999 rezultate për

dash

Kjo është vila luksoze e të dashurit biznesmen të Fjolla Morinës (FOTO LAJM) Pas skandalit të bujshëm, ku u kap me një armë zjarri pistoletë, me 23 fishekë luftarak, si dhe një pistoletë çakmak, Fj
Vetëm më një mesazh, të jesh i dashuri i Encës s'ka qenë asnjëherë më e lehtë (FOTO LAJM) Nuk e pritëm këtë deklaratë, megjithatë këngëtarja e njohur Enca Haxhia ka marrë vëmendjen e të gjithëve me postimet e f
Pushtojnë gjithnjë kopertinat, kush janë të dashurat diva të futbollistëve të njohur (FOTO LAJM) Gratë dhe të dashurat e futbollistëve janë gjithmonë një temë e nxehtë diskutimi. Disa nga çiftet në këtë listë ishin
Mjeku i njohur: Familjarët e mi kanë vdekur nga Covid-19, por nuk janë raportuar nga qeveria Mjeku i njohur, Erion Dasho i ka dhënë të drejtë denoncimit të Lulzim Bashës për fshehjen e shifrës së saktë të viktimav
Hetimi ndaj ish-kryeprokurorit Llalla, Kim: Është ende një zyrtar non grata Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka reaguar pas vendimit lidhur me ish-kryeprokurorin Adriatik Llalla qw u shpall i pandeh
7 vite nga humbja e Sokol Olldashit, e ëma rrëqeth me kujtimin për të birin Si sot 7 vite më parë, politikani i njohur i PD Sokol Olldashi humbi jetën në një aksident tragjik teksa udhëtonte nga E
Super joshëse, zbulohet e dashura kroate e futbollistit shqiptar (FOTO LAJM) Sulmuesi i Kosovës, Lirim Kastrati, i cili spikati te Shkëndija e Tiranës në kampionatin e moshave, përveç suksesit në f
"Xheloze për Mimozën", e dashura e Seldit i përgjigjet njëherë e mirë ndjekësve (FOTO&VIDEO) Pak kohë më parë, këngëtari i njohur Seldi Qalliu bëri publike lidhjen e tij të re. Vajza quhet Sindi, është 22 vjeç dhe
Dashuria në ajër, Keisi i kthen dedikimin romantik Stresit (FOTO LAJM) Ditën e sotme Stresi ka ndarë një foto shumë të ëmbël me Keisin dhe ka treguar se sa shumë sfida kanë kaluar me njëri-tj
U largua nga "Përputhen" për një djalë, zbulohet i dashuri i Fjorelës (FOTO LAJM) Konkurrentja e "Përputhen", Fjorela Peto ishte komentuar shpesh herë për ftohtësinë me djemtë e emisionit dhe nuk ishte
"Vetëm dashuria", kush e kthen në Shqipëri Besa Kokëdhimën Besa Kokëdhima ka vite që jeton midis Shqipërisë dhe Francës, e duket se do vazhdojë ende të bëjë të njëjtën gjë. Këngët
Prezantuesja e njohur kapet "mat" me të dashurin 27 vite më të ri (FOTO LAJM) Melanie Sykes, prezantuesja e njohur britanike, është fotografuar në Venecia me një djalosh të ri, duke shkëmbyer puthje
Paradoksale, si i zhgënjeu punonjësit e Barçës qëndrimi i Messit Çështja e lidhur me të ardhmen e Lionel Messit ka qenë pa dyshim tema më e nxehtë e sesionit të fundit të merkatos që u
Kokëfortë dhe impulsivë, këto janë shenjat më nevrike të horoskopit Më poshtë keni shenjat e Horoskopit, që sipas astrologëve njerëzit që i përkasin, konsiderohen si më nevrikët. Dashi.
HOROSKOPI/ Koha e duhur për të pajtuar miqësitë që janë ndërprerë për arsye të kota Dashi Në fund të muajit mund të keni disa probleme në dashuri por edhe disa vështirësi në punë. Kështu që përpiquni t
40 vite shërbim qytetarëve, COVID-19 i merr jetën zyrtarit të njohur COVID-19 i ka marrë jetën urbanistit të njohur në bashkinë e Librazhdit, Veli Selim Dashi. Lajmin e ka bërë me dije v
Meri Shehu bën parashikimin: Nëse dikush nuk ju do, nuk ka për t’ju dashur! Dashi Nje perpjekeje e kote dhe nje cikel faull ne jeten tuaj per te perfituar ne lidhje me familjen dhe te tjeret qe
I mori të dashurën Maluma-s? Zbulohet vajza sekrete me të cilën del Neymar (FOTO LAJM) Në Brazil pretendojnë se Neymar është në një 'marrëdhënie të hapur' me këngëtaren pop Gabily. Ylli i Paris Saint-Germ
Më e dashuruar se kurrë, Adriana Matoshi ndan foton krah partnerit 21-vjeçar (FOTO LAJM) Adriana Matoshi ka zbuluar pak kohë më parë romancën e re të dashurisë me futbollistin me origjinë afrikane, Keith Groen
Kumbulla foto me të dashurën nga karantina: Mos e nënvlerësoni virusin Mbrojtësi shqiptar i Romës, Marash Kumbulla, ka paralajmëruar "Mos e nënvlerësoni COVID-19" teksa ka zbuluar se edhe e d