999 rezultate për

danajt

Dëshmia shokuese e Koço Danajt: Baton Haxhiu, rezident i shërbimit sekret serb Studiuesi Koço Danaj, i njohur për tezat e tij mbi Shqipërinë Natyrale ka akuzuar sot analistin pranë Ramës, Baton Haxhi
Koço Danaj "tremb" mediat serbe Duket se deklaratat nacionaliste të Koço Danajt pak ditë më parë kanë 'trembur" gazetat në Serbi. E përditshmja "Kuri
Partite shqiptare ne Maqedoni shprehen rreth propozimit te Danajt Partitë politike shqiptare shprehen se janë të gatshme të bashkëpunojnë dhe të unifik