999 rezultate për

dasara

Kokë e këmbë e maskuar, mbesa e Berishës e tmerruar nga COVID-19 (FOTO LAJM) Mbesa e ish-kryeministrit Sali Berisha Dasara Malltezi ka publikuar së fundmi në profilin e saj disa foto nga një stacio
U takuan pas sherrit të bujshëm, Dasara tregon çfarë ndodhi me Gerta Shinon (VIDEO) Pak kohë më parë, u bë viral sherri virtual mes Dasara Karaiskaj dhe ish-banores së "Big Brother Albania", Gerta Shino.
Noizy e quajti dhëmbë-kalbur, Dasara flet për sherrin e bujshëm me reperin Dasara Karaiskaj, e intervistuar nga Ronaldo Sharka për “Mes Yjesh” në Ora News, ka folur për sherrin e bujshëm me reper
Nuk i rezistoi karantinës, super mbesa e Berishës poston foto në mes të qytetit (FOTO LAJM) Supermbesa e ish-kreut të PD-së, Sali Berisha, Dasara Malltezi ka vendosur ‘të thyejë’ karantinën pas një periudhe të gj
Kohë pa qenë aktive, rikthehet në Instagram supermbesa e Berishës (FOTO LAJM) Ajo është një natyre rebele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush. Eshtë pikërisht Dasara Malltezi,
Nga një vajzë e thjeshtë në rebele të "pandreqshme", ndryshimi i supermbesës së Berishës Ajo është një natyre rebele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush. Eshtë pikërisht Dasara Malltezi,
Dikur me kokën të rruar dhe pirsing, fansat kanë një kërkesë për supermbesën e Berishës Ajo është një natyre rebele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush. Eshtë pikërisht Dasara Malltezi,
"Dhëmbë kalbura": Noizy e ofendoi, reagon ashpër Dasara Karaiskaj (FOTO LAJM) Ditën e sotme Noizy e nisi ditën me disa postime që i drejtoheshin moderatores Dasara Karaiskajt. Reperi publikoi në Ins
"Kush është kjo dhëmbë kalbura!" Noizy ofendon dhe tallet keq me gazetaren shqiptare (FOTO LAJM) Noizy i ka hapur rrugë një tjetër sherri në publik me moderatoren dhe gazetaren e njohur Dasara Karaiskaj. Ka qenë re
Nga një vajzë e thjeshtë në një rebele, ndryshimi drastik i supermbesës së Berishës Ajo është një natyre rebele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush. Eshtë pikërisht Dasara Malltezi,
Me gjysmën e flokëve të rruara, si duket supermbesa e Berishës (FOTO LAJM) Ajo është një natyre rebele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush. Eshtë pikërisht Dasara Malltezi,
Gazetarja nxjerr bllof Kreshën: Tekstin e ka kopjuar E ftuar tek “Rudina”, gazetarja Dasara Karaiskaj ka thënë se pjesa e Mc Kreshës në këngën “Psikopatja jote” është e vjed
Me gjysmën e flokëve të rruar, shfaqet supermbesa e Berishës (FOTO LAJM) Ajo është një natyre rebele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush. Eshtë pikërisht Dasara Malltezi,
Gazetarja e njohur shqiptare: Degjenerim, jam kundër martesave gej E ftuar sot në emisionin "Rudina" ishte gazetarja e njohur Dasara Karaiskaj për të folur mbi martesat mes gjinive të një
Ofendime dhe të shara mes gazetares dhe ish-banores: Copë injoranteje (FOTO LAJM) Një video që ka qarkulluar së fundmi në rrjete sociale ku shfaqet Roza Lati dhe Dasara Karaiskaj gjatë një interviste du
Telenovela Uindi-Dasara, motra e Encës akuzon gazetaren për përdorim droge Një nga deklaratat që i ka surprizuar të gjithë ka qenë ajo e Encës që ka treguar se gjatë seksit ajo thërret emrin e sa
Dasara i përgjigjet motrës së Encës: Ti je më e vyshkur se unë Një nga deklaratat që i ka surprizuar të gjithë ka qenë ajo e Encës që ka treguar se gjatë seksit ajo thërret emrin e s
Plasi sherri! Motra e Encës i kundërpërgjigjet gazetares (FOTO LAJM) Një nga deklaratat që i ka surprizuar të gjithë ka qenë ajo e këngëtares së njohur shqiptare, që ka treguar se gjatë sek
Rruajti gjysmën e kokës, supermbesa e Berishës jep lajmin e mirë (VIDEO) Ajo është një natyre rebele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush. Eshtë pikërisht Dasara Malltezi,
Dasara ofendon rëndë gazetaren sportive pas deklaratës së bujshme Dasara Karaiskaj njihet për thumbimet që i bën shpesh personazheve të njohur duke u kthyer kështu në një nga gazetaret m