999 rezultate për

darren

Puthen përpara luanit të vrarë, "masakrohet" në rrjetet sociale çifti i gjuetarëve (FOTO LAJM) Gjuetarët e trofeve përgjithësisht nuk kanë një reputacion të mirë dhe kur disa gjuetarë paraqesin një fotografi, ndërsa
I shpërtheu në xhep cigarja elektrike, burri digjet në mënyrë të llahtarshme Një ngjarje e tmerrshme i ka ndodhur një 37 vjeçari nga Anglia, Darren Wilson. Atij i shpërtheu në xhep cigarja elekt
Ferguson në luftë me vdekjen, djali i tij humb ndeshjen e fundit të sezonit Ferguson është raportuar se është në luftë me jetën pasi ka pësuar një hemorragji cerebrale dhe është dërguar me urgjenc
Ja çfarë ka ngrënë çdo ditë Princeshë Diana Princeshë Diana, gjithmonë është dukur fantastike, por pas këmbëve të gjata dhe trupit tepër elegantë, qëndrojnë ushtrim
Autobusi i kthyer në "avion" (FOTO LAJM) Darren Harris, 50 vjeç nga Tamëorth ka transformuar autobusin e tij të vjetër në një limuzinë të ngjashme me një aeropla
Gruaja e Darren Bent çmend Barbados-in (FOTO LAJM) Është me të vërtetë një verë dashurie për sulmuesin anglez Darren Bent. I martuar javën e shkuar Bent së bashku me bashk
United dhe Tottenham tentojnë Guarin Mesfushori kolumbian i Inter, Fredy Guarin ka hyrë në radarin e dy klubeve angleze Manchester United dhe Tootenham, ndër
Man.United: Sëmundja rrezikon karrierën e Fletcher Mesfushori i talentuar i Manchester United Darren Fletcher duhet ti thotë përkohësiht lamtumirë futbollit. Klubi i Djajv
Bent: Torres mbetet më i miri në Angli Që kur ka ardhur te Chelsea ka shënuar vetëm tre gola në Premier League. Për një futbollist që u ble për 55 milionë euro