999 rezultate për

darko

"La Casa de Papel" po bën namin, aktroi serb falenderon në gjuhën shqiptare (FOTO LAJM) “La Casa de Papel” është seriali më i famshëm i momentit, sezoni i tretë i të cilit nisi vetëm 1 ditë më parë dhe po bën
Meta i dërgon përshëndetje nga Bosnja maces dhe na njeh me "mikun" e ri special (VIDEO) Presidenti Ilir Meta ka qenë në një vizitë zyrtare në Bosnje, ku mes të tjerave ka takuar një mik shumë të veçantë. M
"Kriminelët po darkonin me byrazerin e Alizotit pas breshërisë së plumbave në Fier" Një breshëri arme zjarri tronditi mbrëmjen e djeshme qytetin e Fierit pranë lagjes së quajtur "Afrimi i ri". Më pas
Rama e Thaçi po darkojnë në Tiranë Miqësia mes presidentit të Kosovës Hashim Thaçi dhe kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama gjen një tjetër pikë kontakti
Ky është hoteli luksoz ku do të darkojnë Kim Jong Un dhe Trump (FOTO LAJM) ”Sofitel Legend Metropol” në Hanoi, quhet hoteli me pesë yje, ku presidenti amerikan Donald Trump dhe udhëheqësi i Kores
"Yjet" e Juventusit, darkojnë bashkë në prag të festave të fundvitit (FOTO LAJM) Juventusi e ka nisur majft mirë Serinë A këtë sezon teksa ka regjistruar 14 fitore dhe një barazim duke ecur të qetë dre
Shqiptari rrëfen se si kafsha serbe dogji një kamion me njerëz Dëshmi tronditëse nga krimet e luftës në Kosovë. Kadri Muharremi nga Krusha e Vogël dëshmoi kundër Darko Tasiç, ku ky i
Me kë po darkonte në restorant? Ermali i nxjerr foton Luanës (FOTO LAJM) Me anë të një postimi në Instagram, moderatori Ermal Mamaq njoftoi se mbrëmjen e sotme po darkonte me Adelina Tahirin dh
E tmerrshme, gruaja shtatzënë gjen mi të ngordhur në supën e saj Një grua shtatzënë ka përjetuar një tmerr të vërtetë ndërkohë që po darkonte në një restorant. Gruaja në fjalë ka gj
Mbahet seanca ndaj serbit të akuzuar për krime lufte Në Gjykatën Themelore të Prizrenit po mbahet shqyrtimi i dytë kundër të akuzuarit Darko Tasiq për shkak të dy veprave pe
Yjet e Barcelonës nuk e kanë mendjen tek El Clasico, darkojnë jashtë deri vonë Lionel Messi, Luis Suarez, Coutinho, Alba, Sergio Busquets, Paulinho, Andres Iniesta dhe Ivan Rakitiç, së bashku me grat
Shkoi të darkonte pas vrasjes së Kasmit, Meshini lihet sërish në burg Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda ka rrëzuar ditën e djeshme kërkesën e Mario Meshinit për zbutje të masës së sigurisë
Kush është ministri "i preferuar" me të cilin darkon Tom Doshi I bllokuan hyrjen për në SHBA, por Tom Doshi ruan ende raporte "të mira" me qeverinë. Për Doshin, pavarësisht ngjarje
Haradinaj sonte darkon me homologen serbe Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë vizitës së tij në Maqedoni, pritet të takohet edhe me homologen e tij se
Dybala darkon me trajnerin e Atleticos, Simeone Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala, është takuar dhe ka darkuar me trajnerin e Atletico Madrid, Diego Simeone. Sipas
Grabitet shtëpia e Philipe Coutinhos gjatë kohës kur ai po darkonte me familjen Grabitet shtëpia e Philipe Coutinhos, futbollistit brazialian që në merakton e janarit iu bashkua Barcelonës nga radhët
Elseid Hysaj dhe Napoli darkojnë me pica dhe ëmbëlsira (FOTO LAJM) Kryesimi në Serie A i ka bërë edhe më të bashkuar futbollistët e Napolit me njëri-tjetrin. Në pritje të fundjavës, s
Nxorri në pritë shokun e shkoi të darkonte, detaji që tradhtoi Meshinin Mario Meshini është lënë nga gjykata në burg për shkak se akuzohet se është bashkëpunëtor në vrasjen e mikut të tij, Dev
Shkoi të darkonte pas vrasjes së shokut, detaji i tmerrshëm që tradhtoi Meshinin Shoku i Kasmit, Mario Meshini i cili ndodhej me të në momentin e vrasjes duket se është një nga të dyshuarit e tjerë në
Osman Kadriu dhe Darko Kostadinovski gjykatësit e rinj të Kushtetueses Kuvendi i Maqedonisë me 65 vota pro dhe asnjë kundër ka zgjedhur për gjykatës kushtetuese Darko Kostadinovskin, ndërkaq