999 rezultate për

darker

Mbani frymën së shpejti “Fifty Shades Darker” Xhirimet për serinë e dytë të Fifty Shades sapo kanë përfunduar. Sërish dy protagonistët kryesorë të filmit janë 26-
Përfundojnë xhirimet e "Fifty Shades Darker" Dakota Johnson dhe Jamie Dornan ndanë një puthje pasionante në “Qytetin e Dashurisë”, Paris. Producentët janë munduar me
62 vjeçarja Kim Basinger në “Fifty Shades of Darker” (FOTO LAJM) Në serinë e dytë te sagës së njohur “Fifty Shades of Grey”, aktorja Kim Basinger, e cila është 62 vjeç, do të jetë një n