999 rezultate për

danjeli

E pyesin për Danjelin, përgjigjia e Fotinies acaron tërë rrjetin Danjel dhe Fotini janë çifti fitues i Big Brother 9. Ata madja u martuan në këtë emision. Së fundmi Danjeli dhe Foti
Fotini publikon foton e parë pas rikthimit me Danjelin (FOTO LAJM) Danjel dhe Fotini janë çifti fitues i Big Brother 9. Ata madja u martuan në këtë emision. Së fundmi Danjeli dhe Foti
Fotini dhe Danjeli sërish bashkë? (FOTO LAJM) Ata ishin çifti fitues i “Big Brother 9”, në të cilin u njohën, dashuruar dhe madje edhe u martuan. Është fjala për D
S'ka dasmë! Danjeli dhe Fotinia pranojnë ndarjen publikisht Çifti fitues i "Big Brother 9" Danjel dhe Fotini janë ndarë! Lajmet që qarkulluan për javë të tëra në media janë të v
Fotinia ndahet nga Danjeli? Danjeli dhe Fotinia u bënë çift brenda shtëpisë së Big Brother, pasi kurorëzuan dashurinë e tyre gjatë spektaklit. Pa
Aurela Gaçe bën të lumtur djalin e Dr. Florit (FOTO LAJM) Këngëtarja Aurela Gaçe ishte një nga mikeshat dhe bashkëpunëtoret e ngushta të Dr.Florit e cila shpesh herë shkruan për
Danjeli reagon pas lajmit të ndarjes, pse s’do ta shohim më me Fotininë Prej disa ditën në media qarkullon lajmi se çifti fitues i edicionit të 9 të "Big Brother", Danjel dhe Fotini janë ndarë
Cila është dhurata më e madhe për Danjelin e Fotininë në Shën Valentin Ata janë një ndër çiftet më të njohura në Shqipëri, kjo edhe për faktin se u njohën, u dashuruan dhe u martuan brenda sh
Danjeli dhe Fotini zbulojnë se kur do martohen Çifti që arriti të fitojë zemra e publikut të ''Big Brother'', kanë zgjedhur që të rrinë pranë fansave me anë të rrjetev
Danjeli dhe Fotini zbulojnë si i kanë harxhuar 100 milionët e Big Brother (FOTO LAJM) Ata janë fituesit e dicionit të 9-të Big Brother Albania. U tha se Danjeli dhe Fotinia nuk i kishin marrë ende parat
Zbulohet lidhja e Danjelit me Fatos Nanon (FOTO LAJM) Danjeli i cili ka fituar Big Brother 9 së bashku me Fotininë, sapo na ka surprizuar me publikimin e tij të fundit në Ins
Fotinia lë pas hatërmbetjet, një urim i denjë për motrën e Danjelit (FOTO LAJM) Sot feston ditëlindjen motra e Danjelit, fituesit të Big Brother. Por ajo nuk ishte dhe aq dakord me martesën e çift
Arbana Osmani shokohet nga deklarata e Lupçes (FOTO LAJM) Përplasja e Danjelit dhe Lupçes ka vazhduar edhe në Post Big Brother pasi Lupçe vazhdon me mendimin se dashuria e Danje
Danjeli i kërkon Fotinisë të heqë unazën e martesës: Nuk dua ta mbash Edhe përse kanë mbetur vetëm 6 persona në shtëpinë e Big Brother, Danjeli dhe Fotinia kalojnë më tepër kohë me njëri-tje
Fotinia: Kur të dal s’jetoj dot me Danjelin, kam mamin Dy nga banoret në Big brother që patën një marrëdhënie jo shumë të mirë javëve të fundit duket se kanë gjetur sërisht gj
Çifti i martuar e merr ditën me dembelizëm, Fiorentina u shërben Fiorentina i shërben në dhomë çiftit lider dhe të martuar; Danjelit dhe Fotinisë. Ajo i çon nuses një gotë me lëng mo
Fiorentina i propozon martesë Olsit, përgjigja e tij e “tërbon” Olsi, Fiorentina dhe Danjeli flasim për marrëdhënien në çift. Olsi e vlerëson Danjelin për vendimin që ai mori për ta ku
U martuan brenda shtëpisë së BB, motra e Danjelit ju bën një surprizë (FOTO LAJM) Të shtunën Danjeli dhe Fotinia i thanë “Po” njëri-tjetrit në altarin e martesës, duke e bërë zyrtare lidhjen e tyre para
U "harbuan" në festën e beqarisë, djemtë e BB të trembur "deri në palcë" Musa dhe Lupçe kapin Danjelin veçmas dhe kërkojnë të dijnë prej tij se çfarë u ka thënë vajzave në lidhje me festën e be
Danjeli dhe Fotinia martohen në “Big Brother” Ashtu siç edhe kërkoi më herët në dhomën e rrëfimit, Danjeli vendosi t’i propozojë për martesë Fotinisë. Gjatë javës,