999 rezultate për

deal

Do pushtonte botën: Formacioni ideal që Ferguson nuk arriti ta sillte te Man Utd (FOTO LAJM) Për shumë tifozë, Alex Ferguson është trajneri më i madh në histori. Trajneri skocez për shumë vite drejtoi Mancheste
"Jo Kane, por Jesus është partneri ideal në sulm për Ronaldon" Luca Toni beson se Jesus i Man City do të ishte ideali për Juven dhe Ronaldon Toni i ka sugjeruar Zonjës së Vjetër që
Jo vetëm shtëpinë, si të pastroni mjetet e higjenës dhe vendet "ideale" ku fshihen bakteret (FOTO LAJM) Janë të gjitha mjetet që përdorim në betejën me pluhurin, i cili kërcënon vazhdimisht shtëpinë tonë. Duke bërë punën
Mëngjes apo pasdite, kur është koha ideale për të bërë ushtrime fizike? Nëse doni të keni format e duhura trupore, të digjni më shumë kalori dhe të keni shëndet të mirë duhet të bëni ushtrime
Si të mbrohemi nga koronavirusi! Kjo është mënyra ideale për të larë duart (VIDEO) Një prej mënyrave më të mira për tu mbrojtur nga koronavirusi është larja e duarve. Është e rëndësishme që ky proces
Pse është koha ideale për të përdorur mjaltin Manuka, mësoni cilësitë e jashtëzakonshme të tij Mjalti Manuka, me origjinë nga Zelanda e Re, është një produkt natyral që duhet njohur. Ai e ka marrë emrin nga lulja e
A ka një moshë ideale për t’u martuar? Ndonëse nuk ka receta fikse kur vjen puna tek çështje si martesa, bashkëjetesa, ndarja apo fëmijët, mund t’i referohemi
Punët shtëpie dhe jetë nate, milioneri ofron 25 milion dollar për gruan ideale (FOTO LAJM) Jo të gjithë e kanë një partner/e për "Shën Valentin", për disa njerëz kjo nuk përbën problem por disa të tjerë ndihen t
Propozim live në emisionin shqiptar, surpriza më e bukur e Shën Valentinit (VIDEO) Puntata e djeshme e emisionit "Dilema Deal or no Deal" në Top Channel ishte më e veçanta, kjo sepse në studio u bë një p
14 sugjerime të personalizuara për dhuratën ideale të Shën Valentinit Ke filluar të mendosh për 14 shkurtin? Nëse do ta bësh njeriun e zemrës të ndihet vërtet i veçantë këtë vit, kërko diçka
Burrat e gjatë dhe gratë e shkurtra formojnë çiftin ideal Të gjithë ne kemi shije të ndryshme kur bëhet fjalë për zgjedhjen e një partneri. Disa njerëz preferojnë partner me gjat
Mëngjes apo pasdite, kur është koha ideale për të bërë ushtrime fizike? Nëse doni të keni format e duhura trupore, të digjni më shumë kalori dhe të keni shëndet të mirë duhet të bëni ushtrime
E ëma e Stresit bën çmos për të bashkuar çiftin: S’dua të humbas nusen ideale E ëma e reperit Arkimed Lushaj, Shpresa Lushaj ka bërë çmos që djali i saj të kthehej sërish në krahët e bashkëhsortes s
E dinit?! Kjo është mosha ideale për tu bërë nënë Pavarësisht nëse jeni një grua apo jo, me siguri keni dëgjuar konceptin e orës biologjike të femrës. Shpesh e dëgjoni at
4 sugjerime ideale nëse ende nuk keni vendosur ku do të kaloni Vitin e Ri (FOTO LAJM) Sapo kalon Krishtlindja, hapi tjetër është gjithmonë një dhe vetëm një: Viti i Ri! Pyetja që ne e kemi shmangur gjatë gj
5 vite së bashku: Almeda dhe Tolgahani zgjedhin mënyrën ideale për të shprehur dashurinë (FOTO LAJM) Moderatorja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të dashur për publikun. Ato
Neymarin nuk po e "zë vendi" te PSG, francezët duan Manen si zëvendësues PSG është i vetëdijshëm, Neymar mesiguri po luan sezonin e fundit në Francë Neymar Junior me shumë mundësi do të larg
Ky është fshati ideal për t’i shpëtuar çdo tërmeti! Është ky një fshat i ndërtuar në vendet skandinave dhe është pëlqyer shumë nga banorët. Dihet që vendet e Skadinavisë
Burrin ideal e ka gjetur, Eliona është gati për një familje me 4 fëmijë (FOTO LAJM) Pak javë më parë aktorja, Elion Pitarka bëri publike lidhjen e saj. Ajo tregoi se është mjaft e lumtur krah personit
Çfarë shihni në këtë foto?! Përgjigja zbulon punën tuaj ideale Profesorët e Harvardit kanë zhvilluar një test personaliteti shumë të thjeshtë, i cili do të gjykohet nga ju bazuar në a