999 rezultate për

dasma

E "kallën", momentet më të bukura nga dasma e Mc Kreshës (VIDEO) Mc Kresha i ka dhënë fund beqarisë mbrëmjën e djeshme duke çuditur të gjithë fansat. Ai është kurorëzuar me martesë m
Miqtë "tradhëtojnë" Kreshën, dalin video nga dasma (VIDEO) MC Kresha do të martohet sot me vajzën që prej kohësh është në një lidhje të cilën e kishte mbajtur fshehur. Ajo quhe
Martesa më e shkurtër në histori (FOTO LAJM) Një çift i ri i dha fund martesës së tyre pak orë pas ceremonisë së dasmës, duke vendosur kështu ndoshta një rekord.
Njihuni me fotot më të bukura të dasmave në botë (FOTO LAJM) Dasma është një ndër momentet më të rëndësishme të të gjithë jetës. Një pjesë e rëndësishme e saj janë fotot. Të gjit
Bebe Rexha na la pa fjalë: Dua një djalë shqiptar, dasma të zgjasë 5 ditë Bebe Rexha ishte së fundmi në Shqipëri, për të parë nga afër gjendjen e krijuar në Shqipëri pas tërmetit të 26 Nëntorit
Dalin pamjet përrallore nga dasma e ëngjëllit të Victoria's Secret (FOTO LAJM) Modelja e njohur e Victoria's Secret Devon Windsor është kurorëzuar në martesë me partnerin e saj Johnny Dex Barbara. Çi
Dasma degjeneron në grushte, katër dasmorë në spital (FOTO LAJM) Dasma është kthyer në një arenë boksi. Të ftuarit janë përleshur me njëri-tjetrin, duke përmbysur gjithçka. Nuk bë
Dasma në ekran dhe kamerat e fshehta për tradhti, si mori fund martesa e Rudina Dembacajt Pas gati tri vitesh martesë e deklarata të forta dashurie, duket se kështu si papritur ka marrë fund “martesa e lumtur”
Me foto të papublikuara nga dasma, Jonida ka fjalët më të bukura për ditëlindjen e Besnikut Bashkëshorti i moderatores Jonida Vokshi feston sot ditlëindjen. Besnik Krapi mbush 33 vjeç dhe Jonida ka vendosur t
Martohen çifti i njohur i telenovelave, pamjet nga dasma më e veçantë që keni parë (FOTO LAJM) Dy aktorët shumë të njohur prej telenovelave që janë transmetuar në Shqipëri, Matias Novoa dhe Isabella Castillo kanë ku
14 vite bashkë, martohet sportisti i njohur në një ceremoni luksoze (FOTO LAJM) Lojtari i tenisit, Rafael Nadal ka kurorëzuar në martesë dashurinë me partneren e tij, Maria Francisca Perrello. Dasma u
Dashje pa dashje, Armina na tregoi kur do të bëhet dasma me Shkëlzenin Armina Mevlani, ndonëse karakterizohet nga ëmbëlsia në pamje, nuk ka asnjë lidhje me fustanet e princeshave kur bëhet fj
Babai shqiptar vdiq në aksident pas dasmës së vajzës, mediat italiane i rikthehen tragjedisë Mediat italiane i janë rikthyer tragjedisë së djeshme të familjes shqiptare, e cila u aksidentua teksa kthehej nga dasma
Kthehet nga dasma e vajzës, babai gjen vdekjen Një aksident rrugor i mori jetën një shqiptari në Itali. 65-vjeçari, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, ishte d
Dasma është afër! Armina Mevlani jep detajet mbi fustanin e nusërisë Armina Mevlani ishte sot e ftuar në “Ftesë në 5”, ku u pyet për planifikimin e dasmës dhe idenë e fustanit të bardhë.
Dasma VIP "tradhton" Ledri Vulën, publikohen pamjet përqafuar me Sarën (VIDEO) Ledri Vula është shumë i dashuruar dhe më në fund kemi mundësinë ta vërtetojmë këtë që thamë! Ai tregohet shumë i rez
Fotot më emocionuese që keni parë ndonjëhere të dasmave, do të përloteni (FOTO LAJM) Padyshim që dasmat pavarësisht se janë një nga gëzimet më të mëdha të jetës, sjellin edhe shumë emocione. Shpesh foto
Dasma superluksoze e Bleros dhe Afronës, momente që nuk duhen humbur (FOTO LAJM) Ditën e djeshme ceremonia Blero dhe Afronai kanë thënë “Po” njëri-tjetrit, në një ceremoni madhështore mes shumë të ftua
Kemi dasmë! Stilisti i njohur shqiptar kurorëzohet me martesë (FOTO LAJM) Teksa ishte i ftuar mëngjesin e sotëm në emisionin “Ditë e Re” në “Ora News”, stilisti i njohur Niko Komani ka dhënë laj
Përgatitjet e fundit, Jonida është kujdesur që dasma të shkëlqej (FOTO LAJM) Ditën e sotme Jonida Vokshi dhe partnerin i saj, aktori dhe producenti kosovar, Besnik Krapi, do të celebrojnë dashurinë