999 rezultate për

danaj

Panik në Shkodër, portieri lë ndeshjen dhe përfundon në spital Po luhet sfida mes Vllaznisë dhe Shënkollit, në Grupin A të Kategorisë së Parë. Takimi ka qenë 1-0, kur në të 40’, p
Historiani bën paralajmërimin e frikshëm: Bashkimi me Kosovën do të sillte luftë Historiani dhe lideri i listës për Shqipërinë Natyrale Koço Danaj ka deklaruar në News24 në lidhje me deklaratën e një S
Dëshmia shokuese e Koço Danajt: Baton Haxhiu, rezident i shërbimit sekret serb Studiuesi Koço Danaj, i njohur për tezat e tij mbi Shqipërinë Natyrale ka akuzuar sot analistin pranë Ramës, Baton Haxhi
Danaj: Kombi dhe kombësia shqiptare nuk negociohen Koço Danaj ka shkruar se kombi dhe kombësia shqiptare nuk negociohen. Sipas tij, kombi shqiptar ka të drejtë të jetë
Danaj: Albanians of Macedonia to join Eastern Albania Political scientist and creator of the List for Natural Albania, Koco Danaj has troubled waters again and provokes Serbi
Danaj: Shqiptarët e Maqedonisë ti bashkohen Shqipërisë Lindore, Gruevski mjaft u tall Politologu dhe ideatori i Listës për Shqipërinë Natyrale, Koço Danaj, ka trazuar dhe provokuar edhe një herë Serbinë, Gr
Koço Danaj: Janina dhe Çamëria do t’i kthehen Shqipërisë, shovinistët grekë demonstrime frike në kufi Ideatori i Platformës për Shqipërinë Natyrale, Koço Danaj, gjatë një interviste për gazetën SOT, ka kompletuar raportet
Koço Danaj: Pas luftës së Kumanovës fshihet projekti fashist i Gruevskit Analisti politik dhe njohësi i çështjeve të rajonit, Koço Danaj shprehet se pas luftës së Kumanovës fshihet projekti fas
Danaj: Bashkimi i shqiptarëve nuk është larg Kryetari i Listës për Shqipërinë Natyrale, Koço Danaj deklaron se bashkimi i Shqipërisë me Kosovën ka për të ndodhur shu
Koço Danaj: Shqipëria Natyrale ka baza historike dhe kushtetuese Kryetari i Listës për Shqipërinë Natyrale, Koço Danaj është shprehur se ka patur shumë mesazhe mbështetëse nga ana e aty
Danaj: EU in Kosovo is acting in a brutal manner The head of the List for Natural Albania, Koco Danaj has analyzed the political situation in Kosovo, the country is in a
Danaj: BE po dëshmon brutalitet në Kosovë Kryesuesi i Listës Natyrale për Shqipërinë, Koço Danaj ka analizuar situatën politike në Kosovë, ku prej më shumë se 3 m
Koço Danaj: Marrëveshja e Ohrit "ka vdekur" Kryetari i Listës për Shqipërinë Natyrale, Koço Danaj e ka cilësuar dokumentin e Marrëveshjes së Ohrit si një dokument q
Koço Danaj: Greqia aplikon politika të Megaliideas kundrejt Shqipërisë Kryetari i Listës për Shqipërine Natyrale dhe politologu Koço Danaj është shprehur se Greqia po sillet me Shqipërinë, si
Danaj: Shqiptarët e Maqedonisë të kërkojnë bashkim me Shqipërinë Kryetari Listës për Shqipërinë Natyrale, Koço Danaj iu është drejtuar të gjithë shqiptarëve, duke thënë se nesër në Shku
Koço Danaj "tremb" mediat serbe Duket se deklaratat nacionaliste të Koço Danajt pak ditë më parë kanë 'trembur" gazetat në Serbi. E përditshmja "Kuri
Danaj: Maqedonia ka vdekur si shtet Kryetari i Listës për "Shqipërinë Natyrale", Koço Danaj është shprehur se protestat duhet të vazhdojnë derisa të krijohe
Koço Danaj: Të vazhdojë rebelizmi i shqiptarëve përballë shovinizmit sllavo-maqedonas Analisti nga Tirana, Koço Danaj, që është edhe themelues i listës për "Shqipërinë Natyrale" u shpreh se zgjimi i shqipta
Danaj: Amerika vendos kush do jetë kryeministër! Kryetari i Listës për Shqipërinë Natyrale, Koço Danaj beson se Lëvizja Vetëvendosje shumë shpejt do të jetë forca kryeso
Sadrit Danaj zgjidhet kryetar i Këshillit të Qarkut të Vlorës Sadrit Danaj u zgjodh këtë të mërkurë kryetar i Këshillit të Qarkut të Vlorës. Përfaqësuesi i Partisë Socialiste mori 40