999 rezultate për

dako

Rama e "shiti", një tjetër dosje në prokurori për Dakon: PD kërkon burg për tenderët Pak ditë më parë kryedemokrati i Durrësit Ferdinand Xhaferaj akuzoi publikisht ish-kryebashkiakun Dako për abuzime kolos
Detaji që nxjerr zbuluar Arbanën dhe Eduartin, regjisori është dakord (FOTO LAJM) Pas një martese 16-vjeçare, e cila u kurorëzua me djalin Jon, Arbana Osmani duket të jetë rikthyer në adoleshencën e saj
Juve dhe Tottenham kanë rënë dakord, pritet përgjigja e Dybala Paolo Dybala si duket do të përfundoj në Premierligë. Tottenham dhe Juventuas kanë rënë dakord për transferimin e arg
Merret vendimi: Kuvendi i Kosovës shpërndahet në 22 gusht Kryesia e Kuvendit të Kosovës ka vendosur sot 22 gushtin si datë për shpërbërje të Kuvendit të Kosovës. Pas kësaj do të
Komentuesi e pyet për Dakon, Rama i përgjigjet: Ju interistët qepeni gojën... (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama, ka komentuar për herë të parë vendimin e publikuar nga DASH, ku SHBA i ndalon hyrjen ish-kreut të
INVESTIGIMI/ Si u ngrit perandoria miliardëshe e Vangjush Dakos Departamenti Amerikan i Shtetit njoftoi para pak ditëve ndalimin e hyrjes në SHBA të ish-kryetarit të Bashkisë së Durrës
Rama për Teatrin: Edhe Cerga është dakord Kryeministri Edi Rama vijon të publikojë qëndrimet e artistëve të cilët janë dakord me ndërtimin e një Teatri të ri.
Vangjush Dako përfundon në prokurori pas heqjes së vizës amerikane Vangjush Dako thirret në prokurori pas heqjes së vizës amerikane. Mësohet se ai është thirrur nga Krimet e Rënda për të
Zyrtari i lartë amerikan: Kemi dëshmi të forta për korrupsionin e Dakos! Nuk po mbështesim Ramën Në një intervistë për Zërin e Amerikës, Matthew Palmer, Zëvendësndihmës Sekretar i Shtetit për Çështjet e Evropës dhe Eu
Basha publikon videon: Të ndëshkohet Dako, bashkëpunon me krimin e organizuar (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha me anë të një video të publikuar në Facbook tregon se duhen ndëshkuar politikanë
Dako "non grata", Veleshnja: Ai është akullore qumështore, duhet shoqëruar edhe pak në burg (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u raportua lajmi se Departamenti Amerikan i Shtetit i ka ndaluar hyrjen ish-kryebashkiakut të Durrësit
Basha nga Prrenjasi: Shqiptarët janë të papunë ndërsa Rama, Dako, Gjiknuri dhe Balla kridhen në lluks Kreu i opozitës Lulzim Basha, në takimin me strukturat e Partisë Demokratike në Prrenjas deklaroi se në fund të kësaj be
Zbardhet vendimi i DASH: Pse u shpall "non grata" Vangjush Dako dhe familja e tij (FOTO LAJM) Departamenti Amerikan i Shtetit ka publikuar në faqen zyrtare vendimin për shpalljen “non grata” në SHBA të Vangjush Dak
Dako 'non grata' reagon Basha: Lajm i mirë dhe lajm i keq Pas lajmit se SHBA i ka ndaluar hyrjen ish-kreut të Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako ka reaguar Kryetari i Partisë De
Ambasada amerikane jep arsyet mbi Dakon: I zhytur në korrupsion Pasi u raportua në media se Vangjush Dako i është ndaluar hyrja në SHBA, ka reaguar Ambasada Amerikane në Shqipëri. N
U ndalua të hyjë në SHBA, reagon Dako: Nuk kam asnjë koment Ish-kreu i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako, ka reaguar pas lajmit të publikuar nga “Zëri i Amerikës”, sipas së cilës
Çfarë po ndodh me Vangjush Dakon, i ndalohet hyrja në SHBA Departamenti i Shtetit ndalon hyrjen në Shtetet e Bashkuara të Kryetarit të Bashkisë së Durrësit Vangjush Dako dhe anëta
"Rama të përdor, kush nuk është dakord me atë largohet", Velo tregon anën e 'pa-rrahur' të kryeministrit Arkitekti Maks Velo i ftuar në studion e lajmeve në RTV Ora tregoi arsyen pse nuk e dëgjon më kryeministrit Edi Rama .
Budina i përgjigjet Sorecas: Nuk jam dakord me ju, duhet të takohemi Pas reagimit të ambasadori të BE-së Luigi Soreca për çështjen e Teatrit Kombëtar, i cili tha se situata e teatrit shtë e
Rama: Ndriçim Xhepa, demokrat i orëve të para është dakord për një godinë të re Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish lidhur me ccështjen e Teatrit Kombëtar. Sot ai ka zgjedhur të publikojë qëndrimi