999 rezultate për

damiano

Plas mes Melisës dhe ish-banorit të "Big Brother": Ironitë e tua të neveritshme (FOTO LAJM) Një tjetër sherr është hapur së fundmi e këtë herë bëhet fjalë për ish-banorin e "Big Brother", Damiano Agalliun dhe kon
"U realizua ëndrra ime", martohet ish-banori i Big Brother (FOTO LAJM) Ish-banori i Big brother, Damiano Agalliu i ka dhënë fund beqarisë! Ai ka dhënë lajmin e bukur se është martuar me pa
Dy vite pas daljes nga “Big Brother”, fejohet ish-banori (FOTO LAJM) Ish-banori i “Big Brother”, Damiano Agalliu është fejuar. Lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë ai nëpërmjet një pos
Damiano rrëfen çmenduritë, flet për përvojat erotike Damiano Agalliu i rikthehet vëmendjes publike kësaj here duke sjell klipin e tij të dytë. I ftuar në “Një kat më lart” m
Damiano këngëtar? Kompozitori vuri pambuk në vesh! Damiano Agalliu i rikthehet vëmendjes publike kësaj here duke sjell klipin e tij të dytë. I ftuar në “Një kat më lart” m
Ky është trajneri që do të drejtojë Italinë kundër Anglisë dhe Argjentinës Trajneri aktual i ekipit kombëtar U-21 i Italisë, Luigi Di Biagio, do të jetë në krye të Kombëtares së Italisë për ndesh
Damiano për herë të parë prezanton të dashurën (FOTO LAJM) Ish banori i ''Big Brother'' Damiano Agalliu, i cili ka qënë një personazh mjaft i komentuar në mediat rozë. Ai çdo
Damiano nuk rri dot pa komentuar çdo gjë, këtë herë sherr me Fiorentinën Këto qenkan ditë sulmesh për Damianon e Big Brother 9. Pas përplasjes me Xhenin dhe Xhensila Peren e rradhës është Fior
Plas keq sherri mes ish-banorëve të “BB”: Ik nxirr shalët e gjoksin ti! Zënkat mes ish-banorëve të Big Brother nuk janë aspak të pazakonta. Madje janë kthyer aq të shpeshta sa pjesa më e ma
Damiano i BB9 publikon këngën e tij të parë (VIDEO) Damiano Agalliu, ish pjesëmarrësi në Big Brother 9 ka publikuar pasditen e sotme këngën e tij të parë. Klipi i tij ti
Plas sherri mes Damianos dhe Armelës Sapo ka filluar një përplasje mes dy ish partnerëve dhe njëkohësisht ish banorë të Big Brother. Armela Hyseni duket
Damiano i BB9 i kthehet televizionit, ja ku do e shihni në shtator Sezoni i ri televiziv po afron dhe me të po afrojnë edhe programet tuaj të preferuara. Së shpejti në TV Klan do të fi
Damiano i propozon martesë ish-banores së BB9 (FOTO LAJM) Edhe pse “Big Brother” tashmë ka përfunduar mesa duket nuk kanë përfunduar dinamikat dhe zhvillimet mes ish-konkurrentëv
Pas sherrit të bujshëm Olsi Dhe Damiano bëjnë paqe (FOTO LAJM) Olsi dhe Damiano ranë në sy që në fillim për sherrin e madh që patën mes njëri-tjetrit. Ata arritën deri në ofendim
Damiano Agalliu reagon për rezultatet e finales, këtë herë është zbutur pak Damiano Agalliu ishte banori i Big Brother që shkaktoi më shumë polemika në këtë edicion ka dhënë reagimin e fundi
Nata finale e Big Brother, Damiano plas "bombën" e radhës Nuk ka qëndruar pa reaguar as në natën finale ish-banori i Big Brother Damiano Agalliu. Përmes një statusi duket se a
Damiano lëshon bombën e rradhës vetëm pak orë para finales së madhe Damiano, një nga konkurrentët më të përfolur të këtij edicioni të Big Brother kishte premtuar se do lëshonte edhe një "b
Damiano zbulon sekretin e jetës, ka një motër 18 vjeçe por nuk e dinte! (FOTO LAJM) Jemi mësuar që pasdaljes nga shtëpia e Big Brother Damiano të “prodhojë” vetëm skandale. Por sot përmes një postimi në I
Damiano ka gati "bombën" që do "plas" në natën finale të Big Brother Damiano është një nga banorët që ka krijuar më shumë zhurmë në kët ëedicion të 9 të ‘Big Brother Albania’. Fillimisht ai
“Sipas skenarit atë martesë duhej ta bëja unë”, Damiano thellon skandalin e Big Brother Damiano vazhdon të lëshojë deklarata bombë për Big Brother. Menduam që i kishte harxhuar, por duket se banori ka ende gu