999 rezultate për

dajt

Dritan Dajti transferohet nën masa të rrepta sigurie në spitalin e burgut në Tiranë Dritan Dajti, i cili po vuan dënimin në burgun e Peqinit, për vrasjen e katër 4 policëve në gusht të vitit 2009, mbrëmje
DETAJET/ Flet vëllai i dy motrave: Të voglën e çoi në Dajt, të nesërmen i ekzekutoi Bashkim Metani, vëllai i dy motrave, Zhaneta dhe Kristina që u vranë nga Përparim Ademi pak orë para natës së ndërrimit
Kërcënohet me vdekje ish-prokurori që kërkoi "burg përjetë" për Dritan Dajtin Kërcënohet me vdekje ish-prokurori që kërkoi "burg përjetë" për Dritan Dajtin. Ish-prokurori Ardian Nezha ka bërë një
Gjendet i pajetë 34 vjeçari në Dajt Një 34 vjeçar është gjetur i vetëvarur pak më parë në zonën e Dajtit në kryeqytet. Viktima i identifikuar si O.Gj. 34
Vrasës me pagesë, kush është 37 vjeçari që bashkë me babain vrau dhe varrosi motrën në Dajt Personi që shihni në foto është Shkëlzen Buçi, 37-vjeç, i cili së bashku babanë e tij vranë dhe varrosën në malin e Dajt
Rrëzoi dënimin përjetë të Dajtit, KPK shkarkon gjyqtarin Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka dhënë sot vendimin për gjyqtarin Aleks Nikolli. Trupi gjykues që bëri procesin
U vranë nga Dritan Dajti, Basha kujton 4 policët Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka kujtuar sot 11-vjetorin e rënies në krye të detyrës së 4 policëve, që u vranë nga Dritan D
I dënuar për 6 vrasje, Dritan Dajti drejt lirimit me kusht Gjykata e Elbasanit i ka bashkuar dy dënime në një ndaj Dritan Dajtit duke e dënuar përfundimisht me 25 vite burgim. D
Shkrumbohet plotësisht, përfshihet nga flakët në Rrugën e Dajtit Përfshihet nga flakët një automjet në levizje në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 19:25, në rru
15-vjeçarja doli për vrap në Dajt: U ngacmua nga një motorist, i mbylli gojën dhe e preku Shërbimi i Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave i referoi Prokurorisë për hetimin paraprak ndaj veprimet të dy oficerëve
Bardhi flet për ndeshjen e 26 marsit: Edhe pse jam nip Kosove, do mundohem ti mund dajtë Në intervistën për emisionin “Ich bin Albaner“, futbollisti i Levantes dhe i kombëtares së Maqedonisë së Veriut, Enis Ba
Dritan Dajti dhe Xhevdet Troplini, dy emrat e rinj që OFL i vendos "ultimatum" Agjentja e Forcës së Ligjit ka publikuar sot inicialet e dy personave të tjerë të dënuar subjekt i ligjit. Formulari i ë
Nesër ulen temperaturat! Ja kur do të bjerë borë në malin e Dajtit! Ditën e neserme bëni kujdes me veshjen pasi moti do të përkeqësohet. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një r
"Xhiro" mes Bllokut dhe plot 850 takime në burg brenda një viti, kush është i dënuari "VIP" në Shqipëri Në 10 janar, një "çudi" ndodhi me të burgosurin Dritan Dajti. Ai u pa të zbriste në zonën e ish bllokut për tju drejtuar
Si u shoqërua Dritan Dajti gjatë vizitave, nga 21 Dhjetori në ish-Bllok Sipas një hetimi të kryer, SHKBB konstatoi shkelje në vlerësimin e riskut për shoqërimin e këtij të dënuari të sigurisë
Nxorrën shëtitje Dritan Dajtit në ish bllok, policët shoqërues e pësojnë keq Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm të Burgjeve ka kallëzuar për “Shpërdorim detyre” efektivët, me argumentin se njoftimi
Xhiroja nëpër Ish-Bllok e Dritan Dajtit shkaktoi furtunë, si ishte e vërteta Emri i Dritan Dajtit vazhdon t’i sjellë telashe policisë. I dënuar me 4 burgime të përjetshme dhe më pas me një dënim që
Deklarata e fortë e Artan Hoxhës: S’ishte hera e parë që Dritan Dajti dilte nga burgu Dritan Dajti vrau në vitin 2009 katër oficerë policie. Gjykata e dënoi përjetë, por në Apel Dajti arriti të përfitojë ng
Çfarë ndodhi 4 ditë më parë mes Bllokut, "xhiroja" e Dajtit që shkaktoi "furtunë" në polici (VIDEO) Katër ditë më parë Dritan Dajti është shfaqur për herë të parë në publik pas shumë vitesh. Dajti, është shoqëruar mën
Nxorrën Dritan Dajtin "xhiro nga Blloku", shkarkohet zinxhiri komandues i burgut Peqin Ministrja e drejtësisë Etilda Gjonaj ka njoftuar se janë shkarkuar drejtuesit e burgut të Peqinit, pasi nxorrën Dritan D