999 rezultate për

dance

Era Istrefi kthehet fuqishëm, gati projekti i rradhës (FOTO LAJM) Era Istrefi është një prej këngëtareve me origjinë shqiptare e cila po kor një sukses të madh në mbarë botën. Këngëta
Bleona ia përplas suksesin të gjithëve në fytyrë Bleona gjithmonë është gjykuar se ka folur shumë, por asnjëherë nuk ka pasur sukses në Amerikë. Por megjithatë ajo nu
Bes Kallaku pjesë e jurisë, suprizat e kësaj nate në Dance With Me Siç Alketa njoftoi edhe javën e kaluar Kledi Kadiu nuk do mundet të jetë në jurinë e "Dance with me" për dy javë pasi ba
Tha se humbi avionin, por Alketa prezantoi sot Dance With Me Alketa Vejsiu, aktualisht është prezantuesja e “Dance with me”, që shfaqet çdo të hënë. Por Alketa lajmëroi në Instag
I përmendi Mimozën, Seldi i kthehet keq komentueses Ndarja e Seldit dhe Mimoza Shkodrës ishte një nga ndarjet më të bujshme dhe që u komentua shumë në media e rrjete social
Kërcim në tub, performanca e çuditshme e moderatores shqiptare në Dance With Me (FOTO LAJM) U mbajt mbrëmë puntata e rradhës e "Dance with me", spektakli që argëton shqiptarët çdo të hënë. Këtë herë moderator
Moderatorja shqiptare kërcen në tub, shokohet publiku në Dance With Me (FOTO LAJM) U mbajt sot puntata e rradhës e "Dance with me", spektakli që argëton shqiptarët çdo të hënë. Këtë herë moderatorja
"Vulgare, boll tunde vithet", si e sulmuan dje Rashelin në Dance With Me Rashel Kolaneci tashmë është më afër publikut me pjesëmarrjen e saj në "Dance With me". Ama mbrëmja e djeshme nuk ka
Iu gris kostumi në vithe, kush ishte moderatorja që la nam në Dance With Me Mbrëmja e djeshme nuk ka kaluar pa incidente në Dance With Me. Ka qenë moderatorja Lea Kraja e cila ka pasur një prob
La nam në Dance With Me, Rashel përdridhet e tregon asetet (VIDEO) Mbrëmjen e sotme ka nisur Dance With Me. Ka qenë Seldi ai që ka kërcyer mbrëmjen e sotme këngën e Elvana Gjatës, hiti
“Të trullos kur flet”, kolegia kritikon publikisht Alketën Alketa Vejsiu ka nisur mbrëmjen e djeshme sërish emisionin "Dance With Me". Alketa karakterizohet nga një shpejtësi n
Zbulohen 6 çiftet e 'Dance with me 5' (FOTO LAJM) Spektakli “Dance With Me” në Tv Klan do të rikthehet sërish këtë sezon me edicionin e tij të pestë. Ashtu si çdo sezo
Iku nga Ermali, ku do ta shohim këtë sezon Rashel Kolaneci (VIDEO) Reperja nga Kosova, Tayna, është një prej emrave që është zbuluar se do të jetë pjesë e spektaklit “Dance With Me”. N
Zbulohen emrat që do marrin pjesë në Dance With Me Vetëm pak kohë në ndajnë nga nisja e sezonit të ri të “Dance With Me”. Gjatë ditëve të shkuara janë zbuluar disa nga
Iku nga Top Channel, mësohet çfarë do të bëjë Anjeza në Klan Gjatë ditës që lamë pas u diskutua largimi nga ekrani I Top Channel I moderatores së njohur Anjeza Maja. Për tre sezo
Grushta dhe shkelma, futbollistët shqiptarë rrihen barbarisht në fushë (VIDEO) Ndeshja për titullin e kampionit mes ekipeve Versoix 2 dhe Kosova GE 2 është dashur të ndërpritet për shkak të një zënke
Albi Nako jo më pjesë e "Dance With Me"? Albi Nako është një nga figurat më guximtare të koreografisë në Shqipëri. Prej kohësh ai ka qënë në jurinë e "Dance ë
Graciano ''braktis'' trupën e Albi Nakos (FOTO LAJM) Balerini i talentuar, Graciano Tagani me anë të "Instagramit" ka njoftuar mbrëmjen e sotme se do të nisë një aventurë të
Roberti se lë me aq: Linda Rei, model skandaloz për familjet shqiptare Përplasjet mes Lindës dhe Robertit ishin padyshim një nga pikat më të forta të edicionit të kaluar të Dance With Me.
Befason Xhensila Pere: Jam gati për një film erotik Ish-banorja e “Big Brother 9”, arriti këtë vit të triumfonte në spektaklin “Dance with Me” në “Tv Klan”. Bëhet fjalë për