999 rezultate për

deda

Njihuni me gjeniun e verbër nga Tirana: Për një minutë them 40 prefikse telefonike Romeo Deda, nga Tirana thotë se ka memorie mbinjërëzore kalendarike. Prej 20 vitesh, Romeo e ka humbur shikimin, pavarës
"Vetëm mos ardhsha në shtëpi", çfarë bëri ish-deputetja kur pa të bijën në portale (FOTO LAJM) Nuk është e lehtë të jesh person publik, e për më tepër pjesë e familjes së një politikane. Këtë e vërtetoi së fundmi mo
Socialisti i fiksuar pas vajzës së ish-deputetes, Ada Deda: Ishte i lidhur (FOTO LAJM) Vajza e ish-deputetes demokrate, Albina Deda ka fituar vëmendjen e të gjithëve me bukurinë e saj dhe fotot joshëse në rr
10 fëmijë bashkë, kush ishte 61 vjeçari që vdiq pasi e qëlloi gruaja me sëpatë në kokë Llesh Deda, i goditur me sqepar në kokë nga gruaja disa ditë më parë ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës, në Tiranë.
Kishin 10 fëmijë bashkë, vdes 61 vjeçari që u godit me sqepar nga gruaja 61-vjeçari Llesh Deda,i cili u godit me sqepar nga gruaja e tij pak ditë më parë ka gjetur vdekjen në spital. Ai nga
Jul Deda kërkon arrestimin urgjent të Veliaj, Ahmetajt e Majkos, arsyeja lidhet me Ramën (FOTO LAJM) Arrestimi i një gruaje në Tiranë për shkak se ka qeshur me zë të lartë gjatë fjalës së kryeministrit Rama, ka shkaktuar
Vdes punonjësi i sigurisë në burgun e Reçit Fatmir Deda, punonjësi i grupit të sigurisë në burgun e Recit në Shkodër është ndarë nga jeta si pasojë e një infarkti k
Nuk lejohet të hyjë në stadium ambasadori i Kosovës në Shkup Gjergj Dedaj, ambasadori i Kosovës në Maqedoninë e Veriut, ka thënë se ndeshja mes kombëtareve të dy shteteve që pritet
Jul Deda thumbon Ramën: Ku i gjeti lekët tani apo halli i karriges? Aktori i njohur i humorit Julian Deda ka thumbuar sërish kryeministrin Edi Rama në lidhje me rritjen e pagave për mjekët
Kë po kërcënon Jul Deda? Aktori: Mos e vrisni mendjen, burgu për burra është! Julian Deda është një ndër aktorët më të njohur të humorit në Shqipëri. Së fundmi ai është angazhuar ndjeshëm edhe n
"Na kujtojnë pasanikë", Elton Deda reagon ashpër ndaj vendimit për muzikën Muzikanti, Elton Deda ka treguar nëpërmjet një statusi në Facebook se sa pesimist është bërë për të ardhmen e muzikës, s
Erion Veliaj kryetar i Tiranës, Jul Deda shpërthen ndaj Metës: Faji është i joti! "Ti Like, e meriton një gjë të tillë, se çfarë do mbjellësh do korrësh. Të kishe dhenë urdhër në 2015-tën të votohej Hal
"Na kalle", vajza e ish-deputetes shqiptare "tërbon" ndjekësit me pozat (FOTO LAJM) Profili i saj në rrjetin social “Instagram” është i mbushur me fotografi mjaft seksi dhe provokuese. Është fjala për mod
Jul Deda ironizon keq Ramën: Respektoni budallenjtë! Vendimi i qeverisë Rama për të ndaluar muzikën në cfarë do lloj ambienti pas orës 20:00, ka shkaktuar polimika dhe kriti
Mbyllen lokalet e natës, Elton Deda ironizon:T'i bëjmë koncertet në mëngjes Lidhur me vendimin e marrë nga Ministria e Shëndetësisë për mbylljen e lokaleve të natës me qëllim parandalimin e përhap
Zef Deda flet për aktrimin e Julianit: S'janë të aftë të shkruajnë një batutë Zef Deda, mjeshtri i madh i humorit, është i njohur në mbarë-trevat shqipfolëse. Ai e të tjerë artistë të një brezi që k
"O ta hëngsha piii, e ti më hëngsh kaaa”, Elton Deda ka dy fjalë për Mozzik (VIDEO) Rrjeti po zjen nga kënga e fundit e lançuar nga Mozzik, ku nuk mungojnë as fjalët le të themi me nënkutime. Përveç me
Elton Deda i revoltuar: Muzika shqiptare është vulgare, s'kemi artistë (VIDEO) Muzikanti dhe kompozitori i njohur shqiptar Elton Deda ka folur gjerë e gjatë për muzikën shqiptare të ditëve të sotme.
"Nuk më duhet një plakush", vajza e bujshme e ish-deputetes zbulon të dashurin (FOTO LAJM) Tashmë çdo veprim i bukuroshes Ada Deda, vajza e ish deputetes Albina Deda, përbën interes për lexuesit. Ajo ka tërhe
Jul Deda thirrje shqiptarëve: Ramën të mbajmë edhe 20 vjet në pushtet apo ta heqim me ceremoni? Aktori Julian Deda është i njohur edhe aktivist i Partisë Demokratike. Madje në rrjetet sociale ai është tepër aktive, s