999 rezultate për

david

Pas vdekjes së Astorit, Fiorentina kërkon shqiptarin? Pas vdekjes së papritur të kapitenit të tyre, Davide Astori, drejtuesit e Fiorentinës janë duke menduar futbollistin e r
Gianluigi Buffon shpërthen në lotë pas përkujtimit të Davide Astorit (FOTO LAJM) Portieri i Juventusit, Gianluigi Buffon nuk i ka mbajtur lotët, kur në stadium është përkujtuar Davide Astori gjatë ndes
Me këtë gjest, Victoria dhe David Beckham treguan se janë si çdo çift (FOTO LAJM) Është një ndër femrat më të suksesshme dhe të pasura, por në familjen e saj ka një rregull: bashkëshorti duhet ta marrë
Spalletti: Vdekja e Astroti tregon se në këtë sport jemi të lidhur me njërit-tjetrin Trajneri i Interit, Luciano Spalletti, ka thënë se vdekja e Davide Astorit ka treguar se sa thellë të lidhur janë futbol
Beckham shet supemakinën e tij me çmimin marramendës (FOTO LAJM) E bleu 100 mijë sterlina në vitin 2007, pasi “Range Rover” kishte pësuar edhe disa ndryshime posaçërisht për David Beckh
Lamtumirë Davide! (FOTO LAJM) Dita që familjarët e Astroti të ndahen përfundimisht me trupin e pajetë të tij erdhi, gjithashtu e miqve shokëve dhe gji
Çfarë po ndodh mes Bella Hadid dhe David Beckham?! Supermodelja Bella Hadid dhe futbollisti David Beckham kanë pasur një takim të rastësishëm me njëri tjetrin gjatë ndeshj
Fiorentina bën gjestin e vitit pas vdekjes së Davide Astorit Klubi italian Fiorentina ka bërë një nga gjestet më të mira, në nder të lojtarit të tyre, Dvide Astori që ndërroi jetë d
Orët e fundit të Davide Astorit: Duke luajtur PlayStation dhe duke folur në Whatsapp Disa lojëra në Playstation dhe mesazhi i fundit whatsapp në 23.34 minuta. Në këtë mënyrë, Davide Astori po kalonte orët
Si u pasqyrua vdekja e Astorit në shtypin italian Shtypi sportiv italian është fokusuar tek vdekja e Davide Astorit. Ai gjendet në të gjitha faqet e para ta gazetave spor
Dalin SMS para vdekjes, Astori i shkruajti shokut për herë të fundit Vdekja e papritur e kapitenit të Fiorentinës, Davide Astori, ka shokuar botën e futbollit ndërsa të gjitha ndeshjet në S
Astori me vajzën pak para vdekjes, kjo foto po bën xhiron e botës (FOTO LAJM) Vdekja e papritur e kapitenit të Fiorentinës, Davide Astori, ka shokuar botën e futbollit. Së fundmi në rrjetet socia
E turpshme, ky kampionat i njohur nuk e respektoi Astorin Duket e çuditshme, por ndërkohë që e gjithë bota e futbollit është në zi për vdekjen e papritur të Davide Astorit, kjo n
Doli nga akademia e Milanit, klubi i kuqezinjve reagon për vdekjen e Astorit Lajmi për vdekjen e mbrojtësit Davide Astori duket se ka prekur të gjithë në futbollin italian. Një reagim ka pasur e
Lojtari i Espanyolit humb ndjenjat kur mëson se Davide Astori kishte vdekur (VIDEO) Carlos Sanchez e ka përjetuar rëndë vdekjen e ish-shokut të tij Davide Astori, i cili ndërroi jetë në mëngjesin e sotëm.
Ai vetë iku, por çfarë la pas Astori? (FOTO LAJM) Një vdekje e papritur e kapitenit të Fiorentinës ka tronditur botën e futbollit. Davide Astori, gjithashtu mbrojtës i ko
Letra prekëse e shokut të Astorit: Do shihemi sërish, por pse nuk më prite Vdekja e papritur e Davide Astorit shokoi miqt e lojtarit dhe jo vetëm. Një ndër ta është edhe mbrojtësi serb i Chievos,
Berberi kosovar qeth i ish-kryeministrin e Britanisë, David Cameron Ish-kryeministri i Britanisë së Madhe, David Cameron, ka zgjedhur berberin kosovar, Valon Sadiku për t’ ia qethur flokët
Manchester United hap thesin, pagë marramëndese David de Geas Manchester United po bënë çmos që David de Gea të qëndrojë në "Old Trafford", pas shumë interesimeve nga Real Madrid.
Gareth Bale barazon rekordin e David Beckham (FOTO LAJM) Gareth Bale ka barazuar rekordin e David Beckham si britaniku më me shumë paraqitje në La Liga. Ylli i Real Madridit,