999 rezultate për

daniela

Vogëlushja kuksiane pushton zemrat e shqiptarëve (VIDEO) Daniela është vetëm 13-vjeç dhe jeton në qytetin verior të Kukësit. Ajo pasi mori pjesë në “The Voice Kids” vuri në p
Vajza e legjendës së Realit dhe Barcelonës mohon gjithçka se është përfshirë në video pornografike Daniela Figo, vajza e ish-yllit portugez të Barcelonës Real Madridit dhe Interit, Luiz Figos, e ka mohuar se fotografitë
Vazhdon seanca kundër Gruevskit dhe të tjerëve për dhunën në komunën Qendër Sot do të vazhdojë seanca e radhës për dhunën në komunën Qendër që ndodhi në vitin 2013. Aktakuza është ngritur nga Prok
Deputetja e VMRO-së Daniela Rangellova, në pyetje në Prokurorinë Speciale Deputetja e VMRO-DPMNE-së, Daniela Rangellova, sot gjithashtu si ish kryeministri teknik, Emil Dimitriev, është e ftuar
Portieri i Barcelonës martohet me bukuroshen Daniela Jehle (FOTO LAJM) Portieri i Barcelonës, Marc-Andre te Stegen ka vendosur që të hedhë një hap të rëndësishëm në jetë, pasi është martuar m
Gruaja e James Rodriguez tregon linjat (FOTO LAJM) Në një kohë që bashkëshorti i saj, James Rodriguez, vazhdon formën e mirë me Real Madridin, Daniela Ospina shkëlqen në I
James Rodriguez, "Mashkulli më Seksi 2014" (FOTO LAJM) James Rodriguez është votuar si Futbollisti më Seksi i vitit 2014. Pas paraqitjes mbresëlënëse në "Brazil 2014" me Kolum
Sot martohet djali i Filip Çakulit Sot është një ditë shumë e veçantë për Filip Çakulin, pasi do i martohet djali. Zhani Çakuli, djali i drejtuesit të emis
Nëna vret me gërshërë djalin e saj të vetëm Daniela Falconen 43 vjeç, ka vrarë me gërshërë të birin Carmine De Santis 10 vjeç, e më pas me po të njëjtat gërshërë te
Noizy: Si e përdori “Miss Durrësi” lidhjen dhe emrin tim (FOTO LAJM) Është një nga reperat më të kërkuar të momentit, dhe natyrisht që gjatë këtyre viteve të karrierës së tij është komentua
Sulmuesi i Tiranës kapet mat me Miss Durrësin Sulmuesi i skuadrës së Tiranës, Bekim Bala ditë më parë është parë nën shoqërinë e Miss Durrësit, Daniela Pajaziti, e ci
Lorik Cana në krahët e modeles boshnjake Ajo quhet Daniela Mijatoviç, është një modele e re boshnjake dhe sipas mediave të Bosnjë-Hercegovinës, është në lidhje d