999 rezultate për

deep

Flet Johnny Deep: Nuk jam monstra që thotë ish-gruaja ime Ylli i Hollivudit Johnny Depp mohoi se ka dhunuar ish-gruan e tij Amber Heard, ndërsa tha të kundërtën se kishte qenë aj
Çfarë është "shteti paralel" që Meta paralajmëroi sot për Shqipërinë ‘Deep state’ dhe ‘state capture’ ishin dy termat të cilat theksoi sot në konferencë Presidenti i Republikës, Ilir Meta,
E dashura e re e Johnny Deep e "papërballueshme" (FOTO LAJM) E dashura e re e Johnny Depp-it që u zbulua kohët e fundit, është një balerinë ruse. Polina Glen, e cila besohet të j
"Luftë për mbijetesë", Amber Heard tregon për dhunën e Deep (FOTO LAJM) Lidhja e tyre zgjati për disa vite dhe këta vite për aktoren Heard ishin një luftë për mbijetesë. Ajo tregon se ai sa he
Zbulohet arsyeja e gjendjes së mjerueshme të Johnny Deep Kohët e fundit aktori i famshëm Johnny Depp është shfaqur në dalje publike më i dobët se asnjëherë tjetër. Mediat e h
Burri nuk pranoi të dalë për pazar, gruaja var veten tragjikisht (FOTO LAJM) Një grua thuhet se ka varë veten pasi burri i saj shtyu një shtyu ditën e pazarit vetëm me një ditë. Deepak Dëivedi t
A e keni ditur sa tatuazhe ka Jonny Deep? Ai është një ndër meshkujt më të dëshirueshëm hollivudian, ashtu sikurse inspirim për një gjeneratë relativisht të re ak
Samsung lanson “Deepsea Blue” Galaxy Note 8 (FOTO LAJM) Samsung ka lansuar ngjyrën e re të Galaxy Note 8– Deepsea Blue, por vetëm në disa vende të botës. Galaxy Note 8 Deep
Në tokë janë të ndarë, por në hapësirë SHBA dhe Rusia janë bashkë! Shtetet e Bashkuara dhe Rusia kanë rënë dakord që të ndërtojnë një stacion të ri hapësinor të quajtur Deep Space Gateway
Ish-gruaja e Johnny Deep ndahet edhe me të dashurin bilioner Aktorja shumë e njohur e Hollivudit Amber Heard vetem para pak kohesh bëri publike lidhjen e saj me bilionerin e njohur
Edhe pse të ndarë, Amber Heard vishet si Johnny Deep (FOTO LAJM) Amber Heard arriti në aeroportin kryesor të Los Angeles në mbrëmjen e së mërkurës pasi po largohej për disa ditë nga LA.
Finalizohet ndarja, më në fund Deep pranon kushtet e ish-it Pas një kohe të gjatë e një lufte mes palëve është finalizuar divorci i Johnny Depp dhe Amber Heard. 53-vjeçari Deep, pr
Deeper economic integration, dialogue key to strengthening regional security Deeper economic integration, increased political association and dialogue are key to strengthening regional security and
Scandal deepens as dynamite passed through Tirana airport The Civil Aviation Authority and the State Police have made three hidden tests of the airport security on April 20th, 20
Facebook prezanton inteligjencën artificiale Facebook Deep Text, është aplikacioni më i ri i cili është dizajnuar për të ndihmuar njerëzit për të gjetur përmbajtjet
Scandal deepens as gas station company has won road maintenance tender too "Pienvis" company, the only one profiting by the lack of a traffic-separator in Golem where two young siblings 3 and 5 y
DUI's decision to withdraw deepens the political crisis in Macedonia The decision of the Democratic Union for Integration to withdraw all ministers from the government, is deepening the pol
Njihuni me njeriun e “pathyeshëm” Ai njihet si “Burri i hekurt”, pasi ai nuk ndjen dhimbje te asnjë lloji. Bëhet fjalë për Amandeep Singht nga India. Ai k
SP in deep crisis, members want party elections Ben Blushi, Arta Dade, Mimoza Hafizi, Rexhep Meidani, Ndre Legisi, Petri Ago has asked today for the party to interpret
Ahmeti: Postponing elections might deepen the crisis After meeting with Zoran Zaev and Nikola Gruevski, the DUI leader Ali Ahmeti met with Commissioner Johannes Hahn. Ahm