999 rezultate për

darmianin

United i jep të dy, Martialin dhe Darmianin për brazilianin e Juves Një mardhënie e mirë mund të nisë në merkaton e verës midis dy klubeve United dhe Juventus. Dy gjigantët janë duke n
Juventus informohet nga lojtari se nuk do ta rinovojë kontratën Tuttosport shkruan se Kwadwo Asamoah nuk do ta rinovojë kontratën me Juventuasin, ndërsa Zonja e Vjetër është duke mendu
Napoli bie dakord me United, por jo me Darmianin Napoli ka ofruar 10 milionë euro tek Manchester United ofertë që nga ‘Djajtë e Kuq’ është pranuar për mbrojtësin anësorë