999 rezultate për

dand

Sulm me bombë, shuhet një familje, 6 të vdekur Gjashtë persona kanë mbetur të vdekur gjatë një sulmi me bombë në veri të Afganistanit. Mësohet se mes viktimave katë
Mandanda kthehet në Marseille Steve Mandanda e ka kompletuar transferimin e tij te Marseille nga Crystal Palace. Francezi ishte bashkuar me Crystal
Torres "gjunjëzon" Realin (VIDEO) Ka përfunduar në barazim 2-2 ndeshja mes Realit dhe Atletikos së Madridit në kuadër të Kupës së Mbretit. I pari që ha
Milani hedh sytë nga portieri i Marseille-s Steve Mandanda në interesimin e Milanit. Sipas gazetës franceze "Le Parisien", emisarë të klubit kuqezi kanë nisur konta
Mandanda: Duhet të ndëshkohemi nga Blanc Portieri i dytë i kombëtares franceze Steve Mandanda, insiston që lojtarët të cilët ishin të pandërgjegjshëm dhe bënë që
Barcelona ndjek nga afer portierin Mandanda Barcelona është duke ndjekur me interes portierin e Olimpikut të Marsejës, Stiv Mandanda. Kët&e