999 rezultate për

daja

Daja nuk e bën dramë: Ndikoi lodhja, rikthehemi te fitoret Trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja nuk e bën dramë humbjen e parë në kampionat, teksa thekson se kjo do të ndodhte herët
Valdete Idrizi trishtohet për humbjen e dajës Ish-kandidatja për kryetare të Mitrovicës, Valdete Idrizi ka ngushëlluar familjen Peci për humbjen e aktorit Blerim Peci
Daja: Europa na do kaq shumë, saqë problemi fillon që tek mosdhënia e vizave Në përfundim të ndeshjes, trajneri Daja u shpreh se arbitri e masakroi ekipin e tij në ndeshjen e sotme, dhe se Skënderb
Trudeau i del kundër Trump-it, Kanadaja mban ambasadën në Tel Aviv Kryeministri kanadez, Justin Trudeau ka theksuar sot se ambasada e Kanadasë në Izrael do të qëndrojë në Tel Aviv, duke t
Daja mëson lajmin e zi, ky futbollist nuk do të jetë gati për ndeshjen e sotme James Adeniy nuk ia ka dalë të pajiset me vizë, për të udhëtuar drejt Zvicrës, ku Skënderbeu do të përballet mbrëmjen e
Daja sqaron gjithçka për pozicionin e tij tek Skënderbeu: Dikujt i duhen disa klikime Në intervistën pas ndeshjes me Kukësin, ndër të tjera, trajneri Ilir Daja, foli edhe për një lajm që qarkulloi ditën e s
Daja: Sot e merituam plotësisht fitoren Trajneri i Skënderbeut, u shpreh i kënaqur me paraqitjen e ekipit të tij pas fitores me Kukësin, dhe tha se sot ekipi i
Daja: Rezultati më i drejtë ishte barazimi Trajneri Ilir Daja tha se skuadra e tij e dominoi Partizanin në pjesën e dytë. Trajneri i Skënderbeut pranoi edhe faktin
Dy herë në koma dhe 18 operacione, Dajana vjen në studion e i përlot të gjithë Historia e dhimbshme e një vajze të re e cila ka jetuar gjithë jetën për të luftuar sëmundjen, po zhvillohet sot në "Ka
Kanadaja i premton Kosovës përkrahje për transformimin e FSK-së Presidenti i shtetit, Hashim Thaçi e ka quajtur shumë të rëndësishme vizitën e tij në Kanada. Ndër tjera, Presidenti
Presidenti kthehet nga Kanadaja e shkon në Burojë për të pirë çaj Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka ndarë një moment nga vizita e tij në vendlindje. Këtë vizitë e ka përshkruar s
Daja: Ajo që më bën të ndihem mirë, është se nuk kemi luajtur në mbrojtje me asnjë kundërshtar Në intervistën pas ndeshjes, trajneri Daja u shpreh I kënaqur me ekipin, pas fitores së parë në grup. Ai tha se do t’I v
Ilir Daja shpreson tek neglizhimi i Dinamos, për të arritur një rezultat pozitiv Ilir Daja hidhet në sulm. Ndaj Dinamos së Kievit do të zbresë në fushë një Skënderbe shumë ofensiv për të mbajtur gjallë
Kosova dhe Kanadaja së shpejti me marrëveshje për mbrojtjen e Investimeve Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, dhe ministri i Kanadasë për Tregti Ndërkombëtare, François-Philippe Ch
Daja: Objektivi që ka Skënderbeu është gjithmonë marrja e fitores Trajneri i Skënderbeut Ilir Daja u shpreh i shqetësuar për barazimin e sotëm ndaj Kamzës dhe për formën sesi erdhi ai go
Daja nuk dëshiron t'ia dijë, flet vetëm për fitore Pas barazimit në Vlorë, që i ndërpreu disi marshimin në kampionat, Skënderbeu kërkon të kthehet te fitoret. Korçarët pre
Dje u helmuan 60 nxënës, sot u vunë në punë kaldajat Një ditë pas helmimit nga tymrat që çlironte vënia në punë e kaldajës me pelet, Ditën e sotme gjendja shëndetësore e
Berisha ironizon për fëmijët e asfiksuar në Bulqizë: Kaldajat si brekët e Shukriut Ngjarja e rëndë nfshatin Shpenzë në Bulqizë ku u asfiksuan 60 fëmijë për shkak të kaldajave ngrohëse, ka shkaktuar shu
Ndizen për herë të parë kaldajat në shkollë, asfiksohen 16 nxënës në Bulqizë Në një shkollë në Bulqizë janë ndezur për herë të para kaldajat, por tymi ka përfshirë ambientet e shkollës duke asfiksu
Masakroi ish-in dhe të dashurin e saj, shqiptari lirohet pas dhunës makabre në burg Shqiptari 30 vjecari Dritan Demiraj është liruar nga Gjykata e Apelit e Bolonjës. Ai akuzohet se masakroi ish të dashur