999 rezultate për

dajana

Gazetari i përgjigjet Dajana Shabanit për shitblerjen e votave: Ka akoma biseda të tjera! Biseda e moderatores Dajana Shabani dhe Hermes Nikajt i njohur ndryshe edhe si Zogu i Tiranës, qarkulloi dje në media ku
U përfshi në shitblerje votash? Dajana Shabani reagon pasi i dolën SMS me Zogun e Tiranës Biseda e moderatores Dajana Shabani dhe Hermes Nikajt i njohur ndryshe edhe si Zogu i Tiranës, qarkulloi dje në media k
Publikohen bisedat me pullë të kuqe të "Zogut të Tiranës" Detaje të reja dalin për aktivtetin e paligjshëm që Hermes Nikaj, i njohur ndryshe si "Zogu i Tiranës" ushtronte në krye
Pas arrestimit të "Zogut të Tiranës", mbyllet emisioni ku ai bënte pjesë Dy javë më parë, Hermes Nikaj, i njohur si ‘Zogu i Tiranës’ u arrestua nga policia. Ai akuzohej për shfrytëzim të fem
Dajana gjen formën e shëmtuar për të mbrojtur "Zogun e Tiranës": Ishalla tërmeti ju sjell në vete (FOTO LAJM) Në një postimi në rrjetet sociale, moderatorja Dajan Shabani ka publikuar një status ku sipas saj njerëzit kënaqen për f
Fotot në Tinder, Dajana Shabani del nga vetja e kërcënon ashpër Moderatorja Dajana Shabani ka vënë re se emri i saj është përdorur në një aplikacion online. “Tinder” quhet programi
Kelvi dhe Arjola e zëvëndësuan, Dajana Shabani e penduar: Ishte faji im (FOTO LAJM) Këtë sezon në RTV Ora, emisionin e mëngjesit "Ditë e re", po e drejtojnë dy moderatorët Arjola Shehu dhe Kelvi Kadilli.
Njihuni me dy velinat e reja të "Fiks Fare", njëra brune tjetra bjonde (FOTO LAJM) "Fiks Fare" ka dy bukuroshe të reja si velina në sezonin e ri. Pas audicioneve të zhvilluara, fituese janë shpallur Daja
U tha se është ndarë, Dajana Shabani reagon për herë të parë në lidhje me boksierin (FOTO LAJM) Ditën e djeshme moderatorja shumë tërheqëse dhe shumë e komentuar, Dajana Shabani ishte në qendër të vëmendjes së mediav
I mbyllën programin e mëngjesit, ja çfarë ka ndodhur me Zogun e Tironës (FOTO LAJM) Pak ditë më parë u konfirmua se Kelvi Kadilli bashkë me Arjola Shehun do të moderojnë një emision mëngjesi në “Ora News”
La emisionin për t’u larguar jashtë Shqipërisë, ja ku ndodhet tani Dajana Shabani (FOTO LAJM) Pasi u njoftua se Kelvi Kadilli dhe Arjola Shehu do të jenë dy moderatorët e rinj të mëngjesit në “Ditë e re”, Dajana Sh
Dajana Shabani ka dy fjalë për pasardhësit në emisionin e saj (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, me një foto nga zyra e pronarit të Ora News, Ylli Ndroqi, Kelvi dhe Arjola konfirmuan lajmin se ata të
Me lot në sy dhe në praninë e të bijës, moderatorja konfirmon largimin nga emisioni (FOTO LAJM) Prej ditësh është përfolur se moderatorja Dajana Shabani nuk do ta drejtoj më emisionin "Ditë e re" në Ora Neës. Mirë
U përfolën për ndarje, Dajana Shabani na tregon të vërtetën (FOTO LAJM) Pas divorcit nga ish bashkesorti me te cilin ka dhe nje vajze moderatorja Dajana Shabani na konfirmoi lidhjen me boksier
Po këta sapo e bënë edhe publike! Dajana Shabani i jep fund lidhjes me boksierin (FOTO LAJM) Pak kohë më parë në media u bë publike historia e dashurisë së prezantueses, Dajana Shabani dhe boksierit, Kamer Maloku.
Ndryshime në emisionin më të njohur të mëngjesit, kush zëvënëson Dajana Shabanin dhe Besin (FOTO LAJM) Prej kohësh, po përflitet për lëvizjet e reja televizve në radiotelevizionin Ora News. Pak javë më parë, Indeksonline
Moderatoren shqiptare e surprizon i dashuri,cili është propozimi i tij (FOTO LAJM) Emri i moderatores së emisionit “Ditë e Re”, Dajana Shabani, është lakuar këto kohë në mediat rozë për mardhëniët e saj
Aksidentohet Dajana Shabani, në makinë edhe vajza 3 vjeçare Aksidentohet Dajana Shabani, në makinë edhe vajza 3 vjeçare Moderatorja e ‘Dite e Re’ në Ora News është aksidentuar d
Kërcënon moderatorja shqiptare: "Nga sot do të merret avokatja ime me të gjithë ju" (FOTO LAJM) Moderatorja shqiptare Dajana Shabani pak kohë më parë ka pranuar publikisht se i ka dhënë fund martesës së saj prej të c
Polici bën shqiponjën para modeles serbe (FOTO LAJM) Modelja e famshme serbe, Dajana Gudic është duke xhiruar disa video per llogarinë e saj në “Instagram” e aty marrin pjes