori i 2010 ishte i mërzitshëm saqë pamë dasmën e Rooney në DVD Jermain Defoe ka treguar një fakt tepër interesant kur ai ishte i grumbulluar me kombëtaren e Anglisë gjatë Kupës së Bot
Liverpool nuk fiton dot as ndaj vendit të parafundit (VIDEO) Liverpooli nuk di më të fitojë në Premier League. Skuadra e Jurgen Klopp ka marrë vetëm një barazim në shtëpi ndaj Sunde
Newcastle pas Defoe Newcastle po mendoj rikthimin e Jermain Defoe sërish në Premier League, pas largimit të tij tek Toronto. Trajneri Ala
Anglia luan tenis me San Marinon (VIDEO) Gjithçka e lehtë për Anglinë, e cila shpartallon San Marinon 8-0, por mbetet sërish në vend të dytë në grup, ku vazhdon
Dashuri në horizont për Defoe Ajo thotë se kanë një jetë që janë miq, por duket se ka diçka më shumë mes Alexandra Burke dhe Djermain Defoe. Këngëtarj
Amauri te Totenham në vend të Defoe Shfaqet në horizont një shkëmbim interesant sulmuesish mes Italisë dhe Anglisë. Qëndra e këtyre lëvizjeve është Londra d
Capello perjashton Defoen dhe Ferdinand Sulmuesi i Tottenhamit, Jermain Defoe dhe mbrojtësi i Manchester United, Rio Ferdidnand, do të jenë jashtë kombëtares së
Redknapp beson tek Defoe Harry Redknapp është i gatshëm ti ofron sulmuesit Jermain Defoe mundësinë për ringjalljen e karrierës së tij në Tottenha