999 rezultate për

damian

Rama mbron Gjiknurin: Ça tha Damiani? Ta shohin tërmetin nga Vlora Kryeministri Edi Rama nga mbyllja e fushatës në Vlorë ka përmendur edhe përgjimet e publikuara nga Bild. “Damianin e
Damian Gjiknuri e bën hit, publikon foton me "çunat problematikë" Sekretari i Çështjeve zgjedhore në PS, Damian GJiknuri njëherësh i deleguari i PS në qarkun e Vlorës ka publikuar sot nj
Rama harron përgjimet dhe "çunat problematikë", falenderon Gjiknurin Kryeministri Edi Rama sot ndodhet në Himarë, duke i dhënë fund kështu fushatës elektorale të zgjedhjeve 30 Qershorit.
PERGJIMI/ Tërmet, tërmet i ke q.. nanën! Gjiknuri përgëzon Ymer Lalën (VIDEO) Gazeta më e madhe gjermane Bild ka nxjerrë mbrëmjen e sotme të tjera video përgjime të blerjes së votave. Në video pë
PERGJIMI 9/ Imer Lala telefonon Damian Gjiknurin: E kam lënë me njerëzit të ndajmë (VIDEO) Përgjimi numër 9 përmban një bisedë të Damian Gjiknurit, në atë kohë ministër i Energjitikës, me Imer Lalën, ish-drejtue
Përgjimi 1/ Damian Gjiknuri me kryepolicin e Dibrës (VIDEO) Në përgjimin e parë dëgjohet drejtori i Policisë së Dibrës që komunikon me telefon Bekim Krashin dhe më pas me Damian Gj
Basha në konferencë: Opozita nuk tërhiqet Pas 16 përgjimeve të publikuara nga gazeta gjermane “Bild, ku të përfshirë janë edhe kryeministri Rama ish-ministri Dami
PËRGJIMI/ Si Gjiknuri nisi bandat në Dibër Ish-ministri i Energjetikes ka qenë pjesë e përgjimeve të publikuara sot nga BILD, ku flet me drejtorin e Ministrisë së
PËRGJIMI 14/ Damian Gjiknuri-biznesmenit: Kush u mor me transportin e parave? (VIDEO) Në video përgjimin nr. 14 të BILD është ministri Damian Gjiknuri që telefonon biznesmenin Bekim Krashi dhe i kërkon llog
Kujdes me raportet intime mes Damianit dhe Oerdit! Murrizi tregon çfarë i tha Rama kur po fliste për gay-t Deputeti Myslim Murrizi i ftuar në studion e emisionit “Provokacija” nga Mustafa Nano ka sqaruar një debat që ka pasur m
Vilë 280 mijë euro! Pasuria kolosale e Gjiknurit që pritet t'i hapë probleme (FOTO LAJM) Ish-ministri i Infrastrukturës, Damian Gjiknuri është pronari i një shtëpie me sipërfaqe 200 m2, për të cilën ka deklaru
Myslim Murrizi i zë vendin Rudina Hajdarit në Komisionin për Reformën Zgjedhore Kuvendi i Shqipërisë ka ndryshuar përbërjen e Komisionit për Reformën Zgjedhore ku pritet të miratohet se shpejti. M
Gënjeshtrat e Ramës në kohë për autostradat (VIDEO) Edi Rama premtoi më shumë sesa një herë në mars të vitit të kaluar se stërzgjatjes së punimeve në autostradën Tiranë-Elb
"Tempulli prej ari në shtëpinë e Damian Gjiknurit" (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha, së fundmi ka shpërndarë disa foto në profilin e tij të Facebook-ut, ku thotë se janë të m
I korruptuar apo shërbëtor i bindur i Ramës, pse del gjithnjë emri i Damian Gjiknurit? Në vetëm pak ditë, në Shqipëri janë zbuluar dy skandale tepër të mëdha me kompaninë fantazëm të regjistruar në vendet e
Zbulohet lidhja e Damian Gjiknurit me mashtruesin indian? (FOTO & VIDEO) Një ngjarje e cuditshme është bërë pjesë krejt papritur e jetës publike të Ministrit të Infrastrukturës dhe Energjisë, D
Basha plas "bombën": Marku dhe Prela po fshehin provat kundër Gjiknurit dhe Dakos Kreu i opozitës, Lulzim Basha ka hedhur akuza të rënda mbi kryeprokuroren e përgjithshme dhe prokuroren e krimeve të rë
Politikanët në inagurimin e Gulf, çfarë tha Gjiknuri teksa festonte (VIDEO) Tashmë prej ditësh kudo në media dhe rrjete sociale, vlon cështja e falimentimit të kompanisë së naftës Gulf. Qytet
Rama fillon spektaklin me kuksianët, çfarë do të ndodhë në mesditë Pasi është tërhequr përkohësisht nga vjelja e tarifës në Rrugën e Kombit i detyruar nga reagimi i banorëve të Kukësit, R
Damiano rrëfen çmenduritë, flet për përvojat erotike Damiano Agalliu i rikthehet vëmendjes publike kësaj here duke sjell klipin e tij të dytë. I ftuar në “Një kat më lart” m