999 rezultate për

dani

Tjetër skandal, ylli i Playboy-it zbulon detajet e "lidhjes" me Donald Trump (FOTO LAJM) Uragani Daniels emri i vërtetë i së cilës është Stephanie Clifford, një yll i filmave për të rritur pretendon se ka pasu
Gënjeshtra e Elhaida Danit del në shesh, ja si na '‘mashtroi’' (FOTO LAJM) Po përgatitet për ndonjë projekt muzikor ose Elhaida Dani e ka të vështirë të vendosë në qoftë se do të mbajë flokët e s
Vajza e legjendës së Realit dhe Barcelonës mohon gjithçka se është përfshirë në video pornografike Daniela Figo, vajza e ish-yllit portugez të Barcelonës Real Madridit dhe Interit, Luiz Figos, e ka mohuar se fotografitë
Dardani e shpall të hapur procesin e kualifikimit për Investitor Strategjik Ministria e Diasporës dhe Investimeve Strategjike e shpallë të hapur procesin e kualifikimit për Investitor Strategjik n
Ramadani rrëfen krimet e hetuesit Fadil Syleviqit, përfshin edhe pritën ndaj Pajazitit Vëllai i Arsim e Burim Ramadanit, ish luftëtarë të UÇK-së të dënuar në rastin “Ramadani” ka reaguar përmes një shkrimi n
Pas ndryshimit të look-ut, Elhaida provokon nga shtrati Elhaida Dani njihet shumë pak për ndryshimet e saj në look dhe veshje. Kohët e fundit, ajo është shfaqur edhe më fashion
Elhaida Dani i drejtohet këngëtarit, fansat e ‘'masakrojnë’' Viti 2018 e ka gjetur ndryshe këngëtaren e njohur Elhaida Dani. Ajo ka vendosur të ndryshojë pamje. Ndryshe nga ç'ishim
Për Dardanin të shtiesh me armë në ajër është privatësi Ministri i Diasporës, njëherësh zëvendëskryeministër i vendit, Dardan Gashi i cili para se më shumë se një muaji kishte
Para mbledhjes Visari, Shpendi dhe Dardani takohen në kafe me ambasadorin Ambasadori gjerman në Kosovë, Christian Heldt ka zhvilluar një takim disa minutësh në një nga lokalet e kryeqytetit në P
Sipas Dardanit referendumi lejohet në Kosovë Zëvendëskryeministri Dardan Gashi thotë se referendumi do të mund të ishte zgjidhja e duhur e bllokimit të demarkacionit
Interit i vet ofrohet Daniel Sturridge Sipas Tuttosport, Daniel Sturridge 28-vjeçari është i frikësuar se mund të humbas vendin për Kampionatin Botëror që do t
Elhaida Dani bën ndryshim drastik në look Elhaida Dani, ndonëse pëlqen të ndryshojë shpesh veshjet e saj dhe profili që ka në Instagram ngjan me atë të ndonjë blo
Elhaida Dani bën ndryshimin drastik, tashmë një bjonde e akullt (FOTO LAJM) Kohët e fundit duket se Elhaida Dani po guxon si asnjëherë më parë. Shumicën e kohës jemi fokusuar tek potenciali i zëri
Grabitet argjenndaria nëPrishtinë Një grabitje ka ndodhur në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë gjatë pasdites. Lajmin e ka konfirmuar edhe zëdhënësja
Dardani nuk gjen fjalë për të kritikuar Kurtin dhe shpërndan postimin e rëndë të Ymerit Deputeti i Vetëvendosjes, Dardan Molliqaj ndan të njëjtin mendim për Albin Kurtin, sikurse ish-kryetari i partisë, Visar
Danilo Alves i pavendosur për të ardhmen Në çdo sesion merkatoje, qoftë në verës apo në dimër, emri i brazilianit Danilo Alves është gjithmonë i lakuar. Shpeshhe
Cakolli mesazh për Dardan Sejdiun: Kush bën shumë gropa për të tjerët, mund të bier vet në to Sekretari i degës së PDK-së në Prishtinë, Bujar Cakolli, ka porositur Dardan Sejdiun se “kush bën shumë gropa për të tje
Emërohet edhe një zv.ministër, nuk dihet i sati është Ish-sekretari i përgjithshëm i AAK-së, Burim Ramadani është emëruar zëvëndësministër në Ministrinë e FSK-së. Magazina
E megjithatë Dardani i del në mbrojtje Albin Kurtit Deputeti i Vetëvendosjes, Dardan Molliqaj, ka reaguar pas shqiptimit të dënimeve për katër deputetët e VV-së. Për Molliq
Intervistohet për një vrasje në lagje, më vonë del se ai ishte vrasësi (VIDEO) Më 26 qershor 2011, Stephen McDaniel hyri me forcë në banesën e Lauren Giddings, kolege e tij nga Fakulteti Juridik që b