Tërmet i frikshëm në Tiranë, ka dëme: Qytetarët braktisin banesat në panik
999 rezultate për

dardan

Këtu nisi debati që çoi në përplasjen mes Molliqajt dhe Haki Abazit (VIDEO) Në përleshje fizike ka përfunduar debati në emisionin Pressing të T7 në mes dy kandidatëve për deputetë, Haki Abazi nga
"Dardanët" tregojnë pse nuk u hap koreografia në stadiumin e Southamptonit Në mbrëmjen e djeshme në stadiumin e Southampton ishte planifikuar që të përhapej koreografia në stadium gjatë ndeshjes
Angli-Kosovë, zbulohet sa pagoi për një biletë tifozi "Dardan" Tifozët "Dardan"dje ishin të pranishëm në stadiumin e Southampton për të ndekur Angli-Kosovë në mbështeje të Kombëtares.
5 gola të pësuar në 45' e para, trajneri i Kosovës tërbohet ne tunel (VIDEO) Bernard Challandes, trajner karizmatik, nuk u përmbajt pas fundit të pjesës së parë teksa Anglia po fitonte 5-1 dhe Koso
"Dardanët" pushtojnë Southampton (VIDEO) Një grup i tifozëve të Kombëtares së Kosovës sot gjatë ditës kanë filluar feston në Southampton, ku Kosova përballet me
Angli-Kosovë, fomacionet zyrtare: Muslija në vend të Zhegrovës (FOTO LAJM) Kosova do të kërkojë ta ruajë ecurinë e përkryer pa humbje, por për ta bërë këtë i duhet ta tejkalojë pengesën më të mad
Angli-Kosovë, Rita Ora i uron fat "Dardanëve" (FOTO LAJM) Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, që është rritur në Londër, i ka uruar Kosovë ‘fat të mirë’, në ndeshjen kualifiku
Atmosfertë spektakolare në Londër, "Dardanët" "pushtojnë" kryeqendrën britanike (FOTO LAJM) Kur kanë mbetur edhe pak orë nga startimi i supersfidës Angli Kosovë, "Dardanët" tashmë kanë filluar të mblidhen në Lond
"Dardanët" apo "Tre luanët", ndeshja historike për Kosovën Kosovën sonte e pret një ndeshje mjaftë e vështirë në transfertë Anglisë. "Dardanët" po ashtu edhe "Tre Luanët" e kan
Dardanët zbresin në tokën e "Tre luanëve" (FOTO LAJM) Kosova nesër është mysafire e Anglisë në ndeshjen e xhiros së pestë të kualifikimeve për Euron 2020 që do të zhvillohet
"Dardanët" nisen për në Angli, Kosova pranë ëndrrës së madhe (FOTO LAJM) Përfaqësuesja e Kosovës është nisur në drejtim të Anglisë me synimin e qartë për të shkruar historinë pas fitores me Çek
Starton pjesa e dytë, "dardanët" në kërkim të fitores (VIDEO) Është duke u luajtur në këto momente, në Prishtinë, në stadiumin “Fadil Vokrri” ndeshja për eliminatorët e Europianit 20
"Paqe" në pjesën e parë të Kosovë-Çeki: Dominojnë "Dardanët" Është mbyllur në barazim pjesa e parë e ndeshjes mes Kosovës dhe Çekisë që po luhet në stadiumin “Fadil Vokrri” për kua
"Dardanët" reagojnë pas provokimit të rëndë nga tifozët çekë Grupi zyrtar i tifozëve të Kosovës, “Dardanët” iu ka bërë thirrje të gjithë tifozëve që të jenë të pranishëm në “Fadil V
"Dardanët" të magjishëm, publikojnë këngën për Kosovën, "Gol duam Gol" (VIDEO) Përfaqësuesja e Kosovës është duke zhvilluar një fushatë kualifikuesesh për Euro 2020 shumë të mirë deri në këto momente
Kërkesa e tifozëve: Stadiumi i ri kombëtar të emërtohet "Dardania Arena" Tifo-grupi "Dardanët" kanë përmes një peticioni drejtuar Federatës së Futbollit të Kosovës, kërkojnë që stadiumi i ri ko
Shpërthejnë "Dardanët", Kosova kalon në avantazh në minutat shtesë (VIDEO) Kosova po bën mrekullinë përballë Bullgarisë duka arritur të kalojë për herë të dytë në avantazh në minutat e fundit të
Bullgari-Kosovë, "dardanët" me dy ndryshime: Formacionet zyrtare anë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Bullgarisë dhe Kosovës. Bullgaria e pret sonte Kosovën në stadiumin
Shqiptari çudit Kanadanë, shpik aplikacionin në ndihmë të qytetarëve Shqiptarët gjithmonë kanë ditur të “habisin” botën falë zgjuarsisë dhe shkathtësisë së tyre. Shqiptari Dardan Isufi,
Avokati i Popullit për vrasjen në Dardani: Policia u tha familjarëve durojeni dhunën Gjatë të mërkurës u lansua projekti “Fuqizimi i luftës kundër dhunës ndaj grave dhe dhunës në familje faza e dytë”, nga