999 rezultate për

dashamir

"Nga një koment në Instagram", prezantuesja flet për lidhjen me Strakoshën Thoma Strakosha u bë “kryefjalë” e mediave shqiptare dhe italiane ditët e fundit, për shkak të përjashtimit që i bëri Ch
I përmendi rakinë, Nano i kërkon falje Dash Shehit (VIDEO) “Së pari dua të bëjë një tërheqje nga ajo goditja poshtë brezit që i bëra Dashit. Nuk ka hije por janë pjesë e debatit”.
"Ke pi ndonjë gotë?", Dash Shehi i kthehet Nanos: Zgjebs je legen... (VIDEO) Ish-deputeti Dashamir Shehi është përplasur me fjalë me analistin Mustafa Nano. Të ftuar në emisionin “Opinion” për t
Ke pirë ndonjë gotë? Plas mes Dash Shehit dhe Muç Nanos Ish-deputeti Dashamir Shehi është përplasur me fjalë me analistin Mustafa Nano. Të ftuar në emisionin “Opinion” për t
Kunati e rrihte dhe e detyroi për lidhje intime, si u vra nëna e 4 djemve Vrasja e 49-vjeçares Lirie Xhepa, dy ditë më parë ka tronditur Tiranën. Trupi i saj u gjet nga banorët i hedhur në s
Dashamir Shehu flet pa doreza: Duhet një gotë para! Kreu i LZHK-së Dashamir Shehi gjithmonë është vënë në shënjestër për shkak të pijes. Në A Shoë, i ngacmuar për këtë c
E quajti “pijanec”, Dashamir Shehi tregon strategjinë e sulmeve të Ramës Kreu i LZHK-së Dashamir Shehi ka rrëfyer arsyen se pse Rama e quajti atë "pijanec" dhe strategjinë që fshihet pas sulmev
Dashamir Shehi deklaron "votën" e tij për mbylljen e lojrave të fatit Opozita me gjasa nuk do të jetë në Kuvend pas një jave kur të votohet ligji që mbyll bastet, por kjo nuk e ka penguar de
“Hëngri” buxhetin e shtetit, rikthehet në burg Dashamir Xhika Prokuroria e Krimeve të Rënda ka ankimuar pak kohë më parë vendimin, që liroi nga burgu ish-kreun e ARRSH, Dashamir Xhik
Mafia kërcënon familjen e gazetarit të TV Klan: Ta dim shtëpinë, dil pak në dritare (FOTO LAJM) Dy ditë më parë, persona ende të paidentifikuar qëlluan me armë në drejtim të shtëpisë së gazetares Klodiana Lala duke s
Dashamir Shehi jep ide për rrugën që po përfundon në Pogradec Dashamir Shehi, kreu i LZHK-së në një postim në rrjetet sociale, ka shkruar lidhur me investimin e qeverisë në hyrje të
Pritet betejë e ashpër, kanditati i PD-së kundër Veliajt është shumë i njohur Kush do të jetë rivali i PD për bashkinë e Tiranës? Ditën e sotme në mediat online është shpërndarë me shpejtësi laj
Dashamir Shehi i del kundër edhe Sali Berishës Ish-kryeministri Berisha është politikani i parë nga opozita i cili ka propozuar djegjen e mandatëve, por opozita duket
Dashamir Shehi ironizon Spiropalen, i përmend Skënderbeun në studio Kryetari i LZHK-së, Dashamir Shehi kohët e fundit nuk i ka kursyer sulmet ndaj qeverisë Rama. I ftuar në Neas24 ai ka
"Mos e provoko opozitën", Dashamir Shehi kërcënon Ramën Kryetari i LZHK-së, Dashamir Shehi kohët e fundit nuk i ka kursyer sulmet ndaj qeverisë Rama. Edhe këtë herë ai i ësh
Dashamir Shehi kërcënon Ramën: Ke vetëm 4 javë kohë! Dashamir Shehi ka kërcënuar sot maxhorancën duke u dhënë atyre katër javë kohë për të shkarkuar dy socialistët të cilët
Shqiptarët alarmuan Gjermaninë, 500 policë për t'i kapur Disa ditë më parë, Policia gjermane finalizoi një operacion të gjerë antidrogë, pas një hetimi të cilësuar si më të suks
TRAGJIKE/ Ky është monstra e Krujës që përdhunoi djalin 6-vjeç të hasmit Ky që shihni në foto quhet Dashamir Toçi, njeriu që abuzoi seksualisht me një fëmijë 6 vjeçar në zonën e Thumanës. To
Abuzimet në Tiranë-Elbasan, dosja e Dashamir Xhikës në gjykatë Janë mbyllur hetimet nga Prokuroria e Elbasanit për abuzimin në rrugën Tiranë-Elbasan dhe cështja është dërguar për gjyk
Gjykata lë në burg 3 ish-zyrtarët për skandalin e rrugëve Gjykata e Apelit të Krimeve të Rënda ka lënë në burg 3 ish-zyrtarët e skandalit të rrugës Tiranë-Elbasan. Gjykata ka